♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
28. aug 2010

@memory97 tak to nepoznám, malý pri kúpaní doma neplače. Pozerá a naťahuje krk a ruky, skoro vždy sa vyčúra do vane, alebo do osušky 😝 ale plače len keď je strááášne moc hladný.

memory97
28. aug 2010

@liba78 tak to mas pravdu🙂 odstriekanie trva dlhsie🙂 Aky caj robis malemu? Lekarka mi odporucala iba cistu vodu, ale maly mi ju nechce... chcem skusit cajik, ci mu nebude chutit viac🙂

liba78
28. aug 2010

@akika722 ano z lekárne.

akika722
28. aug 2010

@liba78 moj plače až sa dusi niekedy ☹

liba78
28. aug 2010

@memory97 fenyklový z lekárne. To nám odporúčala doktorka z novorodeneckého pri prepúšťaní. A povedala aj osladiť. Takže nášmu chutí 😅

memory97
28. aug 2010

@akika722 Davidko krici cely cas ako sa dotkne vody a dokial ho nevyberieme🙂 Dnes bol celkom dobry, asi si zacna zvykat🙂

@vyskusam cez tyzden a uvidime, ci mu bude chutit viac🙂

memory97
28. aug 2010

@liba78 vsade zas odporucaju, aby sa caj nesladil, lebo sa to odrazi na zubkoch☹

akika722
28. aug 2010

@memory97 ja som tiež robila čajik zaliala som trošku rasce a feniklu na chvilku som nechala..to som ešte pri paťkovi niekde vyčitala

akika722
28. aug 2010

@memory97 určite sladiť nie takym krpcom...

liba78
28. aug 2010

@akika722
@memory97 no ja som sladila aj starším chlapcom a zuby majú krásne 😎

memory97
28. aug 2010

ozaj neberiete tie homeopatika z lekarne na tvorbu mliecka? Mozno banalna otazka, ale treba to zapit alebo rozpustit iba v ustach...

memory97
28. aug 2010

@liba78 to su aj geny🙂 ak maju dobre zubky🙂

akika722
28. aug 2010

@liba78 kazy sa robia aj od liekov-černaju zubky a mojmu staršiemu sa zlomil zubok na lizatku-stolička a od toho ma kaz....aspon zubarka tak tvrdila

akika722
28. aug 2010

@memory97 beriem ich...nechať v ustach 3x 5 guličiek pod jazykom-v lekarni tvrdili...prave som vzala poslednych 5 😒

memory97
28. aug 2010

babulky idem ja do postele, konecne maly zaspal... som si dnes urobila 3hodinove volno s nakupnou horuckou sama pre seba a teraz som unavena ako kon🙂 dobru nocku🙂

memory97
28. aug 2010

@akika722 dakujem,, ja som sa v tej rychlosti zabudla opytat... no ja rozpustam na jazyku, hadam to tym home nebude vadit🙂

akika722
28. aug 2010

@memory97 vraj pod jazykom niečo je nejaky bod...že ked berieš lieky a nechaš chvilku tam vraj skor posoby skor sa ta latka dostane do tela-neviem čo je na tom pravdy...tak si si užila 🙂

akika722
28. aug 2010

idem aj ja do postielky 😀

lulu4
28. aug 2010

@vladka84
@kikuska25 Vladka este som ta neopustila som tu aj ja a este bruchata 🙂 len nam dnes blbol net a este som riskla aj nakup v tescu s mm a boli sme pozvani na obed ku svokrovcom... tak dost pestry den takto den pred terminom 🙂 este som aj poprala, nieco upratala... no nechapem zo seba a teraz trochu konikujem ale maly kazdy vecer teraz vyvadza ako besny... uz len cakam kedy mi strie nabehnu co nemam ani jednu ked mi bude takto vyduvat kozu na bruchu... strasne to uz boli lebo uz je velky... a mam pocit ze on si myli cestu a mysli si ze bruskom sa prebije von 😀

akika722
29. aug 2010

ahojte...čo nové???

akika722
29. aug 2010

😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 to tu dnes nikto nič nenapisal???som na spravnej stranke??? 😲 😲 😲

katulkaaaaaa
29. aug 2010

@akika722 ahoj aj ja som sa cudovala kde vsetky ste 🙂 moji drahy isli na letecky den tak som sama doma s malickym,ale vyiezlo slniecko tak asi po kojeny pojdeme von na prechadzku

akika722
29. aug 2010

@katulkaaaaaa jeeej predsa niekto 😀 aj moji idu vonku a krpca mi berie mama na hodku 😀 idem žehliť ☹

jankasramka
29. aug 2010

@akika722 v juli sme nestihali citat- 10 zapisanych stranok o takomto case... a teraz- kde nic- tu nic....
normalne som sa v noci pri kojeni nudila 😒 nastastie to bolo dnes len 1 krat-wow!
normalne dal 4 hod spanku vkuse 🙂 ...sa citim skvele

jankasramka
29. aug 2010

@akika722 tak mas hodinku "volno" 😀
poprat povysavat, umyt riady 😀

jankasramka
29. aug 2010

no nic tak ja si idem pospat este chvilku...

lulu4
29. aug 2010

@jankasramka ahoj tak to dobre potiahol tvoj drobec... keby to tak bolo kazdu noc ze? a u vas to s pockom ako vyzera? lebo tu je to ako blaznivy april aj slnko svietilo aj prsalo, teraz je pod mrakom a uz sa ochladilo dobre... takze u maleho mi nehrozia ziadne bodynka s kratkym rukavom co sme podostavali :(

katulkaaaaaa
29. aug 2010

@jankasramka jeeej jani super ze ti malinky tak spinkal 🙂

katulkaaaaaa
29. aug 2010

@akika722 hned ako som ti napisala sa maly zobudil,tak ideme von dokial svieti slnko,dufam ze zase nezmokneme

jankasramka
29. aug 2010

@katulkaaaaaa no hej naposledy ste to mali akcne- tolko si sa odhodlavala a nakoniec ste otestovali nepremokavost kociara 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre