♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lulu4
25. aug 2010

@vladka84
@katulkaaaaaa Vladi je to tak ako pise Katulka oni sa moc nepytaju ved dr. az zasvietili oci ze mi moze ist toho Hamiltona robit.. ze dnes som bola prva a posledna lebo po mne uz nikto nesiel dnu... a ze to mozem byt rada ze nema take dlhe prsty ako niektori dr... tak to som bola rada lebo som tiez knucala a videla vsetkych svatych som mala pocit ze ona uz musi drzat maleho hlavicku alebo co... ale odvtedy mi to do tych krizov dobre vystrelilo az tomu nechapem lebo mna skor kazdy den to podbrusko bolelo a teraz krize, no idem si lahnut lebo ledva vidim a mozno sa zobudim na bolesti ved uvidime... drzte palce nech teda ten hmat zaberie... a nech je to do vikendu lebo v pondelok dohadovacky co dalej a cakanie a asi vyvolavacka.. no radoooost

lulu4
25. aug 2010

@liba78 juuj bodaj by si mala pravdu s tymi krizami ze by to uz bola predzvest a ze sa to spusti som pocula ze niektore maju kontrakcie do krizov a niektore do bruska tak som zvedava ale ja uz asi vyse tyzdna mavam aj take krce do stehennych kosti to nechapem o tom som este od nikoho nepocula aj som to po tom hmate zabudla dr. spomenut ze co to je... ci mi maly tlaci na nejaky nerv ktory mi zacvikol, tazko povedat...

vladka84
25. aug 2010

@katulkaaaaaa cize ked mi povie, ze mi chce pomoct, mam protestovat? 😀

groka
25. aug 2010

baby vas obdivujem,ze stihate sediet za pc,domacnost a 2 deti 😕 🙄
ja nestiham ani curat a ked idem tak s vajickom a malym v nom,co sa bojim riska
dnes mu pchal nieco do ust

vladka84
25. aug 2010

@lulu4 tak nech sa ti to rozbehne, ked si si uz musela vytrpiet 😉
mne tiez vystreluje obcas bolest do stehien, take ako keby pichnutie, taky krc ako elektricky sok 😒

katulkaaaaaa
25. aug 2010

@groka ja mam teraz akosi stale vela casu,maly len spi,nakojim ho prebalim a zase hned spi...ja mam upratane,navarene a este kopec casu a neviem co robit...aj v noci stale spinka dnes 6 hodin...ja sa naozaj nemozem stazovat 🙂

katulkaaaaaa
25. aug 2010

@vladka84 no nevie niekomu pomoze...uvidis 😀

lulu4
25. aug 2010

@vladka84 No neviem ci ti protest pomoze, lebo asi potom sa ti mala nezosmykne nikdy nizsie... tak vydrzis ako my ostatne ale nic prijemne... si prinajhorsom poknucis ako ja a potom ledva zlezies z kozy... ale da sa to prezit...

kvietok121
25. aug 2010

ahojte kocky tak mam chvilku cas

lulu4
25. aug 2010

@vladka84 a ja som si myslela ze tie krce ci ako to nazvat do stehien mam len ja, lebo nikto to nikdy nespominal... je to zvlastne a tak som sa na to chcela dr. opytat ale po tom hmate som fakt zabudla... ak si ty spomenies spytaj sa prosim ak teda dovtedy neporodim...

kvietok121
25. aug 2010

takze sa hlasim a chcem novinky kto ma este babo??? za ten tyzden???

lulu4
25. aug 2010

@kvietok121 ahojceeek mamina od kedy ste domka? som uz na teba myslela? a kedy si to rodila v ten isty den ked ti dali tabletku ci az na druhy lebo tvoj muzik to tak neurcito napisal ze sme nevedeli ci si trpela do dalsieho dna alebo to bolo v ten den ked ti dali tabletku... Co robi Matejko spinka? ako si doma zvykate, da sa? casto sa ti budi v noci?

lulu4
25. aug 2010

@kvietok121 lji ma babo aj elinka a lucia20 ma uz Tatianku a neviem snad som na nikoho nezabudla, ved baby doplnia ked hej 😀

kvietok121
25. aug 2010

este mame len malo mliecka kojim kazde dve hodinky, dost dlho kojim, takze sa snazim vela pit, odsat, vineu, caje, co este???

groka
25. aug 2010

@katulkaaaaaa tak to je pravdepodobne hlavne tym,ze viki ti asi neziarli tak ako tento moj zloduch,ja nemozem nic len davat pozor
jurko si ale zas vyzaduje len moju pozornost,on neni zly,v noci sa zobudi raz,niekedy zaspi hned po kojeni,inokedy zaspi po 2 hodinach ako dnes v noci,ale rad sa pestuje,no ja mu to nezazlievam ,ved sme neboli spolu v nemocke a deti to vraj vsetko citili

groka
25. aug 2010

baby lucka porodila? 😕 😕 😕 😕
no budem musiet jej zajtra zavolat

kvietok121
25. aug 2010

@lulu4 je tak gratulujem novym maminam

lulu4
25. aug 2010

@groka ano lucka porodila v pondelok cisarskym ale malinku nevidela hned jej ju zobrali a isli ju operavat ale ze by to mal byt ten teratom a nie rastep a miecha tak aspon ze tak ale nove info neviem, len im velmi drzim palceky nech su obe silne... ak budes mat nove info daj vediet potom...

lulu4
25. aug 2010

@kvietok121 aj caro od nestle je dobre ten napoj zaliat vodou aj mliekom aj acidka biele alebo vanilkove a homeopatika si kup ricinus communis tie nalievaju prsia... nestoja ani vela...a teda hlavne vela vody pit

jankasramka
25. aug 2010

pozeram ze dnes je tu celkom rusno🙂
no ja som musela maleho natriasat ,asi nechcel aby som sa vam zapajala do debaty 😀

@lucia20 mas pravdu, treaba byt aktivna- lepsie sa das dokopy...na psychiku je to tiez lepsie. ved ja som na treti den uz dvor zametala- niezeby to bolo nejak potrebne ale tiez som sa chela hybat a bavilo ma to 😝
akurat to curanie ma privadzalo do zufalstva- mna to brutalne bolelo ked som prud spustila 😀 😀 😀

rob to na co sa citis nie to co vravia ini🙂 ides na to dobre🙂
a o kolkej budu operovat tatianku?
tiez si myslim ze ked je taka silna ako maminka, zvladne aj nemozne🙂

alure
25. aug 2010

@lucia20 moc moc držím palčeky nech to dopadne všetko dobre. A obdivujem tvoju silu po pôrode 🙂

alure
25. aug 2010

..babenky,ktoré ste už úspešne po.... dnes mi pravdepodobne odišla hlienová zátka. Pri synovi som to nemala narodil sa pred termínom. Teraz som pár dní po termíne,je to niečo čo by to už už malo spustiť??? Ďakujem za info

liba78
25. aug 2010

@vladka84
@lulu4 neboj baby, za chvílku porodíte. A potom už budeme len spomínať na pôrody, nadávať na pôrodníkov a tešiť sa z miminiek. A ešte riešiť kaká - nekaká atd... 😀 😀 😀
@groka no moja, to sa nedivím že ho radšej berieš zo sebou. A to si asi Riško moc vysvetliť nedá. Musíš byť trpezlivá a stále mu vysvetlovať. Alebo keď nepomôže, tak aj výchovnú na zadok. 😒
A jurko je ako na tom ? Všetko v poriadku ?

jankasramka
25. aug 2010

@kvietok121 no vitaj doma teda...pozeram ze tazko vam bolo...tak dufam ze dnes este napises nejake podrobnosti...

ale co, mas to za sebou a krasna postielka nie je prazdna a to je dolezite🙂

vladka84
25. aug 2010

@lulu4 asi vsetci...este nevieme co je s @lucynocka... mozno uz ma tiez babo... 😕
myslim, ze moj dr. mi to nebude robit, jedine, ze ma uz posle do nemocky a tam neviem na koho natrafim... 😠
@katulkaaaaaa ked ja ti nemam velmi chut experimentovat teraz, ze co zaberie a co nie... ja uz chcem len porodiiiiiit 😀

kvietok121
25. aug 2010

tu je matejko

jankasramka
25. aug 2010

no do haja, tento spanok vyzera na vonkajsi kocikovy...porucam sa. a tak som sa tesila ze mam chvilku ale prdlajs

groka
25. aug 2010

@liba78 je to v poriadku,vcera mi robil soky,lebo ako keby sa dusil,alebo zabiehala mu slina nemohol sa nadychnut,aj ked silny plac spusti nevie sa nadychnut obordovie,ale vcera bol cudny,no dnes je uz dobre
len ma trapi ze ci pribera,ja som uplne na nervy z neho,lebo ked pridem 30 na poradnu a on nebodaj schudol,tak ma vykoti

jankasramka
25. aug 2010

@kvietok121 pis pis pis!ako bolo ako sa mate? za chvilku to precitam, bezim von

groka
25. aug 2010

@kvietok121 ake zlate mimo,tie babatka su vsetky rovnake

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre