♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
28. aug 2010

@tiffanka dakujéééééééééééém 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tiffanka
28. aug 2010

pridám sem linky fotiek až môžem, aby sa babám lepšie hlasovalo 😉

tiffanka
28. aug 2010

http://www.facebook.com/event.php?eid=133399370...

malo by to byť ono, len mi to pomaly načítáva 😒 😠

majka35
28. aug 2010

ahojte ... čo sa to tu hlasuje? nech aj ja pridám hlas

majka35
28. aug 2010

neviem, čo je s facebookom,ale už tri dni je strašne pomalý

jankasramka
28. aug 2010

@liba78
@vladka84 baby este ze ste to tu tak podrobne opisali lebo som sa tiez pekne trapila 😒 fakt debilna spravena stranka...dufam ze to aspon vyhra teda

@katulkaaaaaa ja si obcas dam poldeci spisskej ceresne hned po kojeni a do dalsieho kojenia sa ti to zmetabolizuje. to aj sama citis ze to nic nerobi- podla take mnozstvo nestiha prejst do mlieka. ved aj pivo sa doporucuje pit. je to ine ako v tehotenstve

jankasramka
28. aug 2010

@majka35 hlasujeme za akiku aby vyhrala taku telocvicnu malu pre babetko (a nase babetka- ked k nej dojdeme na navstevu)

akika722
28. aug 2010

@majka35 za mojho staršieho fešaka su tam 3 fotky

katulkaaaaaa
28. aug 2010

@jankasramka no super potesila si ma 🙂 ale tak ma rozbolela hlava ze mozno z toho nic nebude....to mam zase z toho krku 😖

akika722
28. aug 2010

@jankasramka ja som to debilne vysvetlila tu stranku.už chapem čo si chcela 😀 😀 😀

akika722
28. aug 2010

@jankasramka mlieko mi tlači na mozog 😀 😀 😀

akika722
28. aug 2010

@katulkaaaaaa ešte stale maš s tym krkom??? ☹

akika722
28. aug 2010

zase som tu sama ☹

katulkaaaaaa
28. aug 2010

@akika722 este stale...poviem ti uz som z toho dobre na nervy...rano je to docela ok,ale k veceru uz ledva hlavou otocim dnes je to 6 den,natieram sa tymi smradlavymi mastami(co ma mm futbalista)...teplu plienku si davam na krk,ja uz neviem co robit,na masazi som bola maserka povedala ze to bude prievan ze nemam nic bloknute...som myslela ze odporodu to mam ale zrejme nie...4 dni som si davala lieky ale uz nechcem sa bojim nech to k malemu nejde

kvietok121
28. aug 2010

@jankasramka aj tebe malinko spi, no dnes je ako anjelik, spinka, vzdy ho po dvoch troch hodinkach zobudim aby sa napapal, je doma tatino, tak ho nechce zamestnavat, on len ked som sama doma, no som zvedava aku bude mat noc, zatial kazdu noc priblizne o jednej do tretej stale place netusim preco
@liba78 ani nehovor mne pri papani spinka a tak sa kojenie predlzuje, musim stale do neho stuchat aked mu zoberiem prso, tak sa tak rozkrici este ze ich lubime nasich maznacikov
@vladka84 moja aj teba to uz caka uz tu zachvilku nezostane ani jedna tehulka
@memory97 ani nehovor som zvedava kedy, normalne musim cez den aj lahnut aj pospinkat, taka som unavena a nechapem preco ved len kojim, prebalujem a sem tam nieco urobim uvarim, chodi mi pomahat aj mama ale aj tak je to narocne, keby aspon ten spodok uz nebolel ale som rada ze zatial ziadny zapal, to je zaklad dr povedal tak ze mesiac tak to nejako vydrzime

akika722
28. aug 2010

@katulkaaaaaa ja ti verim mna bolesť od spinalky držala tiež 6 dni už som bola zufala s toho myslela som že to neprejde ☹
a prešlo z ničoho nič,,,aj tebe by už mohlo ☹

kvietok121
28. aug 2010

@katulkaaaaaa ani neviem co mas s krkom, nestiham docitat vobec ... take narocne ako materstvo som este nic nezazila 😀

akika722
28. aug 2010

@kvietok121 moja uvidiš prideš do toho a bude lepšie malimky si časom vytvorí svoj režim a asi každe babo ma denne taku plačlivu chvilku

katulkaaaaaa
28. aug 2010

@kvietok121 ahoj neboj to je normalne ze si unavena 😉 to sme vsetky po porode,spi ked mozes,jedz teple jedla,mas pravo odychovat 😵 mna spodok uz neboli,ani neviem ako to je mozne ,skoro vobec nekrvacam...je to uplne ine ako pri prvom porode

katulkaaaaaa
28. aug 2010

@kvietok121 moja zrejme prievan z porodnice,nemozem otacat s krkom,trva to uz 6 den som z toho na prasky,,,aj lieky proti bolesti si musim davat ☹ moja veru mas pravdu materstvo je velmi narocne ale nadherne 😵 😵 😵

katulkaaaaaa
28. aug 2010

@akika722 dufam ze uz to prejde,vzdy sa rano potesim ze uz nic...a do vecera som tam kde som bola...ja ti neviiim co to je,ale snad uz to prejde sa nemozem byt na liekoch stale ☹

akika722
28. aug 2010

@katulkaaaaaa ani ja skoro vôbec nekrvacam...pri paťkovi to tiež bolo ine

majka35
28. aug 2010

@akika722 mne to nechce otvoriť ten link, čo dala tiffanka ... kde nájdem toho tvojho smeja? nech si môžem prísť zacvičiť do vašej novej telocvične 😀

akika722
28. aug 2010

@katulkaaaaaa na nebolelo kym som ležala ale ako nahle som sadla ten tlak do hlavy a nevedela som fungovať

katulkaaaaaa
28. aug 2010

@akika722 presne toto mam ja a ked kojim maleho po leziacky a chcem sa otocit na hodiny no dovidenia 😖

akika722
28. aug 2010

@majka35 mne to v pohode otvorilo...hned mi skoči fotka krpca skus ešte raz

majka35
28. aug 2010

@kvietok121 juuuj a to keby si mala doma takého "čerta" ako mám ja 😀 myslím tú staršiu ...

majka35
28. aug 2010

@akika722 no naťahuje to a naťahuje 😒

akika722
28. aug 2010

@katulkaaaaaa ja ked som ho kojila v nemocke tiež po ležiačky a ked som nahodou pri nom sedela ja som nemohla dať dole hlavu aby som na neho pozrela

katulkaaaaaa
28. aug 2010

@akika722 ja mam presne to iste,ale ja som spinalku nemala...asi som nejaka divna...az mi je do placu ao si neviem pomoct,som si povedala ze si lieky nedam ale ak to neprejde po vecernom kojeny zase budem musiet

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre