♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
24. aug 2010

@vladka84 no skusim...uvidim ako bud zas večer mm ide znovu na nočnu...po dovolenke maka jak kôn aspon že teraz je s Patkom vonku 😀

akika722
24. aug 2010

@katulkaaaaaa moja zlata a to od čoho sa ti urobilo???

jankasramka
24. aug 2010

@akika722 to jake lehatko si objednala ak sa amiem spytat lebo som to tu citala ze ho tajis pred mm lenze som cakala ze aspon niekto sa spyta ze co za lehatko...lenze nikto sa nepytal tak som nechcela vyzerat blba sama. ale teraz som uz moc zvedava 😝
to s tym nutrilonom je podla mojho skromneho nazoru dobry napad. ked nam maly nechcel zaspat na noc, tiez sme to robili...a myslela som ze to tak budem robit stale lenze posledne dni spava velmi dobre tak dame radsej mliecny prsny bar....
ale som sa na to pytala nedavno maminy (aj ked stara skola 😀 ) a ona spominala ze jej sestra to tak vzdy robila s deckami- cely den kojila a na noc flasa-neskor krupicnu kasu davala na noc a spali brutal dobre vsetci vraj..

inak podla mna mas len relativny nedostatok mlieka-to sa ti este obnovi. mna na to upozornovali ze moze to nastat od 2.tyzdna do 3. mesiaca - je to individualne...

lulu4
24. aug 2010

@akika722 tak za dnesok si priniesla najkrajsie spravy,velmi som na Lucku myslela a malinka je take krasne drobatko.este ju toho caka dost ale nech je silna,malinka je bojovnicka

akika722
24. aug 2010

@jankasramka fisher price...to bude prekvapko ak mm dojde domov...asi to s tym nutrilonom na noc skusim som ako sova-vobec nespim a musim fungovať

lulu4
24. aug 2010

@jankasramka
@akika722 Jani s tym lehatkom nie si sama,aj ja som zvedava,akika by mohla hodit foto🙂 a s tym monologom rano si bola dobra,som sa isla popucit od smiechu🙂

jankasramka
24. aug 2010

@lulu4 sory za moju poznamku ale sa mi zda ze ta budu mrlicky zrat- opustila ta spolubojovnicka lji 😀
ale neboj, uz za chvilocku to pride...a budes vypisovat aj ty ze ako spinka, kolko mas mliecka a tak- hahahaha- uz sa zmenili temy v augustovych milacikoch...

takze neboj, my sme tu s tebou aj nadalej aj ked uz oDtehotnene 😉

@akika722 velice je pekna tatianka mas pravdu, a aka je malinka- teda ak to fotka neskresluje...pripada mi ako nas krpec velkostou.
tak ked dojdu dalsie sms nezabudni informovat

lulu4
24. aug 2010

@vladka84 s bruskom si tu neostala sama este som tu ja a snad aj kikuska,neozyva sa zatial,mala by mat dnes poradnu tusim,ja mam zajt.aj ja si myslim ze u mna je porod nedohladne,mozno krpec caka presne na datum🙂 ty si si zaplatila aj epi?
@katulkaaaaaa dakujem za info o ilji.tak uz to ma mozno aj za sebou.a tebe nech ta masaz dobre padne aj pomoze.

akika722
24. aug 2010

@lulu4
@jankasramka je od 0-18kg.starši by tiež chcel skusiť tak to využiju obaja...potom sa to da na hojdacie kresielko 😀

jankasramka
24. aug 2010

@akika722 daj fotecku toho lehatka...nebud skupa- pred nami to tajit nemusis 😀
no su 4 hod rano idem buvat aby som nevyzerala jak ta sova akika... 😝
ale pozeram ze mate cez dva tyzdne- ja som na tom bola rovnako ze mi nechcel v noci spat- teda sa zobudil okolo tretej a otvorene ocka do siestej rano- tak som bola hotova. az okolo 4 tyzdnov zacal spavat viac menej dobre a teraz posledne dni sa az cudujem jak s tym spankom taha- spava lepsie jak ja- lebo ja mavam strasny kasel....

akika722
24. aug 2010

@jankasramka no jasne že o všetkom budem informovať...ved onedlho su doma ja verim že všetko dobre dopadne a rychlo sa zotavia bojovničky.. 😉

akika722
24. aug 2010

@jankasramka no šup šup spať 😀
o takomto čase ty píšeš??? 😝
tak rano moja...dobru nocku...počkame si na teba 😀

lulu4
24. aug 2010

@jankasramka veru uz ma spolubojovnicka opustila,ale este su tu bruchane vladka a kikuska.ale tesim sa uz na tie nove temy o mliecku,spani a nespani atd..prinesie to uplnu zmenu do zivota to je mi jasne ale ziadna by ste nemenili,tak verim ze ani ja🙂🙂 si zlata,dakujem za podporu,ved sa uz sledujem ako blbec.

jankasramka
24. aug 2010

@akika722 no ved ja vas citam vzdy v noci pri kojeni.
to lehatko vyzera super a ked ho vyskusa patrik mozno bude mat chut aj treti chlap ked dojde po nocnej:D

tiffanka
24. aug 2010

Ahojte, ďakujem za privítania 😉 Noc sa celkom dala, papali sme každé 3 hodinky... a každé tri hodinky sme aj prebaľovali kakanicu 😖 nezdá sa vám to často??

lulu4
24. aug 2010

@akika722 dobre to vyzera a ked je to az do 18kg,tak ozaj vyuziju obaja,a to je take vibracne ci len na kolisanie?a si kupovala tuto cez bazarik ci nove?ale nie je to malickost ktoru niekam schovas tak manzel si to uz asi vsimol,co na to povedal?

vladka84
24. aug 2010

@jankasramka este som tu ostala ja...mame s @lulu4 rovnaky termin, takze aj napriek tomu, ze nas lji opustila, my sme ostali..verne svojim bruskam...aj ked ja by som sa ho teda rada uz vzdala 😀
inak, este jedna bola nasa terminovka...ale teraz si neviem spomenut na meno...lucynocka? 😒 tiez sa tu dlho neukazala, tak ktovie, ci nie je v nemocke...

@akika722 aj ja som nad nim rozmyslala, ale zatial som nekupovala.... pri Timke, ked bola uplne malicka som vyuzivala vajicko a ked bola vacsia radsej sa hrala na deke na zemi a lozila, sediet ani lezat velmi nechcela 😉

tiffanka
24. aug 2010

@lucia20 jéééj luci gratulujem 😉

lulu4
24. aug 2010

@vladka84 aj ja som Janke odpisala ze este si tu ty a kikuska,ak uz nerodi nahodou a tiez sa mi zda ze este niekto.ale ja by som sa uz bruska tiez rada vzdala. Nad tym lehatkom som aj ja uvazovala ale tiez som si poved.ze na hojdanie pouzijem vajicko a mozno ani tam neobsedi,vsetko je od povahy dietata.

akika722
24. aug 2010

@lulu4 mm je s malym vonku ešte nevidel 😀 😀 😀 nove je to aj to hraje aj vibruje aj hojda...len ho musim poslať kupiť baterku do toho 😀

akika722
24. aug 2010

@tiffanka moj kojeny chrust nekakal už dva dni-pred tym tiež 2 dni,podla dr je to ok,vraj z mliečka všetko vstrebe a vraj malo jem 😖 mne sa zda byť nekludny preto že nekaka ☹

akika722
24. aug 2010

@vladka84 no uvidim ked to zapneme ako bude reagovať ak-nezajem bude mať paťko ma ešte len 13kg a je to do 18

akika722
24. aug 2010

@lulu4 mne sa vo vajičku zda ako take male vykrutene kuriatko ☹ a on potrebuje natriasať tak nech ho to povibruje 😀

akika722
24. aug 2010

baby a to som poskladala SAMA 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tiffanka
24. aug 2010

@akika722 Jakubko pije aj nutrilon, tak možno aj z toho tak čsto 😒 No neviem... Aj ja som bola prinútená postieľku poskladať sama, kedže poslali zlý návod 😀 😀 😀 😀

tiffanka
24. aug 2010

a kvietok rodila 21.8. ??

akika722
24. aug 2010

@tiffanka ja myslim že je normalne že kaka tak často,moj nekaka a puči sa asi s toho a to aj probiotika mu davam ☹

evanns
24. aug 2010

caute baby...tak uz sme doma aj my...Natashka sa narodila 19.8 ...3420 g...53 cm...a je uzasna 😉

akika722
24. aug 2010

@tiffanka no šikovne sme 😀

akika722
24. aug 2010

@evanns gratulujem...aka je chutnučká 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre