♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
27. aug 2010

@kvietok121 tak už konečne riešiš s nami, kaká - nekaká. 😀

jankasramka
27. aug 2010

@liba78 veru tak ja tiez kojim na konikovi....modrom 😀
len ked som na pravom tak moc nepisem 😝

liba78
27. aug 2010

@jankasramka a na ktorom si teda ? na lavom ? Som si dnes robila makové slíže, pri jedení som sa smiala, že u vás by ma zavreli 😀 😀 😀 ako narkomana. 😀

jankasramka
27. aug 2010

@liba78 pocuj oni tu nemaju ani tvaroh....ja sa tak tesim na vianoce....budem 2 tyzdne v kuse ladovat mak, kyslu kapustu tvarok, klobasky a bryndzu a hlavne kofoluuuuuuuuuuuuuuuuu 😎

jankasramka
27. aug 2010

a slovensky `psenicny chlieb........mmmmmmmmmmmmm....uz mi tecu slinky

liba78
27. aug 2010

@jankasramka no teda, to budú vianoce. 😀 😀 žiadny kapor, len kofola, mak a bryndza 😀

liba78
27. aug 2010

@jankasramka a kravské mlieko tam majú, nie ? to si mozes spravit tvaroh aj tam. Ja tak robievam, ked mám mlieko priamo od kravy a nie z krabice.

jankasramka
27. aug 2010

@akika722 uzasne su tie fotky- ta s jednym okom aj ta kde su obaja chlapi- vyzeraju jak dvojcata (keby tam nebol ten vekovy rozdiel 😀 )- ja by som tu fotku aj do nejakej sutaze poslala 🙂
@lucia20 nadherna je malinka,som to prezivala s vami vsetkymi, citala som vas ale nedalo sa pisat...prepac ☹

jankasramka
27. aug 2010

@liba78 ozaj ani kapra nemaju-tak aj to 😀
pocuj ten napad ze vyrobit tvaroh????no, moja ja som z bratislavy....chapes? 😝

kvietok121
27. aug 2010

@liba78 ano riesim zase spinkal len hodku zobudil kakal papal a spinka ja neviem preco sa tak casto v noci budi, cez den spinka ak ma dobry den dlhsie ...

jankasramka
27. aug 2010

no uz si odgrgol aj ma ogrcal...rychlo kym sa spameta z tolkeho mlieka sa idem najest aj ja- konecne!

dnes som inak jaka hrda na seba- som bola sama s malym v hypermarkete 😎 (dufam ze ma neosmekli pri kase..)

jankasramka
27. aug 2010

@kvietok121 vitaj v klube malo spiacich deti 😝

liba78
27. aug 2010

@jankasramka aha, chapeš... 😎 to si necháš mlieko skysnúť, to origoš kravské vytvorí takú hustú hmotu, to potom dám do hrnca a zohrejem na takú max. 45C teplotu, urdžíš v nej prst a nebude to páliť. Pri tom zohrievaní občas premiešaš. Potom necháš odstáť tak 10 minút a precedíš. Buď do sitka, alebo nejakej riedko tkanej látky (gázy) a necháš odtekať tú prebytočnú tekutinu aspoň 2 hodinky. A máš tvaroh. 😉

jankasramka
27. aug 2010

@liba78 no tak to skusim teda- dufam ze to vyjde....nie ako naposledy ked som piekla chlieb... 😖 😀 😀 😀 cisty kamen bol z neho- ani nevyrastol ani sa neupiekol po troch hodinach pecenia 😀 😀
a potom mi jeden co pracoval v pekarni prezradil ze to neni tak lahko vykysnut ceto v nadmorskej vyske 2000 takmer...
vraj sol sa pridava nakoniec aby to nestvrdlo- no uz som to viac neskusala 😝

jankasramka
27. aug 2010

@kvietok121 mateo bude mat 6tyzdnov a stale zle spava...

liba78
27. aug 2010

@jankasramka teda dobrú chuť, môj prcek sa ogrcal včera v sedačke. Rovno v TN keď som stála na semafóroch. A prišli sme domov bez nákupu a z vreskom 😀
@kvietok121 majú ešte nárok s nami cvičiť. Jurko zasa keď papá, zabúda dýchať. A to ma vytáča. On dokáže tri krát prehltnúť a pritom sa nenadýchne. Alebo zhltá strašne moc vzduchu a grgne až za 1/2 hodinu. Ale čo s nimi, aj tak ich ľúbime. A oni nám budú v puberte zdrhať na diskotéky 😝

vladka84
27. aug 2010

@mamisqva gratulujem, krasna je Nelinka... takze to bola plodova voda? To bola teda rychlovka 😲
Luciiiiii, supeeeeeer, tesim sa! 😀😀😀
baby, ja som spraskala lievance, asi 10 ks, namastila som si ich dzemom, poliala jahodovym topingom, slahackou a grankom... sladkeho mam dost do porodu 😀
neviem, co ta mala robi v bruchu, ale take vlnovky mam, ze nechapem.... az ma normalne boli ako sa pretaca, ci vystiera, ci co tam robi....
memory, tak vdaka za radu, dnes som prezliekla postele, ale ani som sa nespotila pri tom, ja neviem, asi sa stavam voci manualnej praci imunna 😀 u nas prsi, tak okna susedom poumyvat nepojdem, to by si uz o mne mysleli, ze som z toho brucha scvokla 😝

vladka84
27. aug 2010

inak, poobede sa stretla moja mamka so sestrickou z nasej nemocnice, tak vraj si mam dnes a zajtra aspon trikrat horucu sprchu dat a v nedelu rodim..... no som zvedava! Idem teda do sprchy 😎

liba78
27. aug 2010

@vladka84 no aby ťa to nechytilo už teraz.

vladka84
27. aug 2010

@liba78 uz moze, za dve hodky je sobota, to nestihnem porodit 😀 😀 😀
tak si pre istotu umyjem aj vlasy a oholiiiiim sa 😝

liba78
27. aug 2010

@vladka84 no to by si mala, nech si pekná .... 🙂

lulu4
27. aug 2010

@vladka84 hihi vidim ze si ako ja, som si dnes umyla vlasy som rozmyslala ci to necham na zajtra ale potom ze niee nieee akurat som z vane vyliezla som oholena, okupana, vyvonana uz len do tej nemocky ist 🙂 jaaaj nech je to ta sobota alebo nedela.. ved som si pred chvilou uzila mi taka bolest do stehna vystrelovala ze dovi som len sedela ani sa nepohla lebo vtedy to povolilo ale ked som vstala ani prejst som nemohla... ale po sprche je uz lepsie akosi... ale aj maly sa prestal vrtiet ved bol vyse pol hodku ako besny ja ze uz ide von alebo co...

vladka84
27. aug 2010

@lulu4 sme na tom rovnako... este mozno nalakovat nechty na nohach a som pripravena ist rodit 😀
jooj, ja uz si musim z toho robit srandu, lebo sa fakt scvoknem...
inak, mne bolesti po sprche vzdy prejdu, tak sa uz asi nebudem sprchovat... NIKDY! 😝

@liba78 ale make - up si nemusim davat, ci? 😀

liba78
27. aug 2010

@vladka84 no, vieš možno by si mohla. Ak bude slúžiť pekný doktor 😉
No babenky idem do hajan. Dobrú noc.

lulu4
27. aug 2010

@vladka84 no ved aj ja si z toho uz robim srandu ale nechty by mi musel jedine mm lakovat lebo akurat mi aj nechty na nohach strihal to ja nezvladam uz od 7 mesiaca 🙂 xixi ale ten make up by sme si mohli dat nie? budeme po doktoroch hadzat ockom a do toho tlacit 🙂
aj ja si pojdem skusit lahnut asi som zvedava aky bude zvysok noci...

lulu4
27. aug 2010

@liba78 a ako to dopadlo s Jurkom ked sa zobudil konecne na to kupanie tak si mu dala papat a uz spi ked predtym tolko spal? tak si pospi aj ty pokial maly spinka... dobruuu

vladka84
27. aug 2010

@lulu4 @liba78 dobru baby, pokojnu noc prajem.... nam s Lulu mozno ani nie 😀
ja idem este pozriet nejaky film, mam mokre vlasy, ak si s nimi lahnem, budem mat hlavu ako po vybuchu a to si pri porode nemoooozem dovolit 😝

lulu4
27. aug 2010

@vladka84 no veru pre nas mozno nie pokojnu noc ved uvidime ak tu do rana budeme teda nie v nemocke tak si napiseme ale tie palacinky od svokry ma tak lakaju ze asi maleho prehovorim ze az po zajtrajsom obede ked sa napraskam poriadne 🙂

memory97
27. aug 2010

@lucia20 to su skvele spravy, nech sa rychlo Tatianka zotavi a nech ju mas rychlo domka🙂 Je krasne babenko🙂

memory97
27. aug 2010

@liba78 mozno,ze nakoniec tam, kde sme boli my🙂 ockovala pani z novorodeneckeho🙂

@kvietok121 to su skvele novinky, casom to uz bude len lepsie a lepsie🙂

@21 a ako sa ma Terezka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre