• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
ahojte baby tak najprv LUCKA videla som ťa na jojke a musim reagovať...bolo to krasne take dojemne že som 10 min. plakala jak koza :unamused: som rada že je už všetko ok a mate princeznu domka...no baby idem vas dočitať :wink: :wink: :wink:
11. sep 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@groka :frowning2: držim palce moja
11. sep 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petralienkabalogh pripajam sa k Janke,myslim si to iste...
11. sep 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka to si napisala krasne moja...videli ste Lucku na jojke??????????,,
11. sep 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
booože baby viete aku som mala noc?krpec nie a nie spať :frowning2: ked som spala 2hodky tak vela...a ani do obeda nespal len na rukach a len som ho zložila už bol hore...tak na obed že ideme na chatu,gulaš a tak...maly zaspal o 12:30 baby a zobudil sa o 19:30.on tak spal že som chodila či dycha...pred hodkou sa zobudil umyl napapkal a je s tatikom mamka ma veget :sunglasses:
11. sep 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 zato moj sa najedol o 23 00,potom o 3 00 a potom o 9 00 :rolling_eyes: a moje prsia ma rano skoro zhodili z postele a od bolesti,od plnosti preplnen boli za som mohla ratat hviezdicky :sweat_smile:
11. sep 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasa toticka,baby bola super,lepsi som nejedla cokoladovo bananova,vsetci ju chvalili
11. sep 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@groka :grinning: no ja som ratala teraz po tolkych hodkach papkania :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@groka jéééj mnam dala by som si :grinning: chlapi robili gulaš ale bol tak štiplavy že som mala smolu a som hladnááááááááááááááááááá :unamused:
11. sep 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dajte ten link este raz mne to nejde otvorit,alebo o kolkej boli tie spravy a dnes?
11. sep 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som to nasla
11. sep 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@groka ano dnes magymari dala link mne to otvori bolo to po 19:30 na joj
11. sep 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 napis mi prosim ta presny postup tej polievocky prosim ta
11. sep 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo to ?dnes nejak slabo píšete...nudíííííííííííííííím sa :angry:
11. sep 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@groka ktorej moja?????
11. sep 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak kde je lucka?ta sa nevie vynadivat na tanicku,ako ja na jurka stale
baby mne ma maly mesiac a on si uz drzi hlavku nejaky cas,ked ho mam cez pleco,ked na neho hovorim,tak na mna pozera ako keby mi rozumel a pri tom otvara pusinku ako by chcel nieco povedat :grinning:
a je taky krasny,ja v kuse pozkavam
11. sep 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@groka :wink: aj moj si už celkom pekne chvilku hlavku podrží...ja zbožnujem tie mini nožičky :grinning:
11. sep 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: ta druha torta je jurkova :grinning: viete ako ja priberiem? :grinning:
11. sep 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 a ze sa nudis a neni si tu,maly je hore?

ozaj ani som sa nespytala,ved t obolo v tom case so mnou na prd
opis ten okamzik ked si porodila maleho a povedali ze chlapec :grinning:
11. sep 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

@groka zlatych chlapcekov mas a Jurko je krasny, gratulujem
11. sep 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@groka torty mnam...ale tu som :grinning: prišiel mail že moje objednate adidasy su vypredané :frowning2: hladala som iné...
no dievča-chlapec sa da popísať len slovami:OBROVSKY šOK...tak ako pre lekarov tak pre mna a mm neveril vôbec :grinning: :grinning: :grinning:
detičky su krasne
11. sep 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana76 :grinning: :grinning: :grinning: kuk mena tvojich a mojich deti :grinning: :grinning: :grinning: myslim že to som ti už raz pisala :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy potrebovala by som radu kamoska nieje vydata ale svojej dcerke dala priezvisko po otcovi a bude sa o malu sudit a ma strach ze kvoli priezvisku ju pridelia otcovi a nie jej neviete ako to je?oni spolu zili ale teraz sa rozisli a o malu sa chcu sudit co myslite aka je pravdepodobnost ze mala zostane v starostlivosti jej?vdaka za rady
11. sep 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ja som si uz vsimla :grinning: :sweat_smile: , este aj v tom istom poradi ich mame, a presne tak isto sa volaju aj synovia Patrika Svajdu, ti z prveho manzelstva, uz nam chyba len ten Leo, co ma so Zlaticou :grinning:
11. sep 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babulky. Krstiny dopadli na 1. Som šťastná že je t.o za nami. Torta je fantasticá, mňam :grinning: :grinning: :grinning:
@jankasramka to som rada, že tvaroh chutí :wink: Aj torta by ti chutila, len si strááááášne daleko............
@lucia20 videla som ťa v telke, šikulka naša mediálna :wink: Ako dopadli prvé dni doma s tatiankou ?
11. sep 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ty si cakala dievcatko? nie som v obraze a nakoniec sa z toho vyklul Samko? tak to verim,ze to bol riadny sok
11. sep 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikuska25 v prvom rade pridelia malinku mamine pokial sa o nu stara, to sa nemusi bat.
11. sep 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok