• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@kvietok121 čo sa deje? máš málo mliečka?
5. sep 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 1. mesiačik života ... moja bude mať zajtra ... ako to rýchlo ubehlo ... teraz som sa triasla, že sa bojím pôrodu
5. sep 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 tak to hej ide to rychlo už mi vyrastol z niektorych šiat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. sep 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 ako maly moja?
5. sep 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, vy uz oslavujete prvy mesiac a moja este stale v brusku... :confounded:
@liba78 vecer celkom v pohode, ale od jednej som bola hore a predychavala do piatej, potom trosku bolesti ustupili a teraz zasa zacinaju.... no ja neviem, ja sa snad budem otvarat este tyzden :astonished:
asi mi odchadza aj zatka - teda ak to je taky vytok ako "sopel"..neviem to inak pomenovat :grinning:
5. sep 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 ty nemyslíš vážne, že si ešte 2v1 ... šup šup robiť "ťuťu-muťu" ... vraj to pomáha :grinning: chceš sa dostať do Guinessovej knihy rekordov?. .. ale nie, srandujem, určite už máš toho dosť
5. sep 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. sep 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 ja som myslela že už...ked si nepísala...tak je to na spravnej ceste :slight_smile:
5. sep 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 krásny ... sa mi páči ako si detičky dávajú pri spinkaní ručičky za hlavu a ležia ako na pláži
5. sep 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 no už 2 hodky je na rukach-jeho oblubena plaž :grinning: :grinning: :grinning:
5. sep 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 mi niečo hovor :grinning: kvôli tomu kupujem babyvak ... nech mám ruky voľné :grinning: a na ruky chce stále aj moja staršia dcéra ... :dizzy_face:
5. sep 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 je to taký sopeľ, môže byť aj trochu s krvou. Ale hlavne, že sa to rozbieha. Stihneš ešte nedelniatko do polnoci. :wink: @kvietok121 a už kojíš aj z toho zapáleného prsníka ? Vraj to potom bolí, ale treba to rozkojiť.
@majka35 no rýchlo to uteká, ani mne sa nezdá že už ide malému na 4. týždeň. :wink:
@mamisqva vraj aj krvácanie po pôrode je individuálne. Ja som ale krvácala dosť a 3 týždne. Teraz ide ešte taká žltá gebuzina. Neviem dokedy, uvidím. :frowning2:

@jankasramka mne sa malý dnes posral až na chrbát, ešteže som doma a nie na nákupoch. :grinning:
5. sep 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 ja uz od piatka o ziadnom tutu-mutu ani pocut nechcem, podvozok ma boli tak ako keby mi tamadial delobuch presiel...dnes rano som ani nemohla vstat z postele, tak mi naposledy bolo, ked sme s mm presexovali celu noc niekedy straaaaaasne davno :grinning: ale uz som to "rozchodila" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@akika722 len aka dlha je ta spravna cesta... :astonished: maly je zlatucky :dizzy_face:
5. sep 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: chi to sa mi podarilo teraz
5. sep 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 že niekedy strašne dávno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. sep 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 teda pekne rastie, už mu bude perinka malá.
@majka35 moj si dáva hore len jednu ruku (vedšinou) ,vtedy vyzerá ako superman pri štarte :grinning: :grinning:
5. sep 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. sep 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 :grinning: :grinning: :grinning: v noci sa z nej vykope len nohy ma dnu,no malokedy je v nej kvoly mm lepšie sa mu s nim manipuluje :grinning: :grinning: :grinning: moje dieťa akosi perinku nemusi niekedy vrieska kym ho nevyslobodim :grinning:
5. sep 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 bolo to skor take belave alebo doruzova, ale asi je to ono, mozno preto ma v noci tak zospodu bolelo, ze sa to otvaralo... no neviem, ale pri Timke, ked mi dali vyvolavacku, tak sa cely priebeh skratil na 8hod., a teraz sa uz od piatka otvaram :astonished:
5. sep 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč baby, ja som čítala o tom vigantole, že deti sú nervóznejšie, tak som ho teraz vysadila na dva dni a malá je fakt pokojnejšia ... tak neviem, či si to len ja nenamýšľam :zipper_mouth:
5. sep 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 aj nam na tej druhej fotke zamaval :grinning:
5. sep 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 hej, aj ja som si všimla, aký je Samko spoločenský :slight_smile:
5. sep 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 dnes som ani ja nedala...a čo teraz ked v lekarnach ine nie su?čo budeš davať???
@vladka84 ano on vedel že s vami píšem :grinning:
5. sep 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 keď sa staršia zobudí, tak ju beriem na prechádzku a skočím aj do lekárne a poinformujem sa, že čo dať ako náhradu
5. sep 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Samko vedel, že si s nami píšeš, tak preto ten jazýček ... a ja že na koho to vyplazuje a to na mňa
@akika722
5. sep 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 :grinning: no daj potom vedieť
5. sep 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 esteze sme boli chory a nemala som malemu davat vigantol. Si to az vytlacim a v utorok idem na poradnu, som zvedava, co mi povie doktorka k tomu...

5. sep 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute

baby ako casto davate papat detom,myslim kojene deti,kolko tahaju a budite ci cakate kym sa zobudia?a ked cakate,tak po kolkych hodinach sa zobudia? :sweat_smile:
dost zlozite,ale prosim odpovede :slight_smile:
5. sep 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 xixi tebe maly vyrastol zo siat a nasmu malemu su konecne dobre 56tky:slight_smile:

@liba78 nase deti maju tych supermanov asi v krvi a to ich este ani nevideli:slight_smile: Nas startuje aj zo sna:slight_smile:
5. sep 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@groka maly papka tak do cca 45min. z oboch, z jedneho mu je malo:frowning2: v noci vydrzi aj 4-5 hodin a cez den je to niekedy po hodinke, dvoch, troch. Je to individualne, niekedy mu staci malo a inokedy nevie kedy skoncit:slight_smile:
5. sep 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok