♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lulu4
26. aug 2010

@lucia20 Lucinka mala je krasna, ziadna hlava po babke.A na zajtra vam obom velmi drzim palceky.potom nas hned informuj

lulu4
26. aug 2010

@akika722 krasavec je ten tvoj Semi,taky maly vlasacik🙂 a davas na vecer ten nutrilon ci si s tym prestala lebo netahal z prsa?

akika722
26. aug 2010

@lulu4 my sme mali jahodovy džem na ranajky a raz med 😀 😀 😀

akika722
26. aug 2010

@lulu4 no prvykrat som dala stiahol len 30ml a vydral hodku hodku a pol...dnes som dala skoro rao už sa nedalo a okolo obedu raz tiež len 30ml predtym bolkojeny a mala som kozy total vyštavene musela som ale snažim sa minimum davať

akika722
26. aug 2010

idem ja spinkať kym spinka aj pijavička 😅
Lui myslim na vas a moc moc držim palčeky...ozvy sa ked budeš môcť

lucia20
26. aug 2010

@akika722 baby, dokopy 230ml. :D to neni zle na druhy den po cisarskom nie?? :D ja sa tak tesim. dokopy som za dnesok vytiahla cca 450ml.

akika722
26. aug 2010

@lucia20 lameš rekordy moja-ešte predavať budeš 😀 😀 😀

lulu4
26. aug 2010

@akika722 ved jasne ked sa nestaci mliecko tvorit tak ho nenechas hladovat. A pospi si veru kym ti aj krpec spi.

lucia20
26. aug 2010

@akika722 nebudem.... vsetko budem usanovavat pre tatianku. :D teraz budem lakomec. predtym som darovala, teraz nedam ani kvapku. :D:D:D co je doma to sa pocita....

baby ja sa tak neskutocne tesim, ze mam mliecko, ze az. jedna baba co je tu po celkovej, mlieko vobec nema a nechodi.... dalsie dve co rodili dva dni predomnou spontanne, tak tie maju 30-40ml z jedneho prsnika a len odsavaju. tak sa vytesujem.... aspon dalsi maly krocik zdolany a za nami......uz len zajtra ten jeden obrovsky a mozem kludne spavat......

akika722
26. aug 2010

@lulu4 mam pocit niekedy že on by ma "zožral"celu keby mohol 😅
dobru noc...

lulu4
26. aug 2010

@lucia20 ty brdo to si dobra,moze byt🙂este aj ine deti tam budes krmit🙂a malu ako sondickou-hadickou krmia?a ty si stale na tom 8C?ci si uz inde?asi je tam moc plno ze?

akika722
26. aug 2010

@lucia20 si silna baba zvladneš vela a ver že mala bude po tebe...už teraz statočne zvlada zlatičko male

lulu4
26. aug 2010

@akika722 hehe no zozral ale to z lasky urcite,nie z hladu nebooj🙂

akika722
26. aug 2010

@lulu4 😀 moj poklad ja ho tak zbožnujem...oboch mojich krpcoch 😀 😀 😀

akika722
26. aug 2010

no už padam bo pišem píšem a aj vstane medzi tym 😅 paaaaaaaaaaaaaaaaaaapaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

lucia20
26. aug 2010

@lulu4 hej som stale na 8C. minimalne do nedele....
malinka je na infuzke az do operacie a par dni po nej....
mliecko len pasterizujem a mrazim a odkladam pre malinku... do zasoby.... teraz inym detickam nedam. :D

no idme ja lahnut, kym budem musiet zase odsavat. :D dobru nocku.

lulu4
26. aug 2010

@lucia20 dobru veru pospi si zajtra ta caka narocny den.to je dobre ze pre nu uskladnujes mliecko,bude ho potrebovat.tak dobru,idem skusit zaspat aj ja

memory97
27. aug 2010

@lucia20 drzim prsty, nech to dnes dobre dopadne, ale urcite bude mala v poriadku🙂 Ma silnu maminu a baby zvladnu vela, hrdinka mala 😉 sa drzkajte.

liba78
27. aug 2010

Dobré ráno, ešte všetky spíte ?

katulkaaaaaa
27. aug 2010

@liba78 ahoj ja som tu 🙂 no noc sme mali nic moc,budili sme sa presne kazde tri hodinky,a teraz spinka ako by bola polnoc,budem ho musiet budit cez den aby to nemal cele pretocene...ten moj krk ma stale boli uz som z toho dost na nervy,neviem co s tym.... ☹

katulkaaaaaa
27. aug 2010

@lucia20 luci teda ti si rekondmanka co sa mliecka tyka 😲 super malinka bude tvoje mliecko potrebovat,dnes drzime silno palce nasej bojovnicke 😵 😵 😵

akika722
27. aug 2010

čautééééé..... 😀 😀 😀 je tu niektooo?????

lulu4
27. aug 2010

@akika722 cauuu aka dobre naladena🙂 kto by tu jedol?🙂 stare zname ale lubi sa mi to

akika722
27. aug 2010

@lulu4 dnes maly už vynimočne napapany 😀 spala som za celu noc solu asi 4-5hodky tak som vyspataaaaaaa 😀 😀 😀 papal by ocko a Paťko 😀 mm berie na nočnu notebook tak využivam teraz ☹ no chystam sa do tesca ma sa ochladiť a krpček bude ptrebovať mikinku hrubšiu 😀

lulu4
27. aug 2010

@akika722 tak si co to aj naspala,krpcek napapany,no nezacina sa to zle🙂mne vcera starka volala ze tam videli krasny kabatik resp.mikinka tazko pomenovat ked som to nevidela ze mi to asi zoberu,maju v bielej a modrej,taka podsita paradna ze aj do zimy,tak skus kuk ked budes v tescu.maleho uz bravas normalne von.aj do obchodu a tak?

liba78
27. aug 2010

@katulkaaaaaa no náš spinkal do štvrtej s jedným papaním, ale od štvrtej bol hore do siedmej. Teraz spí v kočíku. Nemám odvahu prekladať ho do postielky a kočík nevynesiem na poschodie. Tak sedím na gauči a driemem. 😉
@akika722 a to tesco máš blízko ? My sme boli včera v TN (22km) a to mi v aute grckal, a po ceste domov už vrešťal od hladu. A samozrejme sme sa vrátili bez nákupu 😠 , ale chlapci sú ostrihaní, takže škola môže začať 😀

akika722
27. aug 2010

@lulu4 hej chodim s nim všade na kočiku mam sieťku proti hmyzu nevydno krpca tak a v tescu cez vajičko prehodim plienku kvoly klime a nemusi byť tak očumovany 😕
niečo na prechod určite musim zohnať na zimu som objednala overalik baby tu z bazariku značka next že minimalne noseny vyzera ako uplne novy ma 2x zips po stranach aby sa lepšie obliekal ZA 6 EUR LEN...ale krasny je vytešujem sa ... 😀 😀 😀

dajna11
27. aug 2010

@akika722 ahojte. akika ty dokrmuješ?asi to hrozí aj mne. ☹

akika722
27. aug 2010

@liba78 no Trebišov je male mesto,autom som tam za 5 min. 😀

akika722
27. aug 2010

@dajna11 ahoj...len raz denne ale nie stale len ked papa 2-3x za sebou a ešte chce a citim že už mliečka moc nemam ale nestiahne moc tak ho nakojim a len 30ku mu dam...raz na deň niekedy ani to...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre