♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucia20
6. sep 2010

baby ja vas tu uz nechcem zahlcovat nasimi foto, ale tuto jednu vam sem musim dat. takto sa na mna cely cas skeri, opica jedna. :D

lucia20
6. sep 2010

@akika722 do konca tyzdna by mala byt doma...

groka
6. sep 2010

@lucia20 lucka ahoj,citam ze mala by mala ist domov?ja sem velmi nechodim,nemam totiz cas,venujem sa len malemu a ked nie jemu tak domacnosti a mm a riskovi
ako sa ma mala?kedze necitam neviem ☹

ja mam trosku problem s jurkom,ale hadam bude dobre

lucia20
6. sep 2010

@groka aky je problem s jurkom???
malinka sa ma dobre. papa uz 100ml mliecka z flasky ale papa aj z prsnika ked som tam. ranka sa pomerne dobre lieci, bola v tv joj, tak sa nam teraz vsetci mozni znami aj neznami ozyvaju. :D a lekar ked som s nim volala v piatok kvoli tej telke, tak mi vravel, ze koncom tohto tyzdna by uz mohla ist domov. lebo krasne pribera a rana je ok. 31.8. mala 2 kg a dnes mala 2980gr.

ako malinky? je ok?

groka
6. sep 2010

@lucia20 ale ona sa narodila s vahou vyse 3 kg nie?
nemas link na tu joj?chcela by som to vidiet
my sme boli v piatok na ockovanie v ba,v sobotu prestal jest,nechcel ma,v nedelu od nedele mi tyckuje vsetko mlieko,sem tam nieco udrzal,dnes je lepsie,dnes som aj bola u doktorky,tak minule pribral 150 g za vyse tyzdna a dnes po tyzdni presne 70 g ale dalsich 70 mozno vygrcal od nedele,nevieme,dnes pisem,sledujem vazim,zajtra sa mam hlasit s vysedkami,ak sa to zhorsilo tak ideme na vysetrenie ci nemame reflux,mne sa zda ze je to lepsie,ja som zjedla nieco co som nemala,vypije 60,70 ml,to mu staci na 2 a pol hodinky,potom ho ale musi budit na jedenie,v noci spinkia,raz maximalne 2 krat sa zobudi
a nechce sa mi viac o tom ani pisat,lebo mi je tazko z toho ☹

groka
6. sep 2010

@lucia20 ale malu mate vydarenu,krasnucku

akika722
6. sep 2010

@lucia20 nadherna je 😀 smejko...no foto tu davaj ja zvedava som 😀 😀 😀

akika722
6. sep 2010

@groka držim palce nech je to ok ☹

akika722
6. sep 2010

ja som taaaaka unavena ale čo ked ledva zaspim a krpec bude hore??? ☹
no tuto noc mi spal v kuse 7,5hodin som nechapala...skoro mi praskla lava koza 😀
ale cez den si to vynahradil všetko...plač časte papanie a ručičky& až pokial sa nešlo vonku 😖

lucia20
6. sep 2010

@groka ano mala cez 3,5kg, ale ona bola 6 dni iba na infuzkach a nedostavala papat a zacinala na 15ml mliecka. a treba tiez ratat s tym, ze ten nador mal pol kila.

tu reportaz najdes na stranke joj. www.joj.sk v sekcii archiv a tam si najdi tv noviny z 03.09. je to okolo 10minuty. vola sa to lekari ako anjeli.

@akika722 zlatko ani nehovor o spanku. ja som taka unavena a este ani nemam doma dieta. nemozem ist spat skor ako o dvanastej, lebo to poslednykrat odsavam, rano vstavam o piatej, aby som stihla odsat predtym ako zobudim baby a vypravim ich do skolky. dnes som nakojila malu. sedela som na stolicke vedla jej postielky, jednu ruku polozenu na malinkej, hlavu opretu na jej matraci a ja som tam origos zadrichmala. :D zobudila som sa vzdy ked zamrnkala, ale taku hodinku som si tam schrupla. :D:D:D no hanba jak hovado. :D:D:D

foto mas na facebooku. tam ich okukas. :D

akika722
6. sep 2010

@lucia20 minule som maleho kojila v noci po ležmo a zaspala som s kozou vonku,,,chudačik ani neviem či sa napapal alebo od hladu zaspal 😅
ano fotky som už videla nemaju chybu mala pozuje no je nadherna...

baby nemate ten klinovy matrac?kde to zoženiem?to aby krpec spal vo vyvyšenej polohe

lucia20
6. sep 2010

@akika722 ja som tak bezne kojila. len som ju "napojila" a spala som dalej. a ked som sa zobudila, tak som sa len zabalila. :D:D

akika722
6. sep 2010

@lucia20 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

liba78
6. sep 2010

@lucia20 malá je krásny smejko. 😉
@akika722 ja tak spím stále.Malý sa naje a potom pustí, zobudíme sa až na ďalšie kŕmenie 😝

akika722
6. sep 2010

auuuuuuuuuuuuu krpec papa auuuuuuuuuuuuuuuuuu bože to je bolesť pvu minutu auuuuuuuuu 😢 😢 😢

akika722
6. sep 2010

@liba78 spiš pri tom??? 😀 😀

lucia20
6. sep 2010

@liba78 presne. my sme to robili tak isto pri oboch babach. :D:D:D ja som boala vyspata a ony napapane. :D

akika722
6. sep 2010

maly papal 6 min... 😲 a dosť... 😒 som zvedava na noc...idem hajať zajtra musim vstať vychystať deti a šup paťka do školky 😉

jankasramka
7. sep 2010

no co ja viem, ta druha baba litvia to tam celkom dobre vysvetlila. nie je to toxicke ale pravdepodobne karcinogenne....co je celkom dost rozdiel. ziadna panika. za den zjete tolko pravdepodobnych karcinogenov ze si ani neviete predstavit- a ti co byvaju v blave to dennodenne dychaju takze "pohodicka".
okrem toho ak ten viganol co je vit. B nebudete davat, dietatu sa vobec ale vobec nic nestane.
nie je to liek ale vitaminovy doplnok pokial som spravne informovana...
sa mi zda ze je to zas len daka medialna senzacia... 😒

jankasramka
7. sep 2010

@akika722 ja mam ten klinovy matrac ale to ti asi nepomoze, vsak? 😝

carmenn323
7. sep 2010

Ahojte babulky tak ako sa mi mate?Ja budem dnes vybavovat na piatok krst no nemam si ci obliect a vsetky kilecka mi ostali tak musim nieco zohnat 😖

akika722
7. sep 2010

@jankasramka je dobry ten matrac???
@carmenn323 nič si s toho nerob mi mame krst 18teho a riešim to iste-čo na seba 😠

mirmaj
7. sep 2010

ja som taká happy, od včera nam konečne kuria, ešte ma nikdy nepotešilo tak kurenie ako včera 😀 😀 a dalšia super spravička, naša Tamarka zaspinkala sama na gauči a nie na rukách, že by sa to učila? alebo bola len taka unavená, 🙂 lebo včera sme sa zasa vybrali na prechadzku a po 20min. vrešťania okolo baraku som sa vratila, lebo nezaspala, len ziapala 🙂 jej sa v ňom asi nepáči, asi začneme chodiť von s vajičkom, v tom sa jej pači viac 🙂))

@lucia20 Tatianka je naozaj krásna a super sa zotavuje a fotkami vôbec neotravuješ, vždy potešíš, ked nejakú priložíš, ved všetky asi najviac čakáme na nové info od teba, ja teda určite 😀

@carmenn323 joj tak toto poznám, aj ja som to riešila, a vyriašila som to tak, že nohavice som si dala ešte jedny take tehotenske 😀 a vrch maskovala 🙂 zostalo mi tiež 7kg ešte z tehotenstva, takže nohavice žiadne tak pohodlne nezapnem a tie čo len tak tak zapnem, tak to vyzerá katastrofalne 🙂

kvietok121
7. sep 2010

@vladka84 ak mozes pockat pockaj, vyvolavanie je hnuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus, radsej cakat

kvietok121
7. sep 2010

@carmenn323 my mame krst tiez v nedelu a tiez este nemam nic na seba

kvietok121
7. sep 2010

@lucia20 luci je zlatulinkaaaaaaaaaa nadherna

kvietok121
7. sep 2010

baby co viete o tomto: vigantol: link http://www.sukl.sk/sk/inspekcia/postregistracna...

akika722
7. sep 2010

@kvietok121 ž sme to tu riešili dr.povedali nedaaavať 😀 aspon moja tak povedala zajtra mame poradnu ma mi dať nejaku nahradu zato

akika722
7. sep 2010

@mirmaj tak to nezavidim že sa jej nepači v kočiku...moj tam krasne hajka no nema na vyber kto by nosil paťka do skôlky ked je mm v praci 😀 😀 😀 ..ked bude viac vnimať zavesiš jej tam hračku možno ju zaujme...alebo si zvykne sama 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre