♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
1. sep 2010

@lulu4 opytaj sa kto tam zajtra bude o takom čase už musia mať rozpis kto pri tebe bude

liba78
1. sep 2010

@akika722 riešia tam všeliaké príčiny. Niektoré detské doktorky zastávajú názor, že z matkinej stravy. Iné tvrdia, že novorodenec sa týmto čistí a nemá sa s tým robiť nič. Ďalšie spomínajú alergie a ekzémy. No dúfam, že nám to čoskoro zmizne a nebude sa to opakovať. Sú tam tri strany, ak chceš kuk na -
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/novorode...

vladka84
1. sep 2010

@lulu4 aj ja som ako prvorodicka pri Timke mala vyvolavacku a nebolo to vobec strasne, neporodila som za hodinu, ale ani som to necakala, bola som pripravena na OVELA vacsiu a dlhsiu bolest... a teraz by som si aj koleno dala prevrtat, len nech uz rodim.. doma sa zo mna smeju, ze to hadam ani nie je mozne, aby sa zena, co vie, co ju pri porode caka takto tesila 😀

akika722
1. sep 2010

@liba78 pozrie...no zo stravy pochybujem mne po sekcii nedali 3 dni jesť a potom som dostala ten vyvar zo psa tak žeby s toho psa????no neviem ale pozriem 😉

lulu4
1. sep 2010

@vladka84 hehe to je dobre🙂 tak fakt to vyznieva divne ze chces ist tak velmi rodit,ale chapem ta uplne kedze sme v rovnakej situacii.aj s tou vyvolavackou si ma potesila,ze to nie je take strasne,aj ked u kazdej zeny je to ine.

lulu4
1. sep 2010

@akika722 ved uz mam za sebou dva monitory este ma caka treti asi vecer tak sa opytam sestriciek.ale asi bude mat sluzbu jeden dr.co rodil moju spolubyv.skoro pred dvomi rokmi.ved sa ho pri vizite opytam,som zvedava,lebo ta dr. Mi slubila ze mu to povie ale ak zabudla tak bude ten doktorko asi rano na mna kukat ako na cvoka.

vladka84
1. sep 2010

@lulu4 ved prave, u teba to moze byt este aj rychle, treba mysliet pozitivne 😉

teda to pocasie je fakt na nervy, dnes sa mi tak pomaly vlecie den a este aj Timka je nespokojna, lebo sa nudi 😕

akika722
1. sep 2010

@lulu4 tak na vizite pripomen 😉

memory97
1. sep 2010

@liba78 inac my sme boli v piatok na ockovanie a v nedelu toto, asi tam mali nejake chore deti, sak sa opytam, ked pojdem do poradne s malym k predcasnikom 😠 😠 😠

memory97
1. sep 2010

tie vyrazky, co ste spominali,mal aj maly, ale iba jednu, ja som to neriesila a zmyzlo samo🙂

liba78
1. sep 2010

@memory97 tak to je teda dobré 😠 , ako keby sme mali málo starostí. 😠 Nakoniec to bude z tej nemocky.

evanns
1. sep 2010

@akika722 nam povedali ze bud z mojej stravy alebo sa takto cisti...dettolom sa to krasne cisti

groka
1. sep 2010

@21 je to este v ramci normy a kym to nestupa,tak sa nebojkaj

jankasramka
1. sep 2010

@21 ten omeprazol urcite na slov. je, normalne sa to pouziva aj pri gastritide na znizenie tvorby kyseliny. ale osobne si myslim ze ten pediatricky musi byt na recept.najprv sa porad s doktorkou, lebo podla mna nieje v poriadku ta farba hovnicka, ak len kojis...

@liba78 repik je super, mne sa uz milion krat osvedcil, dokonca aj na gangrenu....

jankasramka
1. sep 2010

@liba78 inak mati ma tie vyrazky zo dve na nosteky a vcera mal jednu na brade ale ta uz zmizla. tiez som z tym nic nerobila. len davaj pozor ak to prepichnes aby sa neinfikovalo.

ale mavame aj alergiu- myslim ze mu robi zle ak pijem kravske mlieko a cokoladu. ale to sa vyhadze skoro na celom tele- cervene malinke tupinky a to mam zas taky kremik na alergiue a za hodku to zmizne. ale to je uz zas nieco ine ako tie vyrazky co spominas.

a z ockovania to asi nebude lebo on este ockovany neni...

kvietok121
1. sep 2010

@mirmaj u nas ma tatinko trosinku s prebalenim problemiky pretoze matejko je dost temperamentny s nozickami a tatinko je trosku v strese ked placka a matejkovi sa prbalovanie voooooooooooooooobec nepaci
@jankasramka dakujem za pochvalu, to je super my sa nevieme dohodnut po kom je, jedine v com sa zhodneme ze pipika ma tatinovi a nie po mne 😀
@vladka84 vazne no musim povedat mm bude hrdy
@memory97 dakujem ano je krasnucky ako aj davidko a vsetky nase milaciky

kvietok121
1. sep 2010
kvietok121
1. sep 2010

@liba78 my sme tiez poriadne povyhadzovany aj mame tiez cervenu kozicku, kupeme vbhypermangane

liba78
1. sep 2010

@kvietok121 a ustupuje to Matejkovi ?Bol vyhádzaný hneď po pôrode ?

alure
1. sep 2010

Ahojte maminy.
Dnes nás pustili domov z pôrodnice,ešte som to tu nestihla prečítať či je niekto ešte 2v1 alebo sme všetky rozlúpnuté.
DENIS sa narodil 27.8 o 12:30 , 4620 ga 56 cm..o pôrode radšej pomlčím aby som nikoho neodradila 😒 ale bolo to fakt brutálne....
Postupne to tu dočítam a ozvem sa zajtra..pa pa dobru noc

jankasramka
1. sep 2010

@liba78 kvietok je alergicka takze matejko je zrejme tiez citlivejsi, moja segra mavala ekzemy a tiez ju kupavali vo "fialovej vodicke" a ja som zavidela 😀

jankasramka
1. sep 2010

@alure 😲 😲 😲 veliky valibuk!!!!!
to sa necudujem ze porod bol tazky,myslim ze mozte vytvorit rebricek tazkych porodov spolu s kvietkom a libou a katulkou.

no ked ked sa zotavis tak napises co zas ti doktori pobabrali 😠

jankasramka
1. sep 2010

@alure alebo ten porod opises az ked vladka s lulu porodia.... 😖

akika722
1. sep 2010

@alure gratulujm no riadny chlapisko 😀 no kraaasny je.to si rodila normalne?

liba78
1. sep 2010

@alure páni moji, to sa kde v tebe nabralo také veľké bábo ? 😲 😲 😲 Tak teda vitajte doma, gratulujem k valibukovi. (krásny je a aké líčka guľatučké) V dĺžke dobehol aj Tiffankinho Kubka a rozhodne získava titul najväčší augustový miláčik. Už som zvedavá na podrobnosti.
@jankasramka tuším som čítala, že kvietok má alergie. Dúfam, že Jurkovi rýchlo tie vyrážky prejdú. Inak teraz chápem mexický zvyk krstiť deti až keď sú pekné. 😝 😝 Ale on je pre mňa pekný aj tak. 🙂 🙂 🙂

akika722
1. sep 2010

@liba78 neboj moja zmizne to rychlo 😉

liba78
1. sep 2010

@akika722 dúfam, hlavne si stále šmátra po líčkach rúčkami (má na nich bavlnené rukavice) tak si myslím, že ho to svrbí ☹ Inak kedy si to mala tú laktačnú krízu ? Ja mám asi dneeeeees. 😠 😠 😠

akika722
1. sep 2010

@liba78 no asi tyždeň dozadu myslim...somkupovala tie homeopatika a pomohli 😀

liba78
1. sep 2010

@akika722 ja ich mám preventívne od pondelka a este som k tomu pridala nejaky emulips 😠 😠

akika722
1. sep 2010

@liba78 čo to? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre