♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
17. sep 2010

@vladka84 tak ty si uspala obidve a my sme stale hore ach jo

vladka84
17. sep 2010

Baby, ako to mate vy zariadene s uspavanim - ak mate viac deti lebo tie moje ako naschval zaspavaju v rovnakom case a ja sa neviem rozpolit 😖
Viem, ze Timka by uz mohla zaspinkat aj sama, ale nechcem jej teraz robit taku velku zmenu, ma dost, ze uz nie je sama...

vladka84
17. sep 2010

@kvietok121 no bola to riadna fuska, uz mi dochadzala trpezlivost, ja neviem co tie deti vymyslaju... ja ked lahnem teraz do postele, do minuty som mrtva 😀

kvietok121
17. sep 2010

@vladka84 ani nevrav a maly zaveseny na prs a skor sa hra ako pije ... ale ked mu hozoberie tak placeeeeeeeeeeeeeeeeee

vladka84
17. sep 2010

@kvietok121 to presne dnes robila Karin - prvykrat, doteraz zaspala po okupani bez problemov, dnes pol hodiny cuckala prsnik, ale napapana bola za prvych 10 minut, potom len zuzlala a aj tak nezaspala... akurat, ze ona neplakala, len som videla, ze uz zacina byt nervozna z toho, ze nevie zaspat, normalne sa hadala s prsnikom 😀

kvietok121
17. sep 2010

@vladka84 nebolia ta bradavky ... ja ho musim vzdy zobrat a on sa hneva a place a samozrejme nezaspi

kvietok121
17. sep 2010

@vladka84 ideme uspavat papa

akika722
17. sep 2010

@liba78 jéj chrustik hypnotizuje tortičku 😀

akika722
17. sep 2010

@kvietok121 rovno cez sez stranku prince...

lji
17. sep 2010

@kvietok121 počuj a ked ťa moc bolia bradavky prečo nepoužívaš klobúčiky?

vladka84
17. sep 2010

@kvietok121 ved prave preto, aby neboleli som jej ich vzdy ked zaspala vytiahla z pusy... na tretikrat uz uspesne zaspala, predtym sa dvakrat zobudila... dufam, ze sa to teraz nebude opakovat kazdy vecer 😲 😕
idem ja do postele, kym je klud, ktovie aka bude noc... ale tak sa tesim, ze zajtra mame doma tatka - budem oddychovat a on sa bude starat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

liba78
17. sep 2010

@vladka84 no veru, nech zaberie tatino.
@akika722 @jankasramka baby nech vám zajtrajšie krstiny dopadnú aspoň tak dobre ako naše minulú sobotu. 😀 😀 😀 (som rada, že to máme už za sebou, takáto chorá by som nevládala)

akika722
17. sep 2010

@liba78 keby si videla ten darčekovy koš od svokry no odpadla by si ja som v šoku už 4 hodky 😒

akika722
17. sep 2010

prečo sa ma nepýtate čo v nom je?: 😕
ja vam to poviem...tak pre samka...musli,suchare,magy napady kura na paprike proste same žradlo pre krpca ani sprosty cumel 😒

akika722
17. sep 2010

☹ idem spať kto vstane rano za mna ☹

liba78
17. sep 2010

@akika722 lebo sme tu neboli.... Ale v šoku som. A dosť by ma to na.... 😠 😠 😠

memory97
17. sep 2010

@akika722 mozno to bolo myslene, ze mu to mas dat, az ked vyrastie 😀 niekto vybral asi spravny darcek 😎

jankasramka
18. sep 2010

@akika722 tak ja som bola najprv v soku ale potom mi doslo skor vtipne to kura na paprike 😀 😀 😀
tak gratulujem k peknemu darceku 😀
uvidime co zajtra napisem ja ze co nam dali- ale asi tak najskor nic lebo sme vsetkym hostom dali vediet len vcera...

jankasramka
18. sep 2010

spadol mi mobil do hajzla 😒

jankasramka
18. sep 2010

samozrejme ze tam bolo nacurane lebo som setrila vodu a nesplachla 🙄

katulkaaaaaa
18. sep 2010

@vladka84 ahoj Vladi ano maleho so do lehatka davala hned od prveho dna co sme prisli z porodnice,je to vlastne hupacka-s vibrovanym a ked mi zaspinka dam ho do lezace polohy 🙂 malemu sa zatial velmi paci...a super vyuzivam aj ked varim,hupem ho nohou 🙂 ja som to riskla s tym ze ked tam maly nebud predam dalej nemam nove mam od kamosky ktorej tam mala nechcela byt za polovicnu cenu 😝

katulkaaaaaa
18. sep 2010

@kvietok121 super tesim sa s tebou,dufam ze vam to pomoze a ti si konecne zacnes uzivat matersku 😵

katulkaaaaaa
18. sep 2010

@vladka84 Vladi ja kupem maleho s Viki medzi 7-8 vecer,potom ona ide s mm pozerat nejaku rozpravku pri ktorej si da mliecko ja medzitym kojim,ona pride precitame rozpravku a sup do postele a maly do postielky....o tej 9tej mi obaja spia uz urcite...ale takto som malu zacala ucit este pred porodom,dovtedy spavala skoro stale s nami a bolo toho uz dost,predsa len ma uz 6 rokov,ale je to moj cecek 😀 😀 😀 som rada ze sa mi to konecne podarilo,je s nami v izbe ale vo vlastnej posteli

katulkaaaaaa
18. sep 2010

@akika722 dakujeme 😀 pocuj ta tvoja svokraje nejaka ,,vtipna" original darcek ku krstinam.... 😝

vladka84
18. sep 2010

@katulkaaaaaa tak som ho objednala, dostali sme od deda peniazky, ze mame malej nieco kupit, tak som to vyuzila... inak by sme ich s prepacenim "prezrali"...ja to niekedy uz nechapem, ale co idem do obchodu 30 Eur v keli a to nekupim nic podstatne, same jedlo, ktore do dvoch dni zahadne zmizne 😕

@akika722 alebo mozno to tvoja svokra myslela tak, ze to je darcek pre teba, aby si sa netrapila nakupovanim a varenim a mozes sa venovat Samkovi 😀 no vtipna je to sa musi uznat 😀 😀 😀
nech vam dnes dobre dopadnu krstiny 😵 aj @jankasramka

katulkaaaaaa
18. sep 2010

@jankasramka janiii tak dneska mas 100bodov....mobil funguje? 😀 😀 😀
pevne nervy dnes na krstinach prajeme a uz sa tesiiim na nove prihody 😵
ja idem zbalit decka ,skocim na referendum nech tym politikom spadnu hrebienky a sup na zemiaky na rolu 😀 😀 😀 ale ja sa budem len pozerat ze akoze kocikujem 😝

katulkaaaaaa
18. sep 2010

@vladka84 o tom ,,prezrany" mi ani nehovor...este len bola vplata a na ucte uz nic neni,ja to nechapem,ked som mala tisicku tak naup obrovsky teraz mam 30eur a v kosiku nic nieje,to euro bolo dobre len pre niekoho ale pre nas obycajnich ludi ani nahodou 😒 super tak dufam ze Karinke sa lehatko bude pacit 😉

kvietok121
18. sep 2010

@akika722 dakujem, peknr krstiny

@lji ked mna nebolia pri piti ale ked om ich cmula a hra sa s nimi natahuje tak vtedy boliaaaaaaaaaaaa
@vladka84 aj my sa tesime ze ho mame doma zboznujem vikendy, mam pocit ze malickeho zvladam, len ked som sama mam rozne trapasy, ako vcera sa mi podarilo sadnut na krem na zadocek ktory sa mi vytlacil na nohavice prikryvku na postel ........... na zem ........ no proste 😀 😀 😀 :
@jankasramka pekne krstiny, pozeram ze v mexiku hurikan ... dufam ze ste ok a hurikan je od vas daleko

@katulkaaaaaa aj ja sa neviem dockat dnes objednavame lehatko, vcera sme sa s milacikom dohodli
@vladka84 kde si objednavala????

vladka84
18. sep 2010

@katulkaaaaaa ten postup mame priblizne rovnaky, tiez kupeme medzi 19 - 20h., podla toho ako je unavena a hladna, Timka mi asistuje, potom kym ja obliekam Karin, ona sa tiez oblieka do pyzamka, umyje si zuby, ja idem kojit malu, Timka pozera rozpravku a potom nastane zlom, lebo Karin este nezaspala a Timka by uz chcela spinkat, ale bezo mna si do postele nelahne - to uz je vacsinou 21h... Timka uz spinka vo svojej izbe sama, Karin je v nasej spalni, tak potom pobehujem medzi nimi ako handra 😕 ale zatial sa mi vzdy podarilo, ze do pol desiatej spali obidve, ale ja som bola uz fakt na nervy 😒 no ale ved si hadam zvykneme, este sme doma len par dni...
to lehatko sa mi paci a Karin je inak celkom kludna, len sa jej nechce lezat v postielke, ked nespinka, uz "chce vidiet svet", tak dufam, ze vyuzijeme...

groka
18. sep 2010

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/groka/album/...
kuk vcera sme fotili 😀
baby ja nemam cas vas ani citat
aj som sa vcera pytala ci predvcerom ako sa mate,ale nikto neodpovedal ☹
ja sa hadam polepsim,ked si byt dam do poriadku a teraz mam aj riska doma,lebo je chory

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre