♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
8. sep 2010

@lji daj si tu na stranku 1315 magimari -myslim že tak sa volala dala link tak potri

jankasramka
8. sep 2010

@akika722 no koliky sme mali hrozne, plakal cely den, uz som aj ja zacala s probiotikami....
teraz je kludny ale od 8 rano nespi, (teraz je pol piatej),proste NESPIIIIIIIIIIIII! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!
(taky tichy vykrik na odreagovanie)...
ked ho tak kolisem na rukach mam pocit ze on uspava mna nie ja jeho...

inak kto sem da spravu o vladke?ma na niekoho mob., vsak? no uz som zvedava kedy sa posledny milacik prihlasi na svet🙂

jankasramka
8. sep 2010

@lji nejde to zobrazit lebo tam su aktualne spravy na tej stranke, musis to vyhladat v archive, ale nepametam ktory den to davali ☹

jankasramka
8. sep 2010

@akika722 inak ze samko pribral len kilecko podla mna nie je problem, dolezite je ze pribral. mati nam uz tiez pribera menej ako na zaciatku...

jankasramka
8. sep 2010

viete co? ja normalne neverim!

v mexiku od minuleho tyzdna zaviedli vydaj antibiotik len na recept!!!
za umrem..konecne im to dochadza ked uz nic nefunguje lebo tito analfabeti a ignoranti( aj z vlastnej priciny) antibioitika pouzivali ako paralen- jedna dve tabletky na bolest hlavy...

lji
9. sep 2010

@akika722 dakujem moc 🙂 už som si to pozrela konečne a som trochu v obraze 😅

@jankasramka počuj a ked ti malý nespí tak plače alebo vydrží byť len tak hore? 😕
tie antibiotiká sú fajn, ale mna teraz napado že ked mala bola od štvrtku nervózna a až piatok večer sme zistili že sa jej rozšírili pluzgiere na telíčku a nik nám nechcel predať blbú framykoinovú mastičku tak ver mi, vtedy som na systém výdaja antibiotík na predpis nadávala 😀 😀 ešteže mama mala v robote jednu nepoužitú...

no a ako vladka?? nič nové??

baby dnes ideme na našu prvú oficiálnu poradňu k tete doktorke. som zvedavá aké to bude 😅

akika722
9. sep 2010

@jankasramka vladka ma čislo na mna a na libu ma sa nam ozvať 😉
mne pred včerom maly toto robil len plač žiaden spanok tak som si poplakala s nim ☹

akika722
9. sep 2010

@jankasramka pol kilečko moja 😒

akika722
9. sep 2010

takže baby Vladka ma DIEVčATKOOOOOOOOOOO Karin 3520g a 50cm bez vyvolavačky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dnes sa narodila myslim okolo 6tej 😀 😀 😀 😀 😀 😀

liba78
9. sep 2010

BABY VLADKA už nieje kinderko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

akika722
9. sep 2010

@liba78 chi obehla som ťa 😝
takže už nemame žiadnu tehulku 😨 nechcete niektora?nie je vam smutno za bruškom? 😀

liba78
9. sep 2010

@akika722 obehla, nevadí.
Čo sa týka bruška, vždy ma večer pri pohlade do zrkadla napadne, ako sme si ich fotili a posielali. Teraz ani jedna nefotí 😀 😀 😀 😀

akika722
9. sep 2010

@liba78 no skusme 😀 že kolko tuku komu ostalo 😀 asi by som vyhrala 😀 😀 😀

liba78
9. sep 2010

@akika722 tak tomu neveríííím. Ja mám naviac ešte 9kg. A neoblečiem niiiiiiiič. CHodím v jedných rifliach, čo som si kúpila v 3 mesiaci. 😝

akika722
9. sep 2010

@liba78 ja na vahu pre istotu ani nepozriem 😖 rifle nezapnem tiež mam jedne čierne športove nohavice elasicky material tak mi to vyhovuje 😀 a na krstinna na seba asi natiahnem mech
ty papaš sladkosti teraz?ja sa neviem odputať od nich 😢 musim aspon trosku za den normalne by sa mi niečo stalo asi 😢

liba78
9. sep 2010

@akika722 TEraz som spráskala 4 kúsky vianočky s maslom a supersladkým džemom. 😀 To mi vystačí do obeda dúfam. 😝

akika722
9. sep 2010

@liba78 musim prestať žrať sladke 😠 KTO SA PRIDA???????
som ako lochneska príšera ☹

liba78
9. sep 2010

@akika722 tak to by som vydržala asi ťažko. Ale teraz mám hladinu cukru dosť vysoko, tak môžem sľúbiť že do obeda už nič sladké nezjem 😀

akika722
9. sep 2010

@liba78 😀 😀 😀 moje brucho po krpcovi vyzera prišerne trasie sa 😲 a nohy riť-hm...radšej sa nevyjadrujem 🤐

liba78
9. sep 2010

@akika722 tak sa nepozoruj, stačí že ja sa cítim ako zmutovaný hroch. Ale keď nosím škriatka na rukách a príde hlad, keksík je hotový hneď a nevychladne ako polievka 😠

akika722
9. sep 2010

@liba78 😀 keby sa to dlo...stojim pred skrinou a som hotova 😖

akika722
9. sep 2010

@liba78 http://www.chcemschudnut.sk/?gclid=CIXfoYfl-aMC...
mysliš že ked vyplnim tabulku niečo ma to bude stať??? 😕

memory97
9. sep 2010

@akika722 maly pekne pribera, niektore deti priberaju viac ine menej... s tym neurobis nic 😉 ak by nepriberal, to by bolo horsie...

liba78
9. sep 2010

@akika722 no neviem moja. Zadarmo nik netelefonuje 😝

akika722
9. sep 2010

@memory97 a ja som myslela že zo mna vycicia aspon kilo 😠

akika722
9. sep 2010

@liba78 tak ostanem tulenom naveky 😔

memory97
9. sep 2010

@lucia20 ja to romasirujem, bud rukami, alebo horuca spcha mi pomaha. Tiez neviem, ci sa to moze, ale pri odsavani zatlacim na to tvrde miesto, niekedy to boli, ale po par zatlaceniach je to miesto makke...
Lucka odsavas strasne dlho, malo by sa 15 min. na jedno prsko....☹

memory97
9. sep 2010

@jankasramka skus si pridavat do jedla viacej rasce, u nas to zabera a musim poklopat, ale koliky su uz uplne mierne...



memory97
9. sep 2010

@jankasramka no je to tam pestre🙂 tvoje pikosky su lepsie ako nasi humoristi 😀

@akika722 s tym bruchom by si isto nevyhrala 😀 😀 ja mam este teraz problem zaviazat si snurky na botaskach 😀 😀 😀 pojde to dole, len nam troska drobci podrastu a potom pojdeme do posilky, na aerobic a hned z nas neostane nic🙂
S tym telefonatom, co ti ja viem, ale dnes uz nie je nic zadarmo a programy na redukciu si vypytaju dost penazi. Ak ti zahlasia cenu, schudnes aj bez toho 😀 😀 😀 😝

memory97
9. sep 2010

@akika722 ja som tiez myslela, ze nas maly bude viac priberat, ale celkom ma to tesi ako pribera, sme v utorok mali 3430g🙂 konecne sa priblizujeme k 4kg🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre