♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
30. aug 2010

ked robim špagety so syrom a mortadelou to tu mortadelu môžem?akože zajtra-je tam soja vraj alergen.a sojové mäso?to zbožnujem to môžem či sa to stale rata medzi soju??? 😅

memory97
30. aug 2010

@elina313 kludne si daj na co mas chut, akurat musis vyberat z kazdeho rozka, troska🙂 a na tie potraviny co som pisala vysie,pozor!

akika722
30. aug 2010

Lulu je v nemocnici už...

akika722
30. aug 2010

@elina313 vraj sa nesmie žiadna zelenina čo začina na K...kapusta karfiol ...strukoviny nie ani paprika vraj ani vaječny bielok-alergen-no ja som jedla nevedela som o tom a nič sa nestalo,soja je vraj alergen,...podla mna treba skušať všetko po troške a čakať.babo si musi zvyknuť časom aj tak na všetko

sivema
30. aug 2010

no aj ja som mala byť už dnes v pôrodnici ☹ ale idem až zajtra ráno na vyvolávačku (asi) 😢
tak trošku na mňa myslite baby 😅

akika722
30. aug 2010

@elina313 daj si str.babetko.rodinka.sk-strava dojčacej matky,tam máš všetko 😉 😉

akika722
30. aug 2010

@sivema takže zajtra maš malu pri sebe...držiiim palce 😉

memory97
30. aug 2010

@liba78 tak to je super, maly bol hrdina🙂

memory97
30. aug 2010

@liba78 nam robili fazulu na kyslo v nemocnici, ked som bola s Davidkom. bolo mi povedane, ze jeden tanier neublizi🙂

katulkaaaaaa
30. aug 2010

baby pri kupany som zistila ze ma maly napuchnutejedno prsko,neviete co to moze byt?na nete som zatial nic nenasla...dnes ma prvy den divny,je velmi nekludny boli ho brusko,skoro cely den ho mam na rukach.... ☹

memory97
30. aug 2010

@akika722 suhlasim s tebou🙂 urcite je lepsie, ak si babo zvyka po troske a nie naraz...

sivema
30. aug 2010

@akika722 -no dúfam,že pôrod prebehne v pohode a aj malinká bude v poriadku a dajú mi ju hned zajtra

liba78
30. aug 2010

@akika722 jeej tak Lulu to bude mať tiež za sebou za chvíľku. 😉
@sivema jasne, budeme myslieť. A prajem rýchly a bezbolestný. 😉

sivema
30. aug 2010

@liba78 -nech sú tvoje slová sväté 😀

akika722
30. aug 2010

@katulkaaaaaa aj moj je nekludny a už som s toho zufala len by papal a grcal stale plače a na rukach chce byť

liba78
30. aug 2010

@memory97 hrdina, to teda on je 🙂 a to si zjedla aj fazulu ? Alebo si si dala len zemiaky a polievku ?
@katulkaaaaaa malé svište majú tie prsia zdurené z hormónov po pôrode, ale neviem tiež prečo by ich mal mať teraz. Má to moc? Teraz sme kúpali tak som pozerala tiež, má ich také trošku vystúpené, ako po uštipnutí. Ale to má také už od pôrodu.

akika722
30. aug 2010

@liba78 ona hodila komentar do fotoblogu-odtial viem

katulkaaaaaa
30. aug 2010

@liba78 ma prave len jeden,a vsimla som si to az dnes...hej vyzera to ako ked ta komar postipe-vcera som jedla meso,a bol tam cesnek som si neuvedomila ze z toho brusko boli ☹ ja krava uz nezjem nic kde je korenie ...

katulkaaaaaa
30. aug 2010

@akika722 moja je to des ☹ moj maly je prvy den taky ekludny a ja som hotova...dosla mama tak som si pospala,akasi si pripadam dnes neschopna aj na malu som bola hnusna.... 😠 och zeby depka?

akika722
30. aug 2010

@katulkaaaaaa odkedy som u napisala posledny x maly mi už tri krat papal a 2xplakal

liba78
30. aug 2010

@katulkaaaaaa no vidíš mala si si dať toho vína. Z toho by mu nebolo možno nič. 😉 Ja som si v sobotu kúpila čierne pivo a celé som ho vypila 😀 a malý sa choval normalne. Z toho vyplýva jesť z mierou a dietne, piť čokoľvek 😀 😀 😀

liba78
30. aug 2010

@akika722 tak to pekne kmitáš...

akika722
30. aug 2010

@liba78 no už by fakt mohol spať som hotovaaaaa na dnes totalne a to do obeda bolo všetko ok až po obede začal byť divny,posledne jedlo pred tym bol nutrolin tak si trochu myslim či nie od toho UM su vraj hrozne tažke doteraz som mu max,dala 30ml po kojeni dnes stiahol 90ml...ale nema ho každy den...namal ani včera ani predvčerom a po dnešku už ho asi ani mať nebude

akika722
30. aug 2010

@liba78 kym som pisala odgrgol si už 4x a ešte sa puči

elina313
30. aug 2010

@memory97
@akika722 kočky ďakujem za rady, to babatko.rodina.sk má teraz vraj nejakú odstávku, skúsim zajtra, ale už sa neviem dočkať... 😕 ach jo škriatok je zase hore, aj my sme dnes nejaký nepokojný...idem k nemu...papa

akika722
30. aug 2010

tak čo je dnes s tymi krpcami??????????????????,,

liba78
30. aug 2010

@akika722 Dávaš ho niekedy aj na bruško ? Ja po kúpaní vždy tak na cca 10 minút, pritom mu jemnučko masírujem chrbátik. On pri tom neskutočne prdí 😀 a občas aj grgá 😀 . Ale tesne po napapaní by som to nerobila. 😉

akika722
30. aug 2010

@liba78 ano moja davm ho...už som hotova nech spííííííííííííí

liba78
30. aug 2010

@akika722 neboj, čoskoro zaspí, aj on je unavený. Idem aj ja spať ak sa prenesie nepokoj aj na môjho prcka, budem mať už chvíľu spania za sebou. 😉

akika722
30. aug 2010

@liba78 dufam lebo tu zaspim ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre