♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
15. sep 2010

@kvietok121 aj my sme sa presne takto uspavali a už asi týždeň len položíme do postielky a zaspinka sama 🙂 niekedy sa stane samozrejme že reve, ked sa jej ešte nechce spať, ale tak len upokojím na rukách a zasa položím do postielky ešte pokiaľ nespinka a zaspinka si tam sama, vždy okolo pol ôsmej už spinka. Ale my máme cumlík a hrozne rada si dudka a neriešim to, raz sa od neho odučíme, hadam s ním nepôjdeme aj do školy 😀

kvietok121
15. sep 2010

@mirmaj aj my ucime na cumlik aj matejkovi ho davame nie vzdy ho chce, teraz som ho polozila do postielky este nespal tak som zvedava ako

kvietok121
15. sep 2010

@mirmaj uz place ach jo

mirmaj
15. sep 2010

@kvietok121 musíš ešte počkať pokiaľ trošku vyrastie, my už sme mali v pondelok 6 týždnov 🙂 ked sme mali ako vy tak sme sa len nosili a vreštali 🙂

akika722
15. sep 2010

ahojte baby...no to bol zas deň.sama s detmi obe boli zarevané dnes no katastrofa,,,som myslela že skončim na psychiatrii večer 😖 ale som tu 😅

mirmaj
15. sep 2010

@akika722 no tak sme rady, že si to prežila 🙂 ja som sa práve na dnes tešila, že zrovna nebudeme samy ako inokedy, kedže bol sviatok, takže bude s nami aj tatino, boli sme u našich na grilovačke a mala to tam cele prespala, tak ju ani nestihol moc pobaviť ked bol doma 🙂 ale ked sme sa vratili mrnčala pokaiľ sme ju neokupali, tak sa jej venoval poctivo, pokiaľ som ja žehlila

kvietok121
15. sep 2010

@mirmaj tak sa stale nosime doteraz ja a teraz manzel nosiiiii

akika722
15. sep 2010

@mirmaj tak si mala pekny deň 😉 ja som do obeda kolabovala a pa obede sme šli vonku akože tu otvarali zrekonštruovane detske ihrisko-pieskovisko kde je denne kopec psov 2hojdačky a 2 preliezky-všetko stare len netrete...to je všetko čo nam ty blbci su schopny v tom meste urobiť.tak ubehol trošku den

kvietok121
15. sep 2010

@akika722 my sme mali celkom fajn den ale len ked sme boli von, doma sme boli trosku urevany ideme si pomalicky lahnut, pretoze si myslim ze sa budeme v noci striedat aj ked hlavnu sluzbu budem mat ja pretoze manzel ide do robotky, kebybol este jeden den volna, nech uz je vikend ...

zajtra ideme na nozicky tak drzte palce

akika722
15. sep 2010

tak tak nas zmalovali
a aj sme si trošku pohajkali

kvietok121
15. sep 2010

@akika722 ste zlati, ja este stale davam do perinky a do deky bojim ze prechladne ja som uzkostliva mamina

akika722
15. sep 2010

baby ja mam asi problem ☹ maly chce spať len na rukach,zložim ho a plače no neplače VRIESKA ☹
a ešte potrebujem radu.moj patkom moc nechce piť ma odpor k pitiu od narodenia a v školke ho asi moc nenutia piť.včera kakal až krvave mal a dnes chcel kakať a nevedel...jablka mi nechce jesť,probiotickych jogurov sa naje až až no neviem čo s nim ☹

mirmaj
15. sep 2010

@kvietok121 tak držím palce, nech je to v noci lepšie 😖
@akika722 hej, my sme mali super deň dnes, od zajtra zasa po starom, zasa sa budeme trápiť samy a ked pojdeme von, tak budeme trpnuť odkiaľ zasa pôjdeme s vreskom 😀 krásne vas pokreslili, máš naozaj krásne deturence 🙂 ani nevyzeraju, že by niekedy revali 🙂 no tak to naozaj vam "veľa" v meste robia 😠 my tu mame dosť ihrisk, už sa teším ked budeme na ne chodiť 🙂 len na našom sídlisku su asi 4 nové, dúfam, že vydržia pokiaľ ich budeme aj my využívať 🙂

mirmaj
15. sep 2010

@kvietok121 aj ja davam stale do perinky, ale mam pocit aj že jej je tam najlepšie 🙂 a možno práve preto tak reve vonku 😀 zajtra skusim asi bez perinky a uvidíme 🙂

akika722
15. sep 2010

@kvietok121 on v kočiku je v zavinovačke ale od včera mu nedavam tie ortopedicke a nožičky ma teraz viac vyrovnane no nezmesti sa mi do nej a doma ked je v perinke tak sa zmesti do ej len od pol pasa dole 😀 😀 😀
deku samozrejme mal len pre foto som to trošku dala nižšie...bez deky by som nešla moja zakryvam ho až po krk 😀

kvietok121
15. sep 2010

@akika722 moja so starsim neviem ale s mladsim prave sme na tom takisto a ked nahodou zaspi tak spi 10 min, prave ho uspava mm a som zvedava dokedy to vydrzi, hadam sa unavi a bude spinkat, akurat som to s babami tu riesila, ze treba len vydrzat ...

matka24
15. sep 2010

mile maminy kupete deti v harmanceku?ak ano nevyhadzali sa vam z toho???a ako dlho zhruba trvaju potnicky?mala ich ma asi na celom trupe.... ☹

akika722
15. sep 2010

@mirmaj my tu s detmi fakt nemame kam ☹ a dakujem 😉 pošlem ti foto ked budu obaja plakať 😉 by si sa čudovala hlava mi z nich ide puknuť

kvietok121
15. sep 2010

@akika722 ako vam je fajn ze ste uz bez nohaviciek my uvidime zajtra

kvietok121
15. sep 2010

@matka24 nie my kupeme v hypermangane a od zajtra by sme mali v takom kupeli ... dala dr

kvietok121
15. sep 2010

@akika722 ach jo stereo si neviem predstavit baby uz budem musiet ist maly volaaaaaaaaaaaaaa

akika722
15. sep 2010

@kvietok121 dak pri jednom dieťati by som asi lepšie zvladala ale pri dvoch je to hrôza ☹
rozdeliť si čas aby som za ten kratky deň všetko stihla ☹ ked som s nimi sama rano čajik ranajky chystať umyť sa naličiť 😀 mezdi tym okolo deciek obliekať ich oboch,umyť,pripraviť veci kojiť nahanať patka medzi tym aby sa obliekal všetko rychlo rychlo a o 7.30 sme v školke....ptom ako tak ralax do 15.30 😀

mirmaj
15. sep 2010

@akika722 to mate fakt pekne na prd, musíš potom veľa vymyšlať ako zabaviť však? 😖 no a k tým rukám ti tiež moc neporadím, my ked sme sa chceli nosiť tak vždy sme sa nosili, ale my ked moc nespavame cez deň aspoň v noci spáva dobre od začiatku, len raz sa stalo, že sme ju v noci asi 3hodinky nosili, inak sa napapa pokračuje v spaní, ani sa poriadne nepreberie....no a s paťkom ti tiež neviem poradiť, kedže ešte nemam s takým väčším nejaké skusenosti...nie su nejake kvapky nato? inak naša Tamarka mala po Espumisane taku redšiu stolicu, skus mu dať ten, ten mu určite nemôže uškodiť ked je pre deti

mirmaj
15. sep 2010

@akika722 a foto kľudne pozri, aspoň uveríme 🙂 🙂 🙂

akika722
15. sep 2010

@liba78 moja hod mi prosim ťa link na tie kvapky...a čo zaberaju???

mirmaj
15. sep 2010

@akika722 ja si dve neviem ani predstaviť, na druhe sa dam nahovoriť až vtedy, ked bude prve ako tak samostatne 😀 si to chcem užiť a nie trpieť 😀

akika722
15. sep 2010

@mirmaj espumisan je na nafukovanie nie???

akika722
15. sep 2010

@mirmaj tak moj Paťko je samostatny niekedy až priliž len problem je v tom že on je hrozne ale hrozne hyperaktivny a nie je sposob ako ho zabaviť na dlhšie ako 3 minuty ☹

akika722
15. sep 2010

@matka24 načo je dobre kupať v harmančeku?ja kupem v čistej vodičke

mirmaj
15. sep 2010

@akika722 no píšu, že vraj hej, ale nám na fukovanie nepomahal vôbec....ale myslím, že ešte niekto to tu presne písal, že nepomahal na nafukovanie, ale že mala potom mala hnačkovu stolicu ako naša...tak možno by mu pomohol

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre