♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
15. jan 2010

vela zalezi aj od toho ake kvalitne sono ma dr.

lenadka
15. jan 2010

aha tak bude lepsie ak s pred tym ten buduci tyzden nevycikam

lucy1990
15. jan 2010

Dobre neskore ranko 🙂 ja mam dnes nechut ist niekam...nalicit sa, obliect sa...boli ma brucho od hladu ale na vsetko co mame doma nemam chut...asi som sa zle zobudila 😒

lenadka
15. jan 2010

lucy, nalicit, obliec a ist sa niekam napat 😉

lenadka
15. jan 2010

mne dochadzala fantazia co varit, tak som vykutrala ma mmb cicerovu polievku a dnes som ju vyskusala a je supeeeer! Urco ju zaradim pravidelne do nasho jedalnicka, uz som za misku zdlavila a mam neprekonatelnu chut dat si este jednu...ako druhe budu pstruhy na masielku, ale tie supnem do rury az okolo pol druhej aby boli teple ked mm pride, lepsie mi chuti ked somnou niekto papa ako ked sama 😅

lenadka
15. jan 2010
marija
15. jan 2010

Ahojte kocky. Som tu dost dlho nebola, ale akosi nic nestiham. Ste toho popisali tolko, ze to asi nestihnem docitat, ale skusim to aspon prebehnut 😀

Ja sa uz citim dobre, az na nizky tlak ma netrapi vobec nic. Co sa tyka mojho zdravotneho stavu 😉 zacala som chodit cvicit, mam za sebou prvu hodinu Fitlopt pre tehosky a bolo super 😎

Lenadka tiez neviem co varit...

Lucy 😀 ja ked uz aj niekam idem tak sa ani nelicim, sa mi nechce 😀 a tiez som hladna a pritom mam plnu chladnicku,len na nic nemam chut....

marija
15. jan 2010

awe.... 😔 😢 to mi je luto... velmi. Drzkaj sa!

mata299
15. jan 2010

ahojte dievčatá, pls, má tu z vás niekto skúsenosti so zubárom počas tehu? teda nemyslím konkrétne zubára 🙂 , ale problémy so zubami....na preventívke v decembri mi moja zubkoška našla kaz na zube múdrosti a objednala ma na 1.2 s tým, že vie, že som tehu...chcem vedieť, či nejaké vŕtanie, prípadne iné úkony nemôžu nejak ublížiť...pomaly ma ten zub už aj začína bolieť

a ozaj, bola ste už niektorá na kombinované testy? ako to prebieha a čo sa tam vlastne zisťuje?

marija
15. jan 2010

mata ja som bola pocas tehu u zubara aj mi vrtal zub a kedze ten mam obzvlast bolavy dal mi aj injekciu na umrtvenie a v pohode, nic prevratne sa nesatalo 😉 a to som bola uz tusim v 5 mesaici tehu.

mata299
15. jan 2010

marija...v tom čase by som mala končiť 14 tt, tak dúfam, že to bude ok....vďaka za povzbudenie

marija
15. jan 2010

Mata v pohode ;) ved pokial ti bude len zubok vrtat tak to je nic. Kamoska ide o mesiac rodit a idu jej trhat zub lebo uz nevie co so sebou od bolesti, takze nic neboj 😉

mata299
15. jan 2010

dievčatá nebojíte sa pôrodu v lete?teplo a všetci lekári na dovolenkách?mňa miestami prepadáva panika, môj lekár mi už povedal, že nebude môcť byť pri pôrode, lebo bude na dovolenke... ☹

evitkamalicka
15. jan 2010

mata ja sa nebojim, ani lekara si zajednavat nebudem, ani pri malom som nemala

lenadka
15. jan 2010

mata, hadam niekto sluzit bude 😀

marija
15. jan 2010

mata ja zatial este ani neviem kde a u koho budem rodit 😀 takze zatial stresy nemam 😉 este budem mat dost casu na stresovanie sa... pri prvom tehu bolo najhorsich poslednych par tyzdnov, ale zas na druhej strane posledne dni som to uz tak strasne chcela mat za sebou a mat malu pri sebe, ze mi bolo jedno kde porodim a kto ma odrodi 😉

mata299
15. jan 2010

evitkamalicka...to je super, tak asi to treba nehcať na náhodu....ja neviem, musím ísť na cisársky, takže ja asi budem musieť niekoho zohnať

lulusha
15. jan 2010

awe - sucitim s tebou, mrzi ma to... 😢

tertulka - vidim, ze mame rovnaky termin, piatok 13.-ho 😀

ninkaa - no mozme si podat ruky, mne doktorka tiez zakazala tutu-mutu a to ani nemusim hovorit, ze staci, ked ma drahy pobozka a uz sa skriabem po stenach, hehe 😀 Normalne som uz taka nazhavena, ze to nie je pravda... Ale co clovek neurobi pre fazulku 😉

A s tym Genetonom, normalne ste ma navnadili, zavolam im aj ja a uvidime, co nam vysledok odhali 🙂

evitkamalicka
15. jan 2010

mata aj ja som mala cisarsky a aj teraz budem mat

evitkamalicka
15. jan 2010

my sme sa nakoniec rozhodli, ze si tu krv na urcenie pohlavia nedame odobrat, vydrzime tych par mesiacov na velky ultrazvuk

elinka27
15. jan 2010

mata ja som pri prvom mala termin na Vianoce,tak aj ked som sice porodila skor,ale bolo to v zime a lekari boli zasa na lyzovackach,takze si uz z toho stresy nerobim.NIekto tam byt musi,a urcite si nemozu dovolit tam nechat len tak nejakeho neskuseneho,a ak by tak minimalne musi byt niekto pripraveny na telefone.Takze sa toho naozaj neobavam, v nemocnici kam chcem ist rodit sa da zazmluvinit lekar za 7000sk, tak sa skus opytat ci sa to da aj tam kde chces ist ty, to sa dohodnes s lekarom a ak bude vsetko ok,tak ta odrodi na "termine ktory si dohodnes" aj takto chodia rodit zeny ktore sa obavaju spontalneho porodu.Kopec bab sa proste dohodli a prisli a porod im vyvolali,ale ja zasa tuto moznost nemusim.

marija
15. jan 2010

o akom odbere to tu pisete kocky??? ja som o nicom takom nepocula tak ma informujte prosiiiiim 😀

evitkamalicka
15. jan 2010

marija odber krvi na zistenie pohlavia, robia to v BA v genetone a mne pani povedala ze od 10tt

evitkamalicka
15. jan 2010

stoji to 50€ bez DPH a tusim 59,50€s DPH alebo tak nejako

marija
15. jan 2010

no ja som mala zajednanu lekarku, aj zaplatenu. Rodila som na Troch kralov v nedelu, bola taka poladovica, ze dovi dopo, ale prisla tak ako sme sa zmluvne dohodli 😉 no ale nakolko je teraz na materskej tato MUDr. budem musiet vymysliet plan B, ale na to mam este fakt, ze doooooost casu.

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marija
15. jan 2010

evitka aha. No o tom som este veru nepocula, ale zda sa mi zbytocne vyhadzovat za to peniaze kedze sa to dozviem minimalne na tom morfologickom :D a az tak mi zas na pohlavi nezalezi 😉 radsej si tie peniazky odlozim na 3D.

marija
15. jan 2010

u nas tiez na sone musim byt vycikana.

evitkamalicka
15. jan 2010

marija aj my sme sa s muzom zhodli na tom, ze zbytocne vyhodene peniaze ked sa to da zistit aj neskor ultrazvukom

elinka27
15. jan 2010

presne,aj ja si pockam a pojdem radsej na 3D aj pri malom som bola,a budem mat aj fotky a DVD 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre