♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
17. sep 2010

@jankasramka nestras naaaaas 😉 mi sme mali to ockovanie vcera a hrozny den to bol...cely den na rukach uplakany...dnes mam zase svoje spokojne babetko

katulkaaaaaa
17. sep 2010

@liba78 prajem rychle uzdravenie 😉 aj nas maly ma sople,kycha v noci som niekolkokrat odsavala a musela som ho dat v perinke na postar co nemohol dychat ☹ Viki nieco zrejme priniesla zo skoly je soplava tiez...ach jaj a to este len zacina jesen

katulkaaaaaa
17. sep 2010

@vladka84 Vladi ja len kojim nedavam ani vodu ani caj,dr mi hovorila ze netreba sak neni vonku 40stupnov 😝
@memory97 dakujeme za pochvalu,som zvedava na foto 😉

groka
17. sep 2010

baby ked kojim mrchu nedostanem?
lebo ma pobolieva brusko ale nie nejako mrchovo ale ako po porode ked sa mi stahovala maternica

vladka84
17. sep 2010

@jankasramka Jani, ved to prave kvoli Timke som chcela pozriet na tu knihu, lebo v tom prispevku si pisala, ze je to aj pre starsie deti, aby sme pochopili preco sa spravaju tak ako sa spravaju... tak ma to zaujalo. Dakujem 🙂
@liba78 tak sa rychlo uzdrav, drzim place, nech sa maly nechyti 😉 my zatial nespolime, ale cakam kedy Timka nieco donesie zo skolky...

vladka84
17. sep 2010

@kvietok121 no vidiiiis, to som rada 🙂 nieco na neho predsa zaucinkovat musi... a staci, ze ti par dni takto pospinka, ty sa tiez upokojis a bude dobre.. treba skusat vsetko mozne, potom to budes striedat so satkou a mozno lehatkom a budete obaja spokojni 😉

vladka84
17. sep 2010

@katulkaaaaaa Kati, do toho lehatka si ho davala od narodenia? Aj ja som na neho pozerala, len este stale vaham, ci kupit, ci nie, co ked mi v nom Karin nebude chciet lezat? 😕

kvietok121
17. sep 2010

@mirmaj zaspinkal o jednej a vstal o stvrtej tesiiiiiiiiiiiime sa potom sme prebalili nakojili a zase plac tak tato hral na klaviri a mama spievala a hojdala na rukach tak teraz oddychuje uvidime dokedy

kvietok121
17. sep 2010

@gagarinka ano som rada ze to zaucinkovalo normalne som sa nudila xixi tak som stihla upratat jednu zbicku a oddychnut samozrejme a napapat
@liba78 baby normalne som bola vyjavena ... myslela som ze ho budem musiet cicikat ako na prechadzke ked chodime ale kocik sa ani nepohol a on spinkal

@katulkaaaaaa kati neuveris ale satka uz ku mne putuje a dnes som vybrala lehatko: http://www.biga.sk/index.php?page=6&itm=60858&a... tak sa tesim ze som asi urobila spravne

kvietok121
17. sep 2010

@vladka84 normalne sa tesim si zlato .... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kvietok121
17. sep 2010

@vladka84 tak potom lehatko predas aj ja som na tym uvazovala ci to nebudu vyhodene peniaze ale uz som sa rozhodla ze nie

kvietok121
17. sep 2010

baby mame dalsiu techniku milacik hra na klaviri a on spinka a pri pesnickach nechcel a teraz buva ... mozno ma len zazmurene ocka a sniva a pocuva 😀 😀 😀 😀

vladka84
17. sep 2010

@kvietok121 no vidis, zachvilku budes mat najvacsieho spachtosa z augustovych milacikov 😉
tak ja ho objednam a uvidime... inak, brat mi oznamil radostnu novinku, budu mat malicke, narodi sa v aprili 😵 tak prinajhorsom lehatko pojde ku nim...

liba78
17. sep 2010

@vladka84 @katulkaaaaaa ďakujem, dúfam, že to rýchlo prejde. ☹
Sťahovala som fotky a nedá mi jednu vám aspoň ukážem. Fotila som až večer, tak malý je v pyžame 😝

jankasramka
17. sep 2010

troska odveci ale neviem ci to davali v spravach u vas, ale vraj od roku 2006 bolo v mexiku zavrazdenych 28 000 ludi. akoze to je ine cislo....

jankasramka
17. sep 2010

@liba78 super foto- dufam ze si zjedla aspon polku aby presla do mliecka ked ju uz strasne chcel:D

zuzana76
17. sep 2010

ahojte

@jankasramka ano, citala som to niekde, tusim na sme a vraj vacsinu maju na svedomi drogove kartely

jankasramka
17. sep 2010

@zuzana76 no hej, a potom aj na hranici v meste juarez znasilnuju a vrazia skoro legalne mlade baby a potom ich zahrabu v pusti- rocne su to stovkove a ticicove cisla, lenze policia je v tom tiez takze vysetrovanie je neobjektivne a takmer nemozne urcit vinnikov- maju to tam pekne zabehnute...zial:(

liba78
17. sep 2010

@jankasramka 😀 😀 určite dostal malý svoju porciu 😀 😀

zuzana76
17. sep 2010

@jankasramka ano viem, strasne a pritom je mexiko taka krasna krajina, ale veru bala by som s atam sama ponevierat

kvietok121
17. sep 2010

@vladka84 tak to mas vriesene ano so vsetkymi metodami ked uz teraz nic nepomohlo pomohol vysavac 😀 😀 😀 😀

kvietok121
17. sep 2010

@liba78 zlatuckyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

akika722
17. sep 2010

@jankasramka jéj aj mi zajtra krstime.podložku použivam od začiatku ani teplejšiea vodička dnes nezabrala...až ma hlava boli tak vrieskal..ale cely den bol ukažkovy nadherne spinkal budil sa každe 4hodky a hned hajal aj teraz spinka.tak pri kupani sa musel trošku vykričať 😀

akika722
17. sep 2010

@jankasramka aky je rozkošny bože baby kym vas dočitam ošediviem 😀

akika722
17. sep 2010

@katulkaaaaaa ten je krasny pozuje ako model 😀

kvietok121
17. sep 2010

@akika722 tak to mas dobre u nas manzel na rukach aby trosku aspon vydrzal, my sme spinkali az raz za den ale tiez az 3 hodinky

akika722
17. sep 2010

@kvietok121 ja to lehatko mam som spokojna využivaju ho obe deti je do 18 kg

kvietok121
17. sep 2010

@akika722 ani nevrav lebo fakt uz mi napady docgadzaju ako ho usponkat zabavit aby neplackal

kvietok121
17. sep 2010

@akika722 kde si kupovala lehatko

vladka84
17. sep 2010

mam za sebou uspavaci maraton.. dnes to bolo o zivot, mala bola nespokojna, na trikrat som ju kojila a vzdy mi pri prsniku zaspala, ked som jej ho vybrala z pusy otvorila dosiroka oci, cumlik nezaberal, tahala ako o zivot, ale oci nie a nie zavriet...starsia sa uz medzitym domahala svojej chvilky pred spanim, je zvyknuta, ze kym zaspi, pocuvame rozpravku a mojkame sa... tak som nakoniec sedela pri starsej na posteli, drzala ju za rucku, kym nezaspi a mladsiu som mala pricucnutu na prsniku... no nieco uzasne! Uz obidve spia, chvalabohu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre