• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@majka35 :astonished: a ja sa keby do toho dostanem??? :pensive:
9. sep 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ja ani neviem, ako sa mi to podarilo ... pri prvom pôrode som bola fajná bacuľa ... teraz mám 174 cm a 65 kg
9. sep 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 majka super aj ja nosim svoje netehu veci,sa tesiiim...po prvom porode som sa davala dokopy skoro pol roka :dizzy_face: ako sa mate?Barborka este ziarli na sestricku?
9. sep 2010 o 12:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 tak ty si tiež dosť vysoka ja vam tak zavidím :pensive:
9. sep 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 neboj aj ti budes zachvilku mat svoju postavu :slight_smile: co sa tyka sladkeho kurat som dotlacil horalku...ja bez sladkeho nevydrzim
9. sep 2010 o 12:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa jaaaaj, Barborka ... malý krikľúň, nerváčik ... ale terezku si bráni
9. sep 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa no dufam :unamused: ja som tiež včera spasala horalku a potom rozmyšlam-sprosta ved arašidy...no na obrazku su ...ale pohoda,žijeme :grinning:
@majka35 aj moj je hlučny a maly sa nato budi tvoja mala nereaguje na Barborku?
9. sep 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 čo si, práve naopak ... najlepšie sa terezke spí, ked je barborka pri nej a huláka, skáče a ked sa hádame ... minule bola terezka nervózna, nevedela zaspať, tak som zavolala malú, nech nahlas rozpráva a spieva a terezka sa upokojila ... v tom mám veľké šťastie :grinning:
9. sep 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no to ma vobec nenapadlo ze arasidy..inak baby vcera mi kamoska co robi sestricku na deckom hovorila aby sme jedli vsetko.,ze zbytocne sa ochudobnujeme o stravu a sme v sterese co jest mozeme a co nie..tak ja tomu uz fakt nerozumiem :frowning2:
9. sep 2010 o 13:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 tak to hej moj krpec ked zaspi a paťko sa do izby vruti ako torpedo je po spanku...ale neučim ho na total klud aj maly si musi zvyknuť lebo čim bude väčši tym by volo horšie a po špičkach chodiť nechcem :slight_smile:
ked je v školke krpec može spať kolko chce...inač Patko aj berie ohlad na neho nechce ho dať ani za svet len ho bozkať chodi a aj mne hovori že mam byť ticho lebo braček nevie hajať :grinning:
9. sep 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa je to pravda
9. sep 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 @akika722 takze boli sme u dr, zatial vsetko ok za dalsi tyzden sme pribrali 220g :grinning: , a na nozicky ideme na buduci tyzden
9. sep 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure dik bola som za nou a dala mi listok
@mirmaj dnes som sa dozvedela ze ideme na buduci tyzden na nozicky

pribrali sme uz 450 g od odchodu z nemocnice za 14 dni to si myslim ze je fajn nie?
9. sep 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa baby ja som sa ani nevazila myslim ze porodom som zhodila 6 kg a teraz ani neviem kolko mam musim stale jest a pit aby som mala mliecka, takze urcite nechudnem

zajtra pride laktacna poradkyna tak som zvedava potom sa ozvem, napr. aj dne doobeda sme sa od siestej do pol jednej trapili - papal, spal 10 minut a zase hore, chvilu pobdel a znova papal ... no neustaly kolotoc, tak sa jej chcem spytat ci nieco nerobim zle, nechcem stratit mliecko, ved ho nemam vela
9. sep 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ze na tvoju vysku dobra vaha
9. sep 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barinkova no vyborna :confounded: aspon 10-15kg dole a bola by som spokojna :grinning:
9. sep 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 to das neboj sa nejde vsetko hned ved si mesiac po porode :slight_smile:
9. sep 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barinkova musim zaviesť debatu.CHUDNEME PO PORODE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no zaveď, určite sa do nej pridám :slight_smile:))
9. sep 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 to bude masaker
9. sep 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 a vsetky nas budes podporovat v chudnuti:slight_smile:
9. sep 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mate to baby babatka tema ako schudnuť po porode no pište píšte nech tam nie som sama ako blb :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak čo,prida sa niekto??? :grinning:
9. sep 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. sep 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 veď schudneš moja, netráp sa, si mesiac po pôrode a už by si chcela chudnúť ... mne trvalo pol roka pri barborke ... neboj, príde to samo, hlavne ŽIADNE DIETY!!!!!!!! :zipper_mouth:
9. sep 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ako rychlo sa ostatne stiahli :grinning: :grinning: :grinning: chceli zaviesť temu maju ju a stiahlii sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooooooooooooooooo kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
9. sep 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 musis zaviest temu PRIBERANIE PO PORODE-asi bude mat vecsi uspech :grinning:

@katulkaaaaaa ja som vam pisala ze mne doktorka tiez povedala aby som jedla vsetko-okrem chili a obmedzit kravske mlieko.

@kvietok121 hmmm-no neviem ci to bude mliekom.ja mam mlieka dost a mati sa sprava rovnako ako pises.da vediet potom co povedala poradkyna
9. sep 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka no pribrate sme po porode tak preto tema ako schudnuť po porode,už tam nejake baby píšu ako oni schudli/neschudli a tak...možno niektora da navod :grinning:
9. sep 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok