♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
25. aug 2010

@memory97 😀 😀 😀 chce sa pridať do debaty aj Davidko 😀 😀 😀 pohodička

akika722
25. aug 2010

@kikuska25 no povedz mu že hladaš.......
NáááááááááSSSSSSS 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladka84
25. aug 2010

@liba78 asi tak nejak 😀 este aj poradnu mi dal na piatok, tak dufam, ze sa tam nic neudeje...
tiez sa mi zda, ze kvietocek je dlho v nemocke - ak sa Matejko narodil v sobotu, tak dnes by uz mali prist, nie?

akika722
25. aug 2010

@vladka84 možno je kvietoček už doma nema s nou niekto vymeneny kontakt-čislo???

akika722
25. aug 2010

moj zlatušik vydržal 3,5 hodky 😀 😀 😀
kde ste???mam navarené požehlene ešte podlahy,sprcha a je toooo 😀 😀

liba78
25. aug 2010

@akika722 bože moj, ty si akčná žena. Ako to všetko stíhaš. Ja mám buchty v trúbe a včera mi zhorelo cesto na koláč, tak ich musím poriadne strážiť 😝 Ale upratané ani zďaleka. 😠

liba78
25. aug 2010

@akika722 a prísavku zas na pravom 😀 😀 😀

vladka84
25. aug 2010

@akika722 ja uz tiez dovaram pomaly, mm si zapytal gulas... ja to teda normalne nemusim (celkovo hovadzinu) ale priznam sa, ze dnes mi uz slinky tecu, v poslednom case mam neskutocne chute - segedin, cervena kapusta, kapustnica, teraz gulas... 😀
nemame cislo, mm nam dal vediet, ze sa narodil Matejko a su obaja v poriadku a teraz uz musime pockat na kvietok...
baby, s kym s mozem vymenit cislo, aby som vam dala vediet, ked to na mna pride, lebo net nebudem mat v nemocke...

akika722
25. aug 2010

@liba78 ja na lavom 😀 😀 😀
robila som noky a mäsko na smotane...no nikto to za mna bohužial neurobi aj keby som chcela ☹
troch chlap
ov doma...ta to tak ☹
😀 😀 😀 ty o jedneho viac 😀 😀 😀

akika722
25. aug 2010

@vladka84 hej viem moja že mm dal vedieť...no chuťky? 😀 😀 😀

vladka84
25. aug 2010

inak, viete este na co mam strasnu chut? tatarsky biftek s cenakovou hriankou...mnam!

akika722
25. aug 2010

@vladka84 uf...no fakt divné chuťky maš 😀 malička bude na mäsko?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladka84
25. aug 2010

@akika722 alebo to bude chlapec? 😀 😀 😀

akika722
25. aug 2010

@vladka84 ja som pri malom mala chutky na čokoladky 😀 😀 😀
to by bolo prekvapko,čo???ako to moje 😀 😀 😀 😀

vladka84
25. aug 2010

@akika722 tak v tom pripade je to masozrave dievcatko 😀 pre mm by to bolo velmi prijemne prekvapko, neviem ci by dokazal tolko radosti stravit a nezblaznit sa 😝

liba78
25. aug 2010

@vladka84 teda guláš 😀 .... Číslo môžeš poslať do IP aj mne, ak chceš.

alure
25. aug 2010

@memory97
neozývala som sa popravde aj som bola dosť pod tlakom okolia,už mi s toho poriadne šibe ☹ ale nejak to už vydržím.

akika722
25. aug 2010

@vladka84 môj to tiež predychaval 😀 😀 😀 ale syn poteši no nie???
hm...moja "kika" CHI CHI

liba78
25. aug 2010

@vladka84 a čo by nedokázal stráviť ? To mäsožravé dievčatko, alebo toho chlapca ? Ale teba by teraz bral aj moj mm. Lebo ja teraz varím na želanie deťom. A teda dnes kombinujú buchty (tvarohové, makové a džemové) s makovými slížami. 😀 😀 Chcela som aspoň polievku čo má rád(cesnačku), ale nik nechcel ísť po zemiaky. Tak nič. 😒

akika722
25. aug 2010

bežim na tie podlahy nech to mam z krku 😖

alure
25. aug 2010

@lulu4
ten oxytocínový test je vlastne niečo o tom že sa napichne oxyticín a na monitore sa bude sledovať reakcia bábätka,vraj sa niekedy stane že bábätko násilne sťahy maternice nezvláda dobre a vtedy sa musí pristúpiť k cisárskemu. Tak nejak mi to vysvetlil môj Dr. takže ak bude srdečná činnosť malého počas testu ok tak sa to môže naplno rozbehnúť za pomoci rôznych vyvolávacích prostriedkov..je to aj rýchlejšie ako pri spontánom pôrode ale o niečo bolestivejšie. Aj prvorodený bol vyvolaný (ale to kôli predčasnému odtoku plodovej vody) takže tak nejak ...no ale ty máš ešte pár dní čas 🙂 drž sa

vladka84
25. aug 2010

@liba78 tolko radosti z chlapca, stale dufa, ze moooooozno...alebo teda, ze by sme potom mohli skusist este tretie... ja som vsak presvedcena, ze ani teraz, ani tretie 😀 😀 😀
ja by som k tebe mohla poslat Timku, ta je taka buchtova, by sa potesila, ale slubila som jej, ze si poobede urobime aspon nejaky kolacik 😉
takze som snom vsetkych muzov... aspon v kuchyni, ked uz v spalni nie 😝

liba78
25. aug 2010

@vladka84 kludne malú pošli. Teraz musím variť podľa chalanov a teda sa striedajú koláče, cestoviny, zákusky, palacinky atď. Aj keď včera mi zhorelo jedno cesto na kremeš 😠 , tak mali cesto len na spodu a hore šlahačku posypanú grankom 😀 A palacinky som vyrábala na 3x, lebo malý chcel medzi tým tiež mamičku 😝 😀

liba78
25. aug 2010

@alure no teda, tak teraz neviem čo by bolo lepšie. Aby test dopadol dobre a tebe pôrod vyvolali, alebo cisársky. Ja by som brala tú druhú možnosť. 😉

vladka84
25. aug 2010

@alure a urcite je vyvolavany porod bolestivejsi alebo je to individualne? tak ti budem drzat palce, nech to dopadne podla tvojich predstav... ani sa ti necudujem, ze mas toho dost, ja som tyzden za tebou a ked pocujem, ze "este si cela?", ide ma porazit... dnes mi volala moja sefka z roboty!!!! tak to uz je sila 😠

@liba78 varenie medzi kojenim, ci kojenie medzi varenim? 😉 ja sa po porode na ziadne vyvaranie nechystam, to budu asi len cestoviny a same minutkove jedla, taknech si to teraz este uziju 😀

21
25. aug 2010

@vladka84 , tak nech ti bude varit muz!!! Ako mne... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

majka35
25. aug 2010

baby, ahojte ... som sa dlhšie neozvala, s moím kojením je koniec, už som sa nedokázala pozerať na malú, ako sa trápi po každom papaní ... plakali sme obidve ... teraz plačem iba ja, strašne mi je ľúto, že ju nemôžem kojiť 😒 😒 ani na čaj pre dojčiace matky sa už nemôžem pozrieť, aby som sa nerozplakala ... som netušila, že ma to tak vezme ... pri Barborke som mala málo mlieka a musela dokrmovať, teraz sa mi začalo tvoriť strašne veľa mlieka, ale malá ho neznesie ... neviem prečo

kvietok121
25. aug 2010

ahojte baby som domka, prave som prisla, tak to bolo strasne, ale uz je po vsetkom dufam ze nas je uz viac mamiciek, idem kuknut aspon tabulku zatial pa a ked budem mat viac casu tak napisem

memory97
25. aug 2010

@akika722 asi by sa rad pridal aj maly, niekedy by uz asi najradsej rozpraval🙂 ked mu nespravim po voli🙂

@akika722 Matejko asi chytil zltacku, ked su tak dlho, ved kvietok sa nam potom ozve...
ty si sikovna🙂 aspon,ze pekne spinka. My sme tiez boli troska von, v kociari sa mu najlepsie spinka, to ani neviem, ze mame dieta🙂

@vladka84 zeby to bol chlapcek, ja som masko jedla na kila pocas tehu🙂 nic ine mi nechutilo a ku koncu uz aj cokoladkam maly prisiel na chut🙂

@alure som rada, ze si v poriadku, neboj, to uz zvladnes, ved uz si daleko a drobcek tu bude co by dup🙂

memory97
25. aug 2010

@kvietok121 sa tesime na novinky, uz sme tu vymyslali story, co sa stalo🙂 si nam tu chybala🙂 A co Matejko, vsetko v poriadku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre