♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
3. sep 2010

@lucia20 luci malinka je nadherna babulka 😵 akoze ten pristup katastrofa,na tvojom mieste by som starsim babam zariadila varovanie a isla za malou do nemocnice,sak des co pises...kam davaju to tvoje mlieko akoze inym detom?ked tvoja nema??? 😒

liba78
3. sep 2010

@lucia20 no to je des. 😠 😠 😠 Ja nemám slová. Kravy, kravy, kravy. Teda neviem, či teraz tie zvieratká neurážam. 😖

lucia20
3. sep 2010

kati, kam davaju to mlieko absolutne netusim. prave nejako riesime varovanie, lenze lukasovi nechcu posunut prac. dobu a nema mi ich kto vyberat zo skolky.... 😠 no hadam to nejako vyriesime a zajtra pojdem za nou....

@liba78 ja uz by som isla do spitalu len preto, aby som tie "sestricky" zrovnala so zemou.... desny pristup. keby ste videli ake boli na are....uzasne. hotovi anjeli. ale toto.....
@katulkaaaaaa

akika722
3. sep 2010

@lucia20 moja malinka je krasna,ale tie suky čo tam robia,no fakt sila,taky cirkus by som im tam urobila že by si ma pamätali ešte velmi dlho 😠 😠 😠

lucia20
3. sep 2010

@akika722 no myslim, ze uz si ma pamataju, lebo ked som volala, tak som pocula poznamku: "zase vola ta od boriovej.." 😠 😖

barinkova
3. sep 2010

ahojte kocky som tu dlho nebola,som akasi unavena mala strajkuje vzdy v noci asi nevie ako zaspat,dneska ju chlap uspaval,uz som nevedela co s nou,ozaj babenky aka je odsavacka na vysavac mala ju nektora z vas,mala mi chrapci musim jej odsat co ma hlieny v hrdle,tak sa rozhodujem aku kupit

akika722
3. sep 2010

@lucia20 ved oni nie su normalne,Luci ja by som sa niekde normalne sťažovala 😠

lucia20
3. sep 2010

@akika722 fakticky opateru este nezanedbali, ale by som ich roztrhla, keby ano..

mojko co myslis, ked jej v pondelok vysadia antibiotika a vyberu stichy, kolko tam este moze byt???

lucia20
3. sep 2010

@akika722 inak v nedelu mam termin porodu. :D

akika722
3. sep 2010

@barinkova perfektna,ja ju mam už dlho kupovala som ju ešte pri Paťkovi cenu už neviem ale viem že v -Madarsku je lacnejšia o polovicu tam sme ju kupovali no bolo to pred 2 rokmi,jeden problem bol že Pati sa jej hroooozne bal 😖 ale super je všetko odsaje

lucia20
3. sep 2010

@barinkova ja odsavacku na vysavac mam a musim ti povedat, ze je to fantasticky vymysel... bez odsavacky pri soplikoch ani na krok....odporucam.

akika722
3. sep 2010

@lucia20 ja myslim že už by ti ju mohli dať domov ked niečo nebude,pekne papka,pribera a na fotkach ani nevidno žeby jej niečo bolo...doma by jej určite bolo lepšie,ved problem by už nemal byť žiadny ked sa jej tak dari 🙂

lucia20
3. sep 2010

@akika722 aj nase baby uz ked ju zbadali, tak zdrhali. :D ale mama na silu chytila a odsala, tak nemali sancu mi odporovat. :D

lucia20
3. sep 2010

@akika722 ja si tiez vravim.. ze doma by jej bolo lepsie. len sa bojim, ze tam este dlho stvrdneme. :D

akika722
3. sep 2010

@barinkova moja vyzera takto:to velke sa dava do hadice od vysavača a to male do nošteka 😉

akika722
3. sep 2010

@lucia20 oj sa bal toho že to huči a nasilu sme mu držali hlavičku 😖

lucia20
3. sep 2010

@akika722 presne tak to vyzeralo aj u nas...

akika722
3. sep 2010

@lucia20 ale stoji zato,tie hadičkove odsavačky su na prd a tá sa da aj pekne vymyť

lucia20
3. sep 2010

@akika722 ja som tiez velmi spokojna. vytiahnu vsetko...

ako sa ma malinky?

akika722
3. sep 2010

@lucia20 celkom dobre len v noci kedy ako...chce spať len pri mne 😒 vtedy je kludnejši...ale zlaty je každy tyždeň lepšie a lepšie

lucia20
3. sep 2010

chcete jobovku???

prave mi volal chirurg co operoval malinku.

malinku chce dat nemocnica do joj-ky... :D este z nej bude aj medialna hviezda. nie len netova. :D

ale vraj ju pustia az koncom buduceho tyzdna. :*-( :*-( :*-( v pondelok jej vyberu len kazdy druhy steh.... a potom o dva dni dalsie... :*-( :*-( :*-(

akika722
3. sep 2010

@lucia20 nič to moja je o nu postarane-tymi lepšimi myslim tie suky neratam...ked ste zvladli doteraz toto všetko tyžden bude pre vas malina.no daj vediet kedy tam bude budem nalepena na telke, 😉

akika722
3. sep 2010

krpec spi idem niečo upratať 😖 nechce sa mi 😖 musim 😖 😖 😖

lucia20
3. sep 2010

@akika722 aj ja musim, ale tiez sa mi nechce.... 😖
neboj, isto dam vediet...

akika722
3. sep 2010

@lucia20 o podme bohužial nikto za nas neurobi...fňuk ☹

lucia20
3. sep 2010

@akika722 ale ja mam aspon ako taku perspektivu do zivota:D naukolujem tri baby a ja budem sediet a dirigovat, co kde este maju spravit. :D

akika722
3. sep 2010
memory97
3. sep 2010

@lucia20 tak to vidim, ze to bezi presne vo vsetkych nemocniciach... Lucka tento boj nevyhras, ak budes rozpravat iba so sestrickami, treba ist rovno za osetrujucim lekarom, lebo sestricky si robia, co chcu. Nam sa stavalo to iste, co si tu napisala, iba ja som tolko mlieka nemala 😀 😀 😀 moje mlieko davali inym detickam a moje dieta dokrmovali zenskym alebo nutrilonom 😠 ak mamicka doniesla viac mlieka, nepytali sa, rovno dokrmovali nove novorodeniatka... a kupovat nechcu, kedze vykup materskeho mlieka je ina palka za liter🙂

barinkova
3. sep 2010

@akika722
@lucia20 dik kocky rozmyslam nad touto ja cena je v pohode .http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

lucia20
3. sep 2010

@memory97 tu u nas vykupuju. chceli ma nahovorit na darcovstvo, ale som povedala, ze nedam. vykupuju liter za 6.63eur.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre