♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
30. aug 2010

@akika722 ja ani neviem koľko, ale som musela prikúriť ohrievačom, Tamarka kýchla aj zabalená v perinke, ručičky ako žaba studene 😖

akika722
30. aug 2010

niekto chcel pas sťahovaci
@mirmaj aj moj začal kychať ☹

akika722
30. aug 2010

do riti čo som zase tu dala chcela som to tu ukazať ja som niečo nahlasila??? 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

mirmaj
30. aug 2010

@akika722 my kýchame pravidelne, ked rozbalíme ritku, ale teraz už aj oblečené, tak som radšej prikúrila, nech sa aspoň vzduch prehreje 😉

akika722
30. aug 2010

@mirmaj o už jen to mi chyba aby choory bol ☹

mirmaj
30. aug 2010

@akika722 no to dufam nebudeme ani my, lebo to neviem ako by sme zvladli ☹ ty si spomínala že nakupujem aj z bazarov, maš nejaký dobry na nete, uvažujem o fusaku, lebo ak budu taketo kosy už tak budeme nejaký potrebovať až nie sme len doma zavrete 😒

mirmaj
30. aug 2010

@memory97 gratulujem k dnešnému vyročiu sobáša a prajem ešte veľa spoločne prežitých rôčkov 🙂 aj my máme dnes druhé 😀 😀 môžeme to spolu zapiť :.-) Vy máte koľké?

akika722
30. aug 2010

@mirmaj ano nakupujem aj teraz som našla pre patka super vertovku na zimu za 11 eur tak čakam za mierami...našla si niečo?

akika722
30. aug 2010

@mirmaj jééjj OBOM vam gratulujeeeeeem

mirmaj
30. aug 2010

@akika722 ešte ani nie, pozerala som tu na koníku, ale nič ma neoslovilo, teraz pozerám Bazos.sk, tak uvidím či niečo bude....lebo za nový sa mi 70 až 100EUR nechce dať, tak musím ešte niečo pozrieť

dakujeme 🙂

akika722
30. aug 2010

@mirmaj ja som minule malemu objednala zn.next novy vyborny za smiešnu cenu

katulkaaaaaa
30. aug 2010

baby budite deticky na papanie?mne dr kazala kazde tri hodiny cez den,ale ked on teraz tak krasne spinuska 😅

katulkaaaaaa
30. aug 2010

@akika722 ja som chcela stahovaci pas vcera som objednala preco? 😉 aj moj maly stale kycha,som mu v noci aj sopliky odsavala,a sem tam zakasle....uzasne pocasie vonku

mirmaj
30. aug 2010

@akika722 skúsim teda pozrieť aj ten nový 🙂
@katulkaaaaaa tak ja určite nie, lebo naša babika neprespinkala ešte ani jedno papanie, niekedy nevydrží ani 2hodinky bez papania aj to už s krikom čaká kedy nachystám :.-) ale myslím, že sa nemajú budiť zdravé donosené detičky na papanie, len také menšie nedonosené, aby nestrácali váhu...takže ja navrhujem nebudiť, ak teda nespinka už nejakých 6hodín, lebo to je už veľa, to by som asi budila .)

katulkaaaaaa
30. aug 2010

@mirmaj no papal naposledy o 8mej rano,myslim ze pribera super lebo uz je dost tazky na rukach,vahu nemam taku a na poradnu idem az 14.9...mi dr povedala ze preto je taky spavy kvoli zltacke ale uz neni zlty myslim ze je uz ok,len mu proste staci papanie 😉 ...on s nakoji vecinou je hodinku hore a potom si dve ,tri pospi...v noci mi spi pravidelne po vecernom kupany aj 5-6 hodi,potom sa budi kazde tri,zlatusik je to 😵

memory97
30. aug 2010

@liba78 @21 @jankasramka celu noc nakoniec grckal a vacsia cast isla von... som ho rano dala do kociara a isli sme k lekarke. Mame rotavirus... maly aj hnackoval nakoniec... tak sa dnes liecime ☹ ☹ ☹ Ono to vyzeralo ako reflux, robil sem-tam fontanky s mlieckom☹
Ako dopadlo ockovanie?

@jankasramka presne taku nejaku decku, tuto ste vybrali zamerne, mne sa tiez paci a je aj v bazariku🙂
Mne sa to stalo pri kojeni, zrazu len nieco teple na ruke a ja ze to je mliecko, asi pustil z pusinky a on okakal maminu
😀 😀 😀

@matka24 pred nastupom do porodnice, budu sa ta pytat akeho mas detskeho lekara.

katulkaaaaaa
30. aug 2010

@memory97 to ma mrzi ze je malicky chori,snad sa z toho rychlo dostane 😉

memory97
30. aug 2010

@mirmaj aj my mame druhe vyrocie🙂 jasne, urcite zapijem, lebo rano bolo hrozne.... najradsej by som si to s tym malym vymenila...

@katulkaaaaaa maleho nebudim, ked sa zobudi vypyta si sam🙂 ked som to robila na zaciatku, stale bol hladny, lebo v spanku sa mu nechcelo tahat.-) tiez mi kazali, aby papal 7 - 8x denne, ale on si sam vypyta, ked je hladny🙂

memory97
30. aug 2010

@katulkaaaaaa aj ja dufam, ze bude coskoro v pohode a to sme chceli ist k rodicom, smola, najskor musi byt maly v poriadku☹

katulkaaaaaa
30. aug 2010

@memory97 tak ho necham spinkat,ved ked by bol hladny dal by vediet 😉 ti verim ze je to des ked su deti chore,ja som si vsetkym presla s dcerkou,mala rotavirusy,pneumokoka,hrozilo jej ohluchnutie...by som knihu mohla napisat cim sme si vsetkym presli,dufam ze malicky bude v tomto na tom lepsie 😵

kvietok121
30. aug 2010

@liba78 mne este nevzpadli este stale sedim na pol zdku tiez stale sprchujem a ci umyvam rosalginom

kvietok121
30. aug 2010

@akika722 dakujem aj si myslim ze je to uz lepsie pomaly si zvykame

kvietok121
30. aug 2010

@jankasramka aj tak to nepomahalo v noci sa to nezmenilo, takz enech spinka

jankasramka
30. aug 2010

@memory97 no my sme presne tuto kupili, ked sa zobudi, cez den odskusame a napisem co na to vravi. kolko stoji u vas?
inak som v soku z toho rotavirusu, a to mu spravili nejake testy ci podla coho sa to da zistit?
@katulkaaaaaa ked pribera tak ja by som tiez nebudila. som citala ze koli nahlej zmene hormonov nielen ze prestavaju rast ale neskor mozu mat poruchy spanku....ja tiez neznasam ked ma budia 😝

jankasramka
30. aug 2010

@kvietok121 no ako sa citis?
uz ste sa aspon trosku spametali?nahodpotom este nejake fotecky ze ako rastiete🙂

memory97
30. aug 2010

@katulkaaaaaa to ti verim, deti toho tak vela pochytia pocas toho, ked su male... som sa tak bala, aby nieco neschytal hned na zaciatku, este uz je vacsi... babulo moje...

@jankasramka lekarka ho iba prehmatavala na brusku... a ma to svoje priznaky, spoznas to, babatko ma riedku stolicu ako hnacku, placka, boli ho brusko a pocujes take zvuky, ako bublinky keby mu behali po brusku... a vracia pri kazdom kojeni, bud vsetko alebo iba nieco z toho, co zjedlo... aj som rozmyslala nad ockovanim, i som sa zabudla opytat lekarky... siri sa to vzduchom, takze nikdy nevies odkial to pride☹

memory97
30. aug 2010

@jankasramka oki, vyskusaj a daj vediet🙂 tusim stala okolo 50-80 eur, ale neviem presne...

memory97
30. aug 2010

ste videli spravy,nejaky chlap zastrelil v byte 5 ludi a potom este na ulici zranil dalsich... Bratislava to ma pestre...

jankasramka
30. aug 2010

@memory97 a co vam dala na ten rotavirus? ako sa liecite?
mateo nam preplakal skoro celu noc...ktovie co mu je uboziatko....tiez grcka kakuska- ale neviem posudit ci je v norme alebo nie. no uvidime ako bude pokracovat cez den...

akika722
30. aug 2010

@memory97 uf...rotavirus?a to sa len tak lieči?moj Paťko mal v decembri podozrenie na rotavirus no hned nas v nemocnici na infuzkach nechali vraj je to vtedy nutne,no nepotvrdilo sa nakoniec...
chudačik maličky keby aspon Davidko vedel povedať čo mu je,však?no tie sopliky maju asi v tomto hnusnom počasi všetke naše detičky...Davate im niečo?ja som malemu na noc dala fenistil je to od narodenia a uvolni to dychacie cesty

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre