♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
30. aug 2010

uspešne oznamujem moje dieťa spiiiiiiiiiiiiiiiii... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
dufam 😅

memory97
31. aug 2010

@liba78 jedla som aj fazulu, ale nie celu, iba tak polku z taniera, ale v nemocnici jej tam vela aj tak neplavalo🙂

@akika722 nezapieklo ho, ked stiahol celu flasu? Vo vzuchu nieco urcite bolo, vela ludi dnes bolo nesvojich....

jankasramka
31. aug 2010

fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuha, to bol den!
citam ze u vas napodobne...
tak dnes mame rekord. sa zobudil okolo 8 rano a zaspal o 18 hod vecer. medzitym 2x 15min.
umieram.....ach. idem do sprchy a spratat ten nekonecny bordel 😖

akika722
31. aug 2010

@memory97 jeho aj prehnalo tak nemyslim,skkusim isť k dr.s nim pre istotu nech som kludna,dufam že tam bude,jeden deň v tyždni tam nie je niesom si ista či utorok alebo štvrtok ☹

mamisqva
31. aug 2010

Dnes by mali mamu pustiť domov ale este cakaju na vizitu malej Nelinky :D :D

vladka84
31. aug 2010

Ahojte dievcata, tak to mame riadne uprsany den pred sebou - akurat tak na depku 😖
idem sa trosku rozhybat, navarit a upratat, nech mi rychlejsie prejde den, lebo uz sa mi to fakt zda ako nekonecne...
@katulkaaaaaa ja asi idem v tvojich slapajach, tusim budem tehotna navzdy... bolesti uz mam dobre dva tyzdne, ale babo von nechce ist ani za nic... poradnu mi v nemocke dali az na piatok - to uz budem 5 dni po termine, aj mm skonci dovolenka, Timke zacne skolka a ja este stale 2v1 😖

katulkaaaaaa
31. aug 2010

@vladka84 moja zlata 🙂 uplne ta chapem,viem ze tieto reci nepomahaju,jauz som na ne bola alergicka ale ver ze uz to pride,najneskor piatok ta snad uz poslu do nemocky,ved ti aj dr nedoporucila prenasat tak by to mohli vyvolat nie?
ja mam za sebou desnu noc,mali spinkal dobre kojili sme normalne ale j som vzdy pri kojeny zaspala...ani som maleho odgrgnut nedala nic... ja neviem ci nejdem byt chora ☹

maculienka123
31. aug 2010

@vladka84 ahoj ja som tiez este neporodila,vsetky ma uz predbehli.ja bolesti ziadne absolutne.otvorena len na 1 prst ,to je nic.uz ma to nebavi tiez.

vladka84
31. aug 2010

@katulkaaaaaa ved prave, tak som sa spoliehala na to, ze na odporucanie diabet. ma nenechaju prenasat, ale zjavne si z jej odporucania nic nerobia 😒 tak uvidime co v piatok, predpokladam ze mi urobia poradnu a povedia, ze mam prist v pondelok... a mna uz fakt vystrie 😠
je to hrozne cakanie, ja uz si kazdy den myslim, ze to pride, sledujem sa ako blba, ze ci uz... zachvilku zacnem byt neznesitelna 😔

@maculienka123 no tak nie som sama... je to na nervy ☹

elina313
31. aug 2010

@vladka84
@maculienka123 kočenky, vydržte... bábänká sa na svet prihlásia, trošku by ste im mohli pomôcť teplými kúpeľmi a chodením po schodoch... najmä dole 😉 nech ich to správne ponatriasa.... verte mi, mne pôrod vyvolávali, prvý som mala spontánny a bol to obrovský rozdiel.... neželala by som nikomu...všetky tie lieky mi zrejme zabrali naraz, nemala som epidurál, lebo sa ho bojím ako čert kríža a pár krát mi napadlo, že im utečiem 🙂 a neporodím.... také bolesti jak sviňa...spontánny bol omnoho lepší - priam skvelý oproti druhému....
Ja viem, že ste unavené, aj na bábänká sa tešíte... ale určite sa na svet vaše zlatíčka prihlásia...držím palčeky....

p.s. aj vyvolávaný pôrod sa dá vydržať....len sa snažíte na neho čím skôr zabudnúť 😉

tatulienka
31. aug 2010

ahojteee...

kvietok121
31. aug 2010

@jankasramka ahojky ano uz je to lepsie, pomaly sa to vsetko hoji a malicky zacal viac spinkat a papt tak sa spolu tesime je krasny ako vsetky tie augustove milaciky

kvietok121
31. aug 2010

@vladka84 chapem ta najhorsie je cakanie ale neboj uz to budes mat zachvilocku za tebou a aj ty uz budes patrit medzi maminky s augustovymi milacikmi v naruci

maculienka123
31. aug 2010

@elina313 takze tepla vana?no skusim to dnes

kvietok121
31. aug 2010

@jankasramka tak nejaka foto

kvietok121
31. aug 2010
liba78
31. aug 2010

Ahoj babulky. Dnes sme boli s malým u detskej lekárky. A od príchodu z nemocnice pribral 490g. Takže na plne kojené dieťa, celkom dobré. Takže máme 4180g. 😉 😉 @jankasramka neviem, či nás Mateo dobehne 😉
@tatulienka ahoj, kedy ste prisli domov ? A čo malá, všetko v poriadku ?
@vladka84 Ahoj a ja čakám stále na sms, že už to musí byť ☹ . Neboj, zvládneš to a dôležité je, že bábätko má všetko v poriadku a je stále dobre živené. Určite sa prihlási na svet, nebudeš ho (ju) nosiť do 18-tky.
@akika722 tak ako dnes ? Spinká Samko ? Bola si u tej doktorky, je v poriadku ?
@memory97 Tak som dnes skúsila hrášok v polievke zjesť. Nie veľa, uvidím ako to bude vyzerať. Len ak nebude dobre, tak potom možno aj z nutelových palaciniek 😀 Tým som neodolala.

kvietok121
31. aug 2010

@liba78 tak to ste super ... my ideme vo stvrtok a tiez som zvedava kolko sme pribrali

liba78
31. aug 2010

@kvietok121 jeej, aké spokovné bábätko. Pekne rastie, chrobáčk malý. 😉
@jankasramka teda, to si neviem predstaviť, ako môže vydržať tak strašne dlho bez spánku ? Ale mm sa mi tu smeje, že však pred 11 rokmi sme to prežívali my. Nespali deň, pomaly ani noc a s jačiacim kočíkom šprintovali po 20 minutovej prechádzke z parku. ☹ Tak som si spomenula. A teraz dúfam, že malý Jurko bude stále také úžasné bábo, ako doteraz 😉

kvietok121
31. aug 2010

@liba78 dakujeme ano ked spinka je ako anjelicek ale ked zacne plackat mamina a tatino behajuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀

liba78
31. aug 2010

@kvietok121 veď vieš, malý je taký úžasný, že myslí aj na vaše postavy. Aby ste mu nepriberali 😉

mirmaj
31. aug 2010

@liba78 tak to naozaj krásne priberáte, aj my sme boli dnes na poradni a máme 4090g a 54cm, takže odvtedy čo sme doma z nemocnice sme pribrali 990g a podrástli 4cm, ale my sme aj na nutrilone 🙂
@kvietok121 matejko je krásne babätko, som rada, že už je to lepšie a zvykáte si 🙂
@akika722 aj ja som zvedava ako malinky, či ste boli u tej Dr. a je v poriadku?....na FB už som zahlasovala, dúfam, že dobre, stačí len kliknúť na každú foto....páči sa mi to?...alebo niečo ešte špeciálne?

Inak my sme v nemocnici mali hrašok asi v každom jedle, vždy bolo mäsko na zeleninke a v tom hrašok, raz dokonca aj fazulkove stručky, čo som fakt nechápala 🙂 a vtedy to Tamarke vôbec nič nerobilo, a teraz doma jej škodilo asi všetko, ked bola ešte na mojom mliečku, najviac asi korenené, raz som si dala aj bublinkovú vodu aj z toho nas bolelo bruško..no fakt asi všetko...ale ked viete, že ste niečo take zjedli z čoho ich bude naduvať, tak je dobre pred alebo po tom kojení im dať bud SAB SIMPLEX alebo INFACOL a naozaj to pomôže a nemusia sa trápiť ani drobci a nasledne ani maminy 😀

kvietok121
31. aug 2010

@liba78 vidis tak to ma nenapadlo ale poslem ti jednu fotku ako tatinko mysli na svoju postavu 😀

kvietok121
31. aug 2010
kvietok121
31. aug 2010

@mirmaj dakujem aj my sme radi, ze si zaciname uvedomovat, tak predsa len sme rodicia a zvladame to spolu vsetci traja niekedy aj s placom ale to nevadi najhorsi prvy tyzden je za nami ... ano uvedomili sme si ze akykolvek je, cim kolvek nas prekvapi je to nas milacik nase slniecko a maminka a tatinko sa vsetko postupne naucia

liba78
31. aug 2010

@katulkaaaaaa Katka, to bude aj z únavy. Ja sa tak divno cítim už pár dní. Dochádzajú nám baterky. 2 dni ma bolí krk a mám aj kút na puse a jazyk vyhádzaný... Ale pomaly to ustupuje. Len mi je stále zima. ☹

kvietok121
31. aug 2010

@mirmaj ja som sa zatial neodvazila nic take z coho by ho mohlo naduvat

liba78
31. aug 2010

@kvietok121 teda takto je to. Keď spí Matejko, tak aj tatinko 😉 a keď je Matejko hore, kmitá maminka 😀

kvietok121
31. aug 2010

@liba78 tak to si napisala spravne, ale pomaly sa tatinko uci, vcera matejka aj 1. krat prebalil bola to sranda ... 😀

liba78
31. aug 2010

@kvietok121 tak to si váž, moj Jurko senior vymenil v živote pri troch synoch max. 2 plienky 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre