• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@jankasramka nestras naaaaas :wink: mi sme mali to ockovanie vcera a hrozny den to bol...cely den na rukach uplakany...dnes mam zase svoje spokojne babetko
17. sep 2010 o 16:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 prajem rychle uzdravenie :wink: aj nas maly ma sople,kycha v noci som niekolkokrat odsavala a musela som ho dat v perinke na postar co nemohol dychat :frowning2: Viki nieco zrejme priniesla zo skoly je soplava tiez...ach jaj a to este len zacina jesen
17. sep 2010 o 16:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 Vladi ja len kojim nedavam ani vodu ani caj,dr mi hovorila ze netreba sak neni vonku 40stupnov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@memory97 dakujeme za pochvalu,som zvedava na foto :wink:
17. sep 2010 o 16:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ked kojim mrchu nedostanem?
lebo ma pobolieva brusko ale nie nejako mrchovo ale ako po porode ked sa mi stahovala maternica
17. sep 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka Jani, ved to prave kvoli Timke som chcela pozriet na tu knihu, lebo v tom prispevku si pisala, ze je to aj pre starsie deti, aby sme pochopili preco sa spravaju tak ako sa spravaju... tak ma to zaujalo. Dakujem :slight_smile:
@liba78 tak sa rychlo uzdrav, drzim place, nech sa maly nechyti :wink: my zatial nespolime, ale cakam kedy Timka nieco donesie zo skolky...
17. sep 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 no vidiiiis, to som rada :slight_smile: nieco na neho predsa zaucinkovat musi... a staci, ze ti par dni takto pospinka, ty sa tiez upokojis a bude dobre.. treba skusat vsetko mozne, potom to budes striedat so satkou a mozno lehatkom a budete obaja spokojni :wink:
17. sep 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa Kati, do toho lehatka si ho davala od narodenia? Aj ja som na neho pozerala, len este stale vaham, ci kupit, ci nie, co ked mi v nom Karin nebude chciet lezat? :confused:
17. sep 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj zaspinkal o jednej a vstal o stvrtej tesiiiiiiiiiiiime sa potom sme prebalili nakojili a zase plac tak tato hral na klaviri a mama spievala a hojdala na rukach tak teraz oddychuje uvidime dokedy
17. sep 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagarinka ano som rada ze to zaucinkovalo normalne som sa nudila xixi tak som stihla upratat jednu zbicku a oddychnut samozrejme a napapat
@liba78 baby normalne som bola vyjavena ... myslela som ze ho budem musiet cicikat ako na prechadzke ked chodime ale kocik sa ani nepohol a on spinkal

@katulkaaaaaa kati neuveris ale satka uz ku mne putuje a dnes som vybrala lehatko: http://www.biga.sk/index.php?page=6&itm=60858&aff=AeM8eir1aY tak sa tesim ze som asi urobila spravne
17. sep 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 normalne sa tesim si zlato .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 tak potom lehatko predas aj ja som na tym uvazovala ci to nebudu vyhodene peniaze ale uz som sa rozhodla ze nie
17. sep 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mame dalsiu techniku milacik hra na klaviri a on spinka a pri pesnickach nechcel a teraz buva ... mozno ma len zazmurene ocka a sniva a pocuva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 no vidis, zachvilku budes mat najvacsieho spachtosa z augustovych milacikov :wink:
tak ja ho objednam a uvidime... inak, brat mi oznamil radostnu novinku, budu mat malicke, narodi sa v aprili :dizzy_face: tak prinajhorsom lehatko pojde ku nim...
17. sep 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 @katulkaaaaaa ďakujem, dúfam, že to rýchlo prejde. :frowning2:
Sťahovala som fotky a nedá mi jednu vám aspoň ukážem. Fotila som až večer, tak malý je v pyžame :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. sep 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
troska odveci ale neviem ci to davali v spravach u vas, ale vraj od roku 2006 bolo v mexiku zavrazdenych 28 000 ludi. akoze to je ine cislo....
17. sep 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 super foto- dufam ze si zjedla aspon polku aby presla do mliecka ked ju uz strasne chcel:D
17. sep 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

@jankasramka ano, citala som to niekde, tusim na sme a vraj vacsinu maju na svedomi drogove kartely
17. sep 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana76 no hej, a potom aj na hranici v meste juarez znasilnuju a vrazia skoro legalne mlade baby a potom ich zahrabu v pusti- rocne su to stovkove a ticicove cisla, lenze policia je v tom tiez takze vysetrovanie je neobjektivne a takmer nemozne urcit vinnikov- maju to tam pekne zabehnute...zial:(
17. sep 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka :grinning: :grinning: určite dostal malý svoju porciu :grinning: :grinning:
17. sep 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka ano viem, strasne a pritom je mexiko taka krasna krajina, ale veru bala by som s atam sama ponevierat
17. sep 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 tak to mas vriesene ano so vsetkymi metodami ked uz teraz nic nepomohlo pomohol vysavac :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 zlatuckyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
17. sep 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka jéj aj mi zajtra krstime.podložku použivam od začiatku ani teplejšiea vodička dnes nezabrala...až ma hlava boli tak vrieskal..ale cely den bol ukažkovy nadherne spinkal budil sa každe 4hodky a hned hajal aj teraz spinka.tak pri kupani sa musel trošku vykričať :grinning:
17. sep 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka aky je rozkošny bože baby kym vas dočitam ošediviem :grinning:
17. sep 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ten je krasny pozuje ako model :grinning:
17. sep 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 tak to mas dobre u nas manzel na rukach aby trosku aspon vydrzal, my sme spinkali az raz za den ale tiez az 3 hodinky
17. sep 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 ja to lehatko mam som spokojna využivaju ho obe deti je do 18 kg
17. sep 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ani nevrav lebo fakt uz mi napady docgadzaju ako ho usponkat zabavit aby neplackal
17. sep 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 kde si kupovala lehatko
17. sep 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam za sebou uspavaci maraton.. dnes to bolo o zivot, mala bola nespokojna, na trikrat som ju kojila a vzdy mi pri prsniku zaspala, ked som jej ho vybrala z pusy otvorila dosiroka oci, cumlik nezaberal, tahala ako o zivot, ale oci nie a nie zavriet...starsia sa uz medzitym domahala svojej chvilky pred spanim, je zvyknuta, ze kym zaspi, pocuvame rozpravku a mojkame sa... tak som nakoniec sedela pri starsej na posteli, drzala ju za rucku, kym nezaspi a mladsiu som mala pricucnutu na prsniku... no nieco uzasne! Uz obidve spia, chvalabohu :grinning:
17. sep 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok