♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
24. aug 2010

@jankasramka ahoj jani vyzera to tak ze sme tu len mi dve...no poviem vam vyzeram strasne,zacalo to vcera tym ze nemozem otacat krk,vecer uz som plakala ze nech mi daju lieky,tak mama obehala susedov lebo sme nemali paralen ibalgin som sa bala dat,do toho prisla bolest zubov a na to mi otieklo cele oko...zrejme som dostala v porodnici prievan,stale tam bolo vsetko pootvarane:(uz je to lepsie teraz rano,nastatsie malicky spinkal zase krasne kojili me kazde 4 hodiny,je to moje zlaticko 😵 😵 😵

jankasramka
24. aug 2010

@jankasramka ja sa tesim strasne na vianoce bo idem domov, do blavy, ne? ty kokso! budu to lendva tyzdne ale strasne moc sa tesim....
no nic, maj sa krasne idem spinkat-uz je po polnoci.

katulkaaaaaa
24. aug 2010

@tiffanka vitaj doma🙂

jankasramka
24. aug 2010

@katulkaaaaaa no teraz si mi zkazila moj monolog 😀
pocuj , a to z coho mas to oko?????? ved to neni len tak... si to spominala doktorom???? inde na tele sa ti to nerobi???

katulkaaaaaa
24. aug 2010

@jankasramka ak mysls tu modrinu tak tu mam od porodu,sa mi popraskali cievky z toho tlaku,sak vravim ze jak po bitke vyzeram pockaj este dam foto 😀 inak na tych fotkach to vyzera ovela lepsie ako v skutocnosti 😝

jankasramka
24. aug 2010

@katulkaaaaaa tak to si neviem predstavit, to si fakt hrdinka, ja som myslela ze to sa ti spravilo az potom, po porode
- sa az citim smejdovo ze som mala cisarsky- castokrat nad tym rozmyslam ze som si vobec "neuzila" porod, ze ani neviem ake to:(
no ale to oko je sila, si si odtrpela svoje...
ale inak pravdupovediac- si podla mna velmi krasna zena ajked vyzeras dobita...
kup si celaskon alebo nejake komplexnejsie vitaminy- to ta da dokopy- aj psychicky po tom hroznom porode...

no idem ja buvat, lebo tu je vela hodin, uz ma boli hlava z toho nepravidelneho spavania- ja som totiz migrenicka... 😒

katulkaaaaaa
24. aug 2010

@lji pi !!!!!!!!!!mne tiez zakazali ale pila som,sak to sa neda hodiny bolesti a bez vody 😠 a potom po porode ta nechaju este dve hodiny bez vody...ako v stredoveku 🙄 dufam ze uz to mas za sebou

katulkaaaaaa
24. aug 2010

@jankasramka dobru nocku,pekne odychuj....a ziadne keci ze si si porod neuzila-neodtrpela,sak mas jazvu a ta ta boliet musela,ja si vzdy spomeniem na tu prvu fotku co si dala...taka vysmiata este na stole,perfekne!!! 😵

katulkaaaaaa
24. aug 2010

@lucia20 drzim palce na nohach aj rukach,normalne som nervozna ako pes....prosim anjelikov aby vas ochranovali 😵 😵 😵 @akikka722 cakame na spravy 😉

lulu4
24. aug 2010

@katulkaaaaaa ahoj Kati,to oko je sila,nezajdes radsej k dr.?alebo myslis ze v lekarni poradia,a aj krk stale boli?ten prievan to moze byt,vela ludi ho prave v nemocke schyta.prosim ta preco je lji uz v nemocke,mala mat zajt.poradnu ako ja a aj rovnaky termin,uz to na nu doslo al.isla na vyvolavacku?neviem sa docitat.dik

memory97
24. aug 2010

@akika722 no vidis, bude vsetko ok, aj mliecko🙂 ono vcera bolo nieco asi v ovzdusi, aj nas bol divny, ale dnes sprchlo a uz buva ako babo🙂
skus este meltu, alebo karo a tiez vajcova s rascou alebo mrkvickova polievka🙂 vinea mi nepomahala☹ Tie homepat. odporucali na tvorbu mliecka. Este je dobra kombinacia tychto byliniek na mliecko senovka a benedikt lekarsky.

memory97
24. aug 2010

@tiffanka vitaj, dufam, ze dievcence to bude dlho drzat, nech mas velke pomocnicky🙂 Musis skusat, on na to pride, ze mamkine je naj...🙂

katulkaaaaaa
24. aug 2010

@lulu4 nie ilji zacal odtekat plodova voda doma,tak isla do porodky a uz si ju tam nechali 🙂 zacinl jej porod podla toho co som citala vcera...mna vcera videla dr. povedala ze to chce len cas,zotavenie po porode,mam prievan a ten zasiahol celu lavu stranu,uz mi je lepsie,idem na masaz poobede,snad ma doju dokopy 🙂

akika722
24. aug 2010

baby Lucka ma TATIANKU 😀 😀 😀 😀 😀 hned vam hodim foto...zatial len tolko viem

akika722
24. aug 2010

nadherna je užasna...Lucka ju ešte nevidela mieri nevie ☹ ale všetko je ok tak sa hrooozne tešiiim 😀 😀 😀

akika722
24. aug 2010

@jankasramka dobra debata dnes rano 😀 😀 😀

akika722
24. aug 2010

@katulkaaaaaa nemala si spinalku nahodou???ja som to mala od toho tiež som od bolesti revala a to znesiem vela

akika722
24. aug 2010

haloooo no tešte sa so mnou......

akika722
24. aug 2010

moj krpec stale plače v noci nespal a ja som zufala s toho neviem čo robiť či to ta kolika... ☹ ☹ ☹ som nevyspata unavena podraždena...mam 100chuti kupiť nutrilon a aspon raz denne mu dať večer..čo myslite???ja nevladzem...a možem ku probiotikam hodiť mu aj SAB SIMPLEX???mam ho doma...pomoooooc

akika722
24. aug 2010

HALOOOOOOOOOOOOO HALOOOOOOOOOOOOO HALOOOOOOOOOOOOOOOOO LUCKA MAAAAAAAAAAA DIEVčATKOOOOOOOOOOOOOOOOO HALOOOOOOOOOOOOOOOOOO BABYYYYYYYYYYYYYYY PIIIIIIIIIIIIšTE

vladka84
24. aug 2010

@akika722 jeeej, krasna je, take drobatko.... 😎

akika722
24. aug 2010

@vladka84 ééééééééJ ASPON NIEKTO TU JEEEEEEE 😀 😀 😀 😀

katuskad
24. aug 2010

jeeeeej, ja sa veľmi teším a lucke a jej malinkej prajem všetko naj. už som bola ako na ihlách, čo je s nimi.

vladka84
24. aug 2010

no takze rano som bola na krv, celkom som zvladla to vstavanie na to, ze som sa celu noc prevalovala.. este zajtra a mam dufam do porodu pokoj... mala si v noci robila asi diskotresku v mojom bruchu, teraz spinka... poslicky odozneli a okrem obcasneho tvrdnutia som ok a porod je zasa v nedohlade 😒
ale fasa sa ochladilo, tak sa mi hned lepsie dycha...
co mam varit? u nas doma sa ani nepytam, lebo to by sme stali jedli "mne je to jedno"... a na to nemam chut 😝

vladka84
24. aug 2010

@akika722 aj by som ti poradila, ale ked ja s tym nemam skusenosti... jedine co viem, ze nesmies byt nervozna, bude aj Samko 😒

akika722
24. aug 2010

@vladka84 no nam tu praži slnko...ale teraz nejak horučavy nevnimam bez bruška 😀 vydrž moja....už nedlho 😉

akika722
24. aug 2010

@vladka84 ja viem snažim sa ale niekedy ho len zložim z ruk a už vrieska ☹
včera som mu objednala lehatko a dnes prišlo už som ho zložila a čaka-maly konečne spí...rychla objednavka čo???ja som neverila poštarke že to už je tu

akika722
24. aug 2010

@memory97 karo-mysliš ten napoj od nestle???ked hej zalievať to vodou alebo mliekom???to doma mam...

vladka84
24. aug 2010

@akika722 mne tak prisiel kociar - jeden den som objednala a na druhy den bol doma... som normalne cumela, ale posielali to nejakym kurierom...nvedela som, ze aj slovenska posta je taka rychla 😲
mozno ma len tazsi den a potrebuje byt pri tebe, citit maminku, tak bud trpezliva...viem, lahko sa mi pise 😉

vladka84
24. aug 2010

@katulkaaaaaa moja, isto vyzeras ako po bitke... ale po vitaznej, tak aspon tolko utechy 😉 asi to chce cas, kym sa telo spamata... no co, niekto ma po porode strie a 10 kg navyse a ty mas monokel 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre