♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
27. aug 2010

@lucia20 sa ti nedivím, je prekrásna. Slniečko malé, má pár dní a za sebou viac bolesti ako mnohé z nás. Ale hlavne, že je ok. 😉 😉 😉 Už sa bude len zotavovať.

tiffanka
27. aug 2010

@lucia20 jasnéže doplním, len som tu nebola dlho, malinký nás zamestnáva 😅 Ale hneď ako to bude možné doplním 😉 Napíš všetky údaje, aj s bydliskom a s mierami a dám ťa už rovno aj do tej novej tabuľky 😉 a foto mi neprišla 😕 😨

tiffanka
27. aug 2010

@katulkaaaaaa aj my sme dnes už vyšli von 😉 spal úžasné 3 hodinky 😀 sa mi ani nechcelo veriť 🙂 krásni ste tam 🙂 Aj ten kočík je perfektnýý 😉

tiffanka
27. aug 2010

@lucia20 aha prepáč, ty si sem dala fotky, ale ak budeš taká dobrá, pošli mi ich prosím ťa na mail, lebo keď ich stiahnem tuto z koníka sú v zlej kvalite 😒 😒

liba78
27. aug 2010

@groka aj ty si si takým podobným prešla. A Jurko je zlatučký a zvládol všetko na 1. Môžeme si brať príklad z takýchto malých prckov. Sústredia všetku silu na uzdravenie. 😉

groka
27. aug 2010

@liba78 nas este cakaju vselijake vysetrenia,kontrolne...odbery a neviem co este,este stale si maly ako keby zvykal teda jeho telo na novu krv,este nema ani vsetky zle veci v jeho tele pozabijane,ze to bude chvilku trvat

michaela80
27. aug 2010

@groka co bolo malemu? nasa tiez dostala pred 10 dnami 2x transfuziu krvi..

michaela80
27. aug 2010

@lucia20 nadherne dievcatko a som rada ze je uz o.k.. i ked viem ze pohlad na nu je tazky s tymi hadickami..mopj maly bol tri tzdne v inkubatore s hadickami a bol aj na ventilatore....

groka
27. aug 2010

@michaela80 menili mu krv,my sme mali problemy s tym rh faktorom,mne hrozila transfuzia,ale vyhla som sa,no som velmi chudokrvna,jurko bude tiez ,ale dufam,ze v ramci normy a lieky budu stacit
narodil sa uz so silnou zltackou a len to rastlo,hrozil rozpad cerv.krviniek a poskodenie mozgu museli zakrocist teda

michaela80
27. aug 2010

@groka tak moja dostala kvoli hemoglobinu ktory bol 72 a pritom ja mam 135 ..a zistili jej to potom ako som ja nebehla na ARO potom co mi aspirovala grcky a prestala doma dychat... ☹

groka
27. aug 2010

@michaela80 ako si ju prebrala a ako ze prestala dychat?

groka
27. aug 2010

@michaela80 tvojej malej davali tranfuziu?jurkovi menili operacne celu krv v tele a dostal novu skupinu a od dospeleho cloveka 😒

michaela80
27. aug 2010

to sa ako robi?
@groka

michaela80
27. aug 2010

@groka dlhy pribeh...skopirujem ti to..

groka
27. aug 2010

@michaela80 postupne mu vyberaju jeho krv to asi cez hlavicku islo von a postupne mu davali novu cez pupok

groka
27. aug 2010

@michaela80 trvalo to cca 2 hodinky pre jeho vahu vtedy male krvy pripravovali 4 hodiny

michaela80
27. aug 2010

@groka ale uz je ok dufam...

groka
27. aug 2010

@michaela80 zatial vyzera ok,vysetrenia ma v poriadku vsetky aj neurologicke,zajtra ma 3 tyzdne a dnes krasne drzal hlavicku par minut
nozicky ma tiez v poriadku,sluch tiez,oci tiez,ale vsetko musime akontrolovat este raz a navstevovat musime rizikovu poradnu pre rizikovych novorodencov

memory97
27. aug 2010

@liba78 dnes sme boli na ockovani,prisli sme, cakali sme asi 5 minut a hned brali 3 mamicky. Za 5 minut sme boli vonku🙂 Ide to velmi rychlo🙂 Ale ty asi pojdes niekam inam,my sme boli na ockovanie v ambulancii pre deticky s nizkou porodnou hmotnostou.

@vladka84 cez vikend poumyvat vsetky okna u susedov a hned sa bude male pytat na svet 😉 hlavne, ze je vsetko v poriadku🙂

@lucia20 myslela som, ze chces ostat s malou, ale ak bude v inkubatore, tak to ta k nej asi ani velmi nepustia... dufam, ze je mala ok. A dievcence pekne vyprevad do skoly a skolky v septembri, ved je to tu co by dup🙂

Mne sa nechce verit, ze leto je za nami... hrozne to zbehlo...

@mamisqva gratulujemmmmm

katulkaaaaaa
27. aug 2010

@lucia20 krasne drobatko,luci tak uz to najhorsie mate za sebou,uz bude len dobre a zachvilku bude komplet rodinka spolu doma,velmi sa tesime 😵

lulu4
27. aug 2010

@groka veru aj malinke babatka vedia krasne zabojovat. A co bolo tvojmu Jurkovi?ak sa ti nechce o tom pisat tak to pochopim

memory97
27. aug 2010

@akika722 ja som kupila hned flase s kaucukovym a to nema teraz ani velky problem🙂

anetaadam
27. aug 2010

Našej dcere tiež davali transfuziu,ked mala 3 týždne.Slaby krvný obraz a do toho novorodenecka žltačka.Žltačka začala ustupovať a hemoglobín klesať,ale našťastie to prešlo.

liba78
27. aug 2010

@groka no tak ešte vydržíte chvíľku, vyšetrenia budú OK, a potom už len hladať nevestu 😉 😉 , taký malý okatý fešák nebude mať problém 😉 😉 Ozaj si ma navnadila s tými slížami s tvarohom. Tak pre absenciu tvarohu v chladničke som práve dojedla makové. V mexiku by ma za to zavreli 😀 😀 😀 , pravda @jankasramka ?

@memory97 no my máme ísť na detské na prízemie. Tak dúfam, že to nepotrvá dlho.

lulu4
27. aug 2010

@liba78 hehe ja sa neviem dozrat v poslednej dobe maku, stale by som jedla len slivkove gule s makom.... a vcera ich moja starka robila ale zial je odo mna 180 km vzdialena tak som si nechala zajst chut 🙂 ako do zajtra vydrzim tak svokra mi slubila na obed palacinky s tvarohom 🙂

21
27. aug 2010

Dievcata, obcas vas zapnem, prebehnem ocami, co nove, no nestiham... Uz sa tesim, ked budeme starsi a budem sa ozyvat castejsie... Iba aby ste vedeli, ze som vam verna... 😀 🙂 😎 😉

liba78
27. aug 2010

@lulu4 ja som dnes robila detom palacinky s džemom a nutelou. Ale tie grokine slíže ma navnadili, tak som si vyvarila slíže a posypala makom a cukrom 😀 Ktovie, čo bude kto variť zajtra. Už sa teším na nové chute. 😀

liba78
27. aug 2010

@21 pekne od teba, že aspoň raz za čas sa prihlásiš. Môj si zvykol na kojenie pri PC, tak mám vždy pri kŕmení čas.

kvietok121
27. aug 2010

ahojte kocky som na tom podobne a mam len jedno dietatko, matejko mi da zabrat vela veci sa musime spolu naucit ale mame sa fajn sme zdravucky ale trosku plackame .... ale sme stastni ze sme spolu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre