♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
7. sep 2010

@lucia20 a v zavinovačke ju ako chceš dať do sedačky ?

lucia20
7. sep 2010

@nibiru no zomriem znovu.... ty co tu robis??? :D:D:D fakt je ten net maly.... aj my sa na nu tesime, ale lukino sa tesi aj na vasu navstevu. sak to uz slubujete od tvojho tehu. :D:D:D

len somzvedava ako sklbime nasich spolocensky unavenych chlapov a styri deti. :D:D:D luki slubil, ze ich najskor uspi a az potom zacnu pit. :D
pekne od nich, no nie? :D

@vladka84 tiez mam tie slova stale v usiach. pri pohlade na nu stale o tom uvazujem. ako sa to nakoniec cele vyvrbi a vyformuje...

lucia20
7. sep 2010

@liba78 ale v tej zavinovacke co je do sedaciek. v tejto. ja by som ju bez sedacky nikdy nedala do auta. to sa neboj. moje deti MUSIA byt vzdy priputane...

liba78
7. sep 2010

@lucia20 😉 😉 😉

lucia20
7. sep 2010

@akika722 no mna mama castovala pojmom "hviezda jasna" vzdy ked som nieco vyparatila. :D

ja sa chystam, ak tam pojdem, ze pochvalim aj ich a chirurgicky len okrajovo. :D tak vseobecne. :D

akika722
7. sep 2010

@lucia20 ja som tiež za 2...budu stačiť ved ju das do zavinovačky ešte a ´možeš re istotu si aj deku vziať keby sa ti zdalo malo...

baby ja som dnes k.o...krpec nespal od 10tej len po 5 min,ked som ho odpepila od seba hned bol hore vkkuse plakal... 😢 išla som pre Paťka do škôlky a s detmi do obchodu,Patko dookola opakoval čo všetko mu mam kupiť krpec vrieaskal s kočika-psychiatria 😖 😖 😖 😖 😖 😖
no okupany KONEčNEEE SPIII 😀

nibiru
7. sep 2010

@lucia20 no ja som tu uz dlho potom som si dala pauzu a ked som ostala tehu znovu som sem zacala chodit no budeme to muset dako sklbit sa tesim vyclenime daky vykend 😀

lucia20
7. sep 2010

@nibiru no asi ta prekvapim, ak ti drahy nespominal, ale vraj tento vikend. :D mozes mi do IP poslat tc svojho muza, lebo lukas ho nema. 😖

lucia20
7. sep 2010

@akika722 a co pod tie dupky???

nibiru
7. sep 2010

@lucia20
este mnespominal uz spi super teda tak dufam ze nam to uz vide 😀 som videla na fb foto ze osavas malej mliecko kolko odsajes na jeden krat a ako odsavas recnou alebo elektrickou odsavackou?

akika722
7. sep 2010

@lucia20 myslim že netreba nič no ponožky ano to by som ešte dala a ked daš do zavinovačky malo by to byť ok.ved v aute nebude tak zima,či?

lucia20
7. sep 2010

@nibiru odsavam rucnou. aventkou. zalezi ako kedy... ale po noci odsajem z oboch okolo 600ml. a ten bezny priemer cez den je okolo 180ml-220ml z jedneho.

lucia20
7. sep 2010

@akika722 no v aute nie. :D jej zakurim. :D:D:D

@nibiru ozaj, lukas dakuje za tc a pozdravuje vas...

nibiru
7. sep 2010

@lucia20 wow taj ja popri kojeni denne odsavam raz dvakrat denne do mraznicky do zasoby ako kedy 50-70ml s oboch by zaujimalo kolko si tak mala potom vytiahne ja mam tu medela ale uz ma dost bolievaju bradavky 😢

nibiru
7. sep 2010

@lucia20 no neni zac aj mi pozdravujeme 😀

lucia20
7. sep 2010

@nibiru aj ja som mala onoho casu pri lucke medelu, no des.... ja po kojeni, ked si mala vytiahne 80ml, odsajem este 150ml z jedneho prsnika. ja kedze nemam doma malu, tak kazdy den dam do mrazaku dva litre a odkedy ju dvakrat denne kojim, tak aj po jejj papani dam do mrazaku 2200ml. odkedy sa kojime mam este vaic mlieka... 😖 uz teraz mam prsia ako balony, sa bojim kam to az povedie. :D:D:D

lucia20
7. sep 2010

@akika722 laska moja, ty uz buvas???

akika722
7. sep 2010

@lucia20 nie cica ale nikto mi nepiše 😢
tak pozeram stranku:čo dnes varíte 😀 a mam tipy na cely mesiac 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirmaj
7. sep 2010

@lucia20 tak Luci ty si fakt dobra mliekareň 🙂

lucia20
7. sep 2010

@akika722 ze nikto a ja som co??? nic??? 😖 😖 😖
hod tip na stranku......

boze, kronerovej najskor umrel v ordinacii syn, teraz jej klepne aj muza a nakoniec sa odstreli aj ona a vsetci dobri herci su v cudu. 😖 😖 😖

lucia20
7. sep 2010

@mirmaj no ze vahas.... sak ako niektora poznamenala, aj ja mam viac v mrazaku ako mam doma trvanliveho mlieka. 😀 😀 😀 ale uz vazne by mala mohla prist dom, lebo ja nemam kam dat mlieko. 😖 asibudem musiet poprosit susedov. 😀 😀 😀

akika722
7. sep 2010

@lucia20 no tak teraz už hej 😀

nibiru
7. sep 2010

@lucia20 ako dlho odsavas??

nibiru
7. sep 2010

ja tak 10-20min ako kedy to kde sa v tebe berie tolko mlieka ako ja mam didki ako kravicka tusim 6-7a mam dost ked sa naleju bolia jak svina ja rozmoslam kupit elektricku daku za rozumnu cenu bo rucne ma to fakt uz nebavi 😠

lucia20
7. sep 2010

@nibiru zo zaciatku to trvalo dlhsie, ale teraz tak do pol az tristvrte hodinky mam odsate....
ja som tiez uvazovala nad elektrickou, ale raz som ju skusala a tusim mi tahala kozu az z chrbrta. :D

@akika722 ako malinky s tym cikanim?

nibiru
7. sep 2010

@lucia20 v nemocnici mi stou elektrickou uz druhy treti den slo aj 80ml to som tam aj nechavala ale bola super to bola ta medea bo mna furt boleli didki ako sa mi nalievali a za 5-10min.odsate no musim sa pokukat na nete po nej 😀

akika722
7. sep 2010

@lucia20 tuto noc sa nepopišal tak pohoda zajtra mm nesie moč na rozbor 😒

lucia20
7. sep 2010

@nibiru ja som elektr. medelu videla za 68eur

akika722
7. sep 2010

@lucia20 idem hajať moja poslednu noc som toho moc nenaspala...paaaaaaaaaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre