♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
3. sep 2010

baby, tak ja teraz neviem, ci mam ist do sprchy, ci skakat na lopte, ci si radsej este pospat 😕
brucho mi stale tvrdne, aj bolesti mam, uz by som to zacala aj casovo pozorovat, ze ake su intervaly, ale ked mna to boli vkuse, ziadna pauza medzitym... akurat obcas to boli este viac - to toto mam sledovat? 😲

liba78
3. sep 2010

@lucia20 Teda, tiež som nemyslela, že to bude tak rýchlo v tv. No maličká tam má zachovanú anonimitu tým prekrytím očiek, tak im asi stačil súhlas lekárov a tvoj po telefóne.
Som si skutočne nevedela predstaviť, ako taký teratóm vyzerá. Ešte že všetko dobre dopadlo a Tánička môže ešte byť aj miss 😉 o tej "malej" plastike všetci pomlčíme. 😉

liba78
3. sep 2010

@vladka84 sleduj aj to. Nieže porodíš doma 😖

vladka84
3. sep 2010

@liba78 to hadam nie, do nemocky to mam 5 min., prinajhorsom pojdem v pyzame, aby som usetrila cas prezliekanim a mm je v pohotovosti, povedal, ze pojde spat obleceny 😝

lucia20
3. sep 2010

@vladka84 boze mojko, t si este cela???? co tomu tvojmu prckovi sa na svet vobec nechce??? no dufam, ze sa to uz rozbehne... uz musis byt na prasky.

@liba78 ja viem, sme hovorili o tej anonymite, ale vravel, ze musim prist podpisat suhlas, tak ma prekvapilo, ze to bolo aj bez. a hlavne ked to vedel, tak mi mohol povedat, ze to bude vecer. no nic, rano vstavam a pozeram spravy. :D

vladka84
3. sep 2010

@lucia20 tak vies, kde sa bude ponahlat, ved mame cas 😠

lucia20
3. sep 2010

@vladka84 no predsa na svet do maminkinej naruce... sak dohovor trosku... 😀 😝

memory97
4. sep 2010

@kikuska25 srdecna gratulacia.-) to teda bol riadny valibuk, sa mu preto ani nechcelo z bruska von, hlavne, ze ste v poriadku.

jankasramka
4. sep 2010

baby, teraz je par dni veterinarny congres tu v leone tak chodim od rana do vecera na prednasky (aj s mateom)- takze je to fuska a trosku vas zanedbavam ☹ v noci len docitavam ale kedze to male stvorenie aj viac vazi tak s nim na rukach sa aj tazsie odpisuje. ale polepsim sa, slubujem 🙂
@kikuska25 gratulujem ti, krasneho mas samka🙂a velkeho 😉
@liba78 vysiel mi tvarooooooooooooooooooooooooooooooooh!!!zazrak zazrak 😀
vyzeralo to jak daky grc ale po odstati som spoznala konzistenciu a hlavne tu chut 😎
vdakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa🙂 este aj mm bol prekvapeny ze odkial som tvaroh nabrala🙂

a neviem uz kto sa pytal na tie povodne(citala som v polospanku - pri kojeni 😀 ), zrejme ty si spomina- tak tu v leone sme v pohode- ani zemetrasenia ani hurikany a dazde uz tiez ustali takze teraz horuco az do decembra skoro.
potom zima je tu daka nahornoplosinova- cez noc okolo nuly a cez den cez 25-30. je to divne ist rano do skoly v zimnej bunde a vratit sa v tielku 😀

jankasramka
4. sep 2010

@lucia20 jeeeeeeeeeeeeeeej, aj ja som videla tatianku🙂
len mi tam vazne nieco chybalo- vyjadrenie matky. podla mna ten chirurg sa spravil hrdinom lenze hrdinkou si v prvom rade ty.
malinka sice tiez zabojovala lenze tvoj pristup k celej zalezitosti je je podla mna ta najvecsia senzacia a nie "polkilovy tumor"- podla mna chceli len spravit senzaciu z malformacie babetka a doktor zhrabnut prachy a spravit sa hrdinom.
keby chceli urobit peknu a dojimavu reportaz mali do nej zahrnut teba....

akika722
4. sep 2010

@lucia20 no myslim že ten suhlas si mali pytať ved matka si ty...ale užasna je,... 😉 😉 😉

akika722
4. sep 2010

@akika722 janka ma uplnu pravdu

akika722
4. sep 2010

@lucia20 chi a napísala som to sebe 😀

katulkaaaaaa
4. sep 2010

tak mame za sebou prvu noc s monitorom dychu,baby ak niektora vahate nevahajte 100% odporucam,bola to prva noc od porodu co som v klude spala,a malemu sa v postielke velmi pacilo,prespal mi 6 hodin-a to so ho budila na kojenie,a potom potiahol dalsich 5 hodin....konecne som nenakukala celu noc ci dycha 😒 teraz debatujeme,aj vase deticky uz skusaju pusinkou hovrit? 🙂
@lucia20 luci ani ja som to nevidela,musim ist na druhy pc...a suhlas matky podla mna mali mat skor ako to natocili 😕 @jankasramka dobre si to napisala najvecsia hrdinka je lucka a tatianka a nie doktori

katulkaaaaaa
4. sep 2010

@vladka84 rozbehli sa bolesti?rodime s tebou 🙂

anetaadam
4. sep 2010

@jankasramka Tiež si to myslím,nepačilo sa mi že nedali aj vyjadrenie rodiny....predsa ti rodičia tych 9 mesiacov trpli čo a ako dopadne a nie lekári

liba78
4. sep 2010

@jankasramka teda, to som rada, že vyšiel. Tak nadmorská výška má vplyv len na kysnutie chleba nie na tvaroh 😀
Tá zima v podaní bunda - tielko musí byť zaujímavá. Aspoň netreba baliť sezónne veci. Využiješ vždy všetko. 😉
@lucia20 no čo už si to videla ?

@vladka84 Ako je ? Sms ešte neprišla. Si ešte doma ?

vladka84
4. sep 2010

ahojte, som este doma, stale mam rovnake bolesti ako vcera, asi v hodinovych intervaloch, no rozbieha sa to veeeeelmi pomaly, ale zasa az tak velmi netrpim - normalne som bola s mm na nakupe, zbehla som dvakrat po schodoch, potom ma prehnalo, pustila som pracku, skontrolovala tasku, Timku poslala na vylet s babkou, idem este trosku poupratovat a uvidime co dalej... ale psychicky som nejako v pohode, az som sama prekvapena, zamestnavam sa, nech nemam cas mysliet na hluposti 😝
ale pekne od vas, ze na mna myslite, ved ja som tu hadam poslednaaaaa 😀
@liba78 napisem ti hned ako ma to tak poriadne chyti, alebo vam to dam v priamom prenose na konovi 😀
@jankasramka suhlasim s tebou, napisala si to presne, bola to senzacia - co sa podarilo slovenskemu lekarovi urobit, ale ludi urcite viac zaujimaju pocity rodicov... no to by mozno bolo do inej relacie, nie do sprav 😠

liba78
4. sep 2010

Baby kde ste ?
@vladka84 už sa teším na správu 😉
@tiffanka nie si jediná, čo nestíha. Ale zaujima nas ako doma s Jakubkom. Barborke sa asi ťažko išlo do školy od miminka.

elina313
4. sep 2010

@lucia20
Ahoj Lucka,
veľa sem neprispievam, ale vždy zbehnem a prečítam, čo ste napísali. Keďže Tvoje príspevky boli najrozsiahlejšie hneď ma zaujali. Nevedela som presne čo malinkej je ( tiež sme rodili a pobudli nejaký čas na novorodeneckom), ale vždy som sa tešila z toho čo si písala, ako malá prosperuje ako sa jej darí a s čím sa stretávaš na oddelení.
Dnes som zhliadla reportáž a chcem Ti povedať, že malá je bojovníčka po Tebe. 🙂 Si úžasná ako to všetko zvládaš, ako obetavo nosíš mliečko pre svoje slniečko. Klobúk dolu - naozaj ....
Prajem vám obom veľa sily, zdravíčka a mliečka 😉 a aby ste čo najskôr mohli byť spolu celá rodinka.

akika722
4. sep 2010

JéééééJ baby Lucka sem hodi foto malinkej-tak ju otravujte kym to neurobi 😀 😀 😀 hnusna som čo?ale ta malinka je NAAADHERNA ja keby som mohla tak ju zožeriem 😀 ale čo by ostalo Lucke? 😲 fakt je krasna no podla fotiek by ste nepovedali že jej niečo bolo,statočne dievčatko 🙂 🙂 🙂

kvietok121
4. sep 2010

@liba78 bol vzhadyanz trosku to ma menj ale niekde este ma, dala nam nejake do kupela uvidime neskor
@jankasramka ano som alergik takye fialovu vodicku mame ale teray budeme mat aj nejaky olej do kupela
@alure denisko je nadherny gratulujem

kvietok121
4. sep 2010

maly vsatl musim ist
neozyvam sa pretoze mam horucky - zapal prsnika, trosku problemy s mlieckom ... tak bezim

lucia20
4. sep 2010

baby ste uzasne... vzdy ma velmi potesite....

baby, ale musim sa pochvalit, dnes som mala krasne prekvapko. dojdem do izby, mala bez hadiciek. tak letim za sestrickou, ze ci je odpojena a ci ju mozem vziat do ruk.

baby, ja som ten moj uzlicek pestovala dve hodiny a chcete ceresnicku???? KOJILI SME SA...... Ja sa taaaaaaaaaaaaaaaaak tesim. je uzasna.
31.08. vazila 2kg a 04.09. vazi 2980gr. :shock: riadne nabera, ze??? boze ja som vytesena ako naspeedovana vevericka.

vladka84
4. sep 2010

@lucia20 Luci, kraaaaasna je 😵 😵 😵

katulkaaaaaa
4. sep 2010

@lucia20 luci je úúúúúúúžastnááááááááááááááá 😵 😵 😵

katulkaaaaaa
4. sep 2010

@vladka84 vladi ako,nejaka zmena?

vladka84
4. sep 2010

@katulkaaaaaa zatial nie, stale rovnako.... 😕

katulkaaaaaa
4. sep 2010

@vladka84 si nasa posledna tehulka tak si ta musime uzit 😵 joj moja ti prajem aby to uz konecne prislo...

vladka84
4. sep 2010

@katulkaaaaaa no veru, ani som si nemyslela, ze to tak dlho potiahnem, vzdy som vsade musela byt prva, alebo aspon medzi prvymi, tak teraz skusam ake je to byt posledna 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre