♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
5. sep 2010

@kvietok121 čo sa deje? máš málo mliečka?

majka35
5. sep 2010

@akika722 1. mesiačik života ... moja bude mať zajtra ... ako to rýchlo ubehlo ... teraz som sa triasla, že sa bojím pôrodu

akika722
5. sep 2010

@majka35 tak to hej ide to rychlo už mi vyrastol z niektorych šiat 😝 😀

akika722
5. sep 2010

@kvietok121 ako maly moja?

vladka84
5. sep 2010

baby, vy uz oslavujete prvy mesiac a moja este stale v brusku... 😖
@liba78 vecer celkom v pohode, ale od jednej som bola hore a predychavala do piatej, potom trosku bolesti ustupili a teraz zasa zacinaju.... no ja neviem, ja sa snad budem otvarat este tyzden 😲
asi mi odchadza aj zatka - teda ak to je taky vytok ako "sopel"..neviem to inak pomenovat 😀

majka35
5. sep 2010

@vladka84 ty nemyslíš vážne, že si ešte 2v1 ... šup šup robiť "ťuťu-muťu" ... vraj to pomáha 😀 chceš sa dostať do Guinessovej knihy rekordov?. .. ale nie, srandujem, určite už máš toho dosť

akika722
5. sep 2010

😀 😀 😀

akika722
5. sep 2010

@vladka84 ja som myslela že už...ked si nepísala...tak je to na spravnej ceste 🙂

majka35
5. sep 2010

@akika722 krásny ... sa mi páči ako si detičky dávajú pri spinkaní ručičky za hlavu a ležia ako na pláži

akika722
5. sep 2010

@majka35 no už 2 hodky je na rukach-jeho oblubena plaž 😀 😀 😀

majka35
5. sep 2010

@akika722 mi niečo hovor 😀 kvôli tomu kupujem babyvak ... nech mám ruky voľné 😀 a na ruky chce stále aj moja staršia dcéra ... 😵

liba78
5. sep 2010

@vladka84 je to taký sopeľ, môže byť aj trochu s krvou. Ale hlavne, že sa to rozbieha. Stihneš ešte nedelniatko do polnoci. 😉 @kvietok121 a už kojíš aj z toho zapáleného prsníka ? Vraj to potom bolí, ale treba to rozkojiť.
@majka35 no rýchlo to uteká, ani mne sa nezdá že už ide malému na 4. týždeň. 😉
@mamisqva vraj aj krvácanie po pôrode je individuálne. Ja som ale krvácala dosť a 3 týždne. Teraz ide ešte taká žltá gebuzina. Neviem dokedy, uvidím. ☹

@jankasramka mne sa malý dnes posral až na chrbát, ešteže som doma a nie na nákupoch. 😀

vladka84
5. sep 2010

@majka35 ja uz od piatka o ziadnom tutu-mutu ani pocut nechcem, podvozok ma boli tak ako keby mi tamadial delobuch presiel...dnes rano som ani nemohla vstat z postele, tak mi naposledy bolo, ked sme s mm presexovali celu noc niekedy straaaaaasne davno 😀 ale uz som to "rozchodila" 😝
@akika722 len aka dlha je ta spravna cesta... 😲 maly je zlatucky 😵

akika722
5. sep 2010

😀 😀 😀 chi to sa mi podarilo teraz

majka35
5. sep 2010

@vladka84 že niekedy strašne dávno 😀 😀 😀 😀

liba78
5. sep 2010

@akika722 teda pekne rastie, už mu bude perinka malá.
@majka35 moj si dáva hore len jednu ruku (vedšinou) ,vtedy vyzerá ako superman pri štarte 😀 😀

majka35
5. sep 2010

@liba78 😀 😀 😀

akika722
5. sep 2010

@liba78 😀 😀 😀 v noci sa z nej vykope len nohy ma dnu,no malokedy je v nej kvoly mm lepšie sa mu s nim manipuluje 😀 😀 😀 moje dieťa akosi perinku nemusi niekedy vrieska kym ho nevyslobodim 😀

vladka84
5. sep 2010

@liba78 bolo to skor take belave alebo doruzova, ale asi je to ono, mozno preto ma v noci tak zospodu bolelo, ze sa to otvaralo... no neviem, ale pri Timke, ked mi dali vyvolavacku, tak sa cely priebeh skratil na 8hod., a teraz sa uz od piatka otvaram 😲

majka35
5. sep 2010

ináč baby, ja som čítala o tom vigantole, že deti sú nervóznejšie, tak som ho teraz vysadila na dva dni a malá je fakt pokojnejšia ... tak neviem, či si to len ja nenamýšľam 🤐

vladka84
5. sep 2010

@akika722 aj nam na tej druhej fotke zamaval 😀

majka35
5. sep 2010

@vladka84 hej, aj ja som si všimla, aký je Samko spoločenský 🙂

akika722
5. sep 2010

@majka35 dnes som ani ja nedala...a čo teraz ked v lekarnach ine nie su?čo budeš davať???
@vladka84 ano on vedel že s vami píšem 😀

majka35
5. sep 2010

@akika722 keď sa staršia zobudí, tak ju beriem na prechádzku a skočím aj do lekárne a poinformujem sa, že čo dať ako náhradu

majka35
5. sep 2010

Samko vedel, že si s nami píšeš, tak preto ten jazýček ... a ja že na koho to vyplazuje a to na mňa
@akika722

akika722
5. sep 2010

@majka35 😀 no daj potom vedieť

memory97
5. sep 2010

@liba78 esteze sme boli chory a nemala som malemu davat vigantol. Si to az vytlacim a v utorok idem na poradnu, som zvedava, co mi povie doktorka k tomu...

groka
5. sep 2010

caute

baby ako casto davate papat detom,myslim kojene deti,kolko tahaju a budite ci cakate kym sa zobudia?a ked cakate,tak po kolkych hodinach sa zobudia? 😅
dost zlozite,ale prosim odpovede 🙂

memory97
5. sep 2010

@akika722 xixi tebe maly vyrastol zo siat a nasmu malemu su konecne dobre 56tky🙂

@liba78 nase deti maju tych supermanov asi v krvi a to ich este ani nevideli🙂 Nas startuje aj zo sna🙂

memory97
5. sep 2010

@groka maly papka tak do cca 45min. z oboch, z jedneho mu je malo☹ v noci vydrzi aj 4-5 hodin a cez den je to niekedy po hodinke, dvoch, troch. Je to individualne, niekedy mu staci malo a inokedy nevie kedy skoncit🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre