♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

peta131
9. dec 2009

ikon mne doktor predpisal Jenamazol az dnes som si to bola vybrat z lekarne tak som zvedava ci mi to zaberie lebo to svrbenie je hrozne 😠

rosienka gratulujem k dvojickam 😵 😵

mne je od rana strasne zle ☹ rano som zjedla tresku a este teraz sa mi z nej grga 😝 ale zatial to v sebe drzim hadam mi to nejako samo vytravi 😝

miciatko
9. dec 2009

Ahojte dievcata
Tak mne konecne prestalo byt zle ale čo celý deň cítim tak akoby somna tam dole unikali take vzduchove bublinky
neviete čo to môže byť??

michaela80
9. dec 2009

miciatko a ja mam pocit taky isty ako keby mi trebalo sprepacenim grgnut... 😀

michaela80
9. dec 2009

miciatko az teraz som precitala ze kde tie bubliny unikaju... tak mne sa to snazi uniknut cez iny " otvor"

ikon
9. dec 2009

peta ja by som si to velmi nedávala:

http://www.liekinfo.sk/liek-jenamazol-2-14993-p...

miciatko
9. dec 2009

michaela 80 to neva aspoň sme sa zasmiali 😀

evitkamalicka
9. dec 2009

ahojte aj ja som uz tu, prave som dorobila kokosovu nepecenu roladu, aby do vianoc dobre odstala

michaela80
9. dec 2009

inac dnes rano ked som isla robit ranajky , som otvorila chladnicku a taky smrad som citila ako nikdy, manzel tvrdi ze nic neciti,,,vzala som sunku detsku vakuovo balenu otvorim a az ma naplo... manzel cuchol a ze je uplne v pohode....je mozne ze by sa mi tak cuch menil? teraz ked idem otvorit chladnicku tak zadrziavam dych a pritom nic tam take nie je co by mohlo smrdiet...nechapem tomu...a zubna pasta rano som nevedela kde sa skor nahnut ci do umyvadla alebo wc....ble...

miciatko
9. dec 2009

mne zacali vadit vypary z varenia, som veľmi zvedava ako budem mojim 3 chlapom variť

michaela80
9. dec 2009

no ja sa akurat chystam robit vecu a ide tam sunka ze ako ja ju pkrajam ked tak smrdiiiiiii

ikon
9. dec 2009

ja som zase grilovala kura a ani som z neho nezobla, tak mi smrdelo...

evitkamalicka
9. dec 2009

mne zatial nesmrdi nic

rosienka
autor
9. dec 2009

mne okrem cigaretoveho dymu nic nesmrdi...a to som volakedy fajcila o 106 😀

peta- diky 🙂 inak ja som schlamstla cele sardinky a je mi dobre 🙂

peta131
9. dec 2009

Ikon ale ja si to mam natierat len zvonka dovnutra si to nemam zavadzat tak to snad ublizit nemoze 😖
Ale podla mna na kazdych liekoch je napisane ze prve 3 mesiace by sa nemali to vsade radsej napisu 😒 a myslim si ze ked mi to napisal tak on sam najlepsie vie ci to moze ublizit alebo nie, urcite by nenapisal nieco co mi moze ublizit 😒

Miska ja som tiez strasne citliva na pachy, vsetko citim a zo vsetkeho ma napina, a o tej zubnej paste mi hovor pre mna je umyvanie zubov normalne nocna mora a ked sa mi ta pasta este do krku dostane tak ma napina jak slak 😝
Vcera som bola v Bille a som myslela ze sa tam dogrcam z tych smradov vsetkych...a hrozne ma nadrapuje z voni, vonavku ani citit a teraz som prala no a z tej avivaze ani nehovorim...ble

Rosienka sardinky aj ja papam tie mi zacali teraz hrozne chutit ale len tie v paradajkovej omacke 😀 a ta treska no neviem co mi nesadla vsak doteraz som ju jedavala...

a este sa mi znechutilo sladke, cokoladu nemozem ani citit...jedla by som len slane a kysle veci 😀

evitkamalicka
10. dec 2009

dobre ranko zienky

michaela80
10. dec 2009

no peta ja po dnesnom rade stolerujem iba suchare a oiskoty....jedlo , staci pohlad na neho a je mi zle... ked som otvorila mycku tak som letela hned urobit ble....nechapem ako budem varit..mm vie tak akurat parky urobit...

tretulka
10. dec 2009

ahojte babulky...mozno sa k Vam pridam 😉 ....idem dnes poobede k dr., tak dufam, ze vsetko dobre dopadne

press
10. dec 2009

Ahojte, tak už to mám potvrdené aj od lekára, tak sa k vám rada pridám. Dúfam, že všetko dobre dopadne a vydržím to tu s vami do augusta. Vždy som si tak trošku priala levíča, lebo aj ja som lev, tak sa to snáď podarí.🙂)))

evitkamalicka
10. dec 2009

tretulka, press vitajte 🙂

tretulka
10. dec 2009

dakujem evitka

rosienka
autor
10. dec 2009

vitajte tretulka a press, uz nas je tu pekna kopa 😉

peta- asi to bude aj tou majonezou v treske, ta mohla byt tazka na zaludok
michi- no to je dost blbe, ale aspon ma mm moznost sa zaucat a zvykat si, ze ti bude pomahat s varenim 🙂 moj nastastie vie vela toho navarit a ked som chora vari mi

press
10. dec 2009

ďakujem. ja zatiaľ nemám žiadne problémy, len ma bolí stále brucho 🙂

evitkamalicka
10. dec 2009

press aj ja som lev a nase male bude tiez 😉

press
10. dec 2009

to je super, mne to dokonca teraz ukazuje 16. august a to sú presne moje narodeniny 🙂

press
10. dec 2009

ja idem ku lekárovi až 28.12, tak ma objednal, snáď to dovtedy bude ok.

evitkamalicka
10. dec 2009

ja idem k lekarovi v pondelok alebo vo stvrtok

evitkamalicka
10. dec 2009

ja mam narodky 2.8. a ked budem mat planovany cisarsky tak sa mozno aj trafime niekde okolo

ikon
10. dec 2009

ahojte,
mam smutnu spravu, rano som zacala silno krvacat, dnes som zacala 6. tyzden 😔 bola som u doktorky, vyzera to na samovolny potrat, este mi zobrala pre istotu HCG, zajtra budu vysledky, ale neda tomu ziadnu sancu pri takom krvacani. ani na sone nic nevidela. vraj sa to asi vsetko vyplavilo ☹

rosienka
autor
10. dec 2009

ikon- ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ to mi je luto

evitkamalicka
10. dec 2009

juuuj ikon to ma velmi mrzi 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre