♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
18. sep 2010

@groka ste zlati my sa mamr fajn, trosku sme uplakany a nesoiaci ale inak fajn

groka
18. sep 2010

@kvietok121 boli vas brusko?
baby ako vam spinkaju deticky a vazite niektora?ze kolko vypije?lebo mne maly zacala cca 90 az 100

evanns
18. sep 2010

@groka nasa pije od 100 do 120 ml

groka
18. sep 2010

@evanns tak to ste dobrí

kvietok121
18. sep 2010

@groka ja nevazim vobec len dr mi povie kolko sme pribrali, takze netusim kolko kedze len kojim, neviem aj brusko a akosi sa nam nechce spinkat a potom prejde cas a mne sa zda ze uz sme presvihli dobu tak placeme

vladka84
18. sep 2010

@kvietok121 objednavala som odtial - http://www.babyhracky.sk/internetovy-obchod/hoj...
lebo tam mali aj Barbie pre Timku 😀

vladka84
18. sep 2010

nejako sa mi zacala Karin pucit v spanku, chudinka cela je cervena....asi brusko 😖
vypila som kminovy caj, tak dufam, ze jej pomoze sa vyprdkat...

kvietok121
18. sep 2010

@vladka84 ja som to tam tiez nasla ale manzel sa pustil do toho tak hlada este na nejakych strankach

vladka84
18. sep 2010

@groka ja tiez neviem kolko vypije, naposledy som ju vazila este v nemocke, tam stiahla tak 50 - 60... teraz uz budeme vediet len od dr. kolko pribera.

vladka84
18. sep 2010

@kvietok121 hladate lepsiu cenu?

jankasramka
18. sep 2010

@kvietok121 ani som nevedela ze je hurikan 😅
my nemame telku tak spravy kukam len na nete-a aj to len sme.sk 🙂 ale moc casto to teda neni...ale cely den mam zapnute radio - lumen, slovensky rozhlas, regina...tak aspon co to zachytim 🙂

to s tym kremom bolo super 😀 😀 😀 podla mna je to ako konkurencia mojmu mobilu v zachode 😀

jankasramka
18. sep 2010

@katulkaaaaaa prave skusam mob lebo som predtym vyfenovala a nechala susit a.....nefunguje ☹
fnuk fnuk 😢
no kedze mame dnes tie krstiny dufam ze sa niekto zlutuje a prispeje- dobre je ze ja mam rada len tie super mega najlacnejcie za 500-600sk toto bude uz treti co idem kupit a vzdy kupujem rovnaky-no vies ja ked som behavala stale pri konoch tak mob. mi tisickrat padol tak preto take lacnoty-tie najviac padov vydrzia 😝

jankasramka
18. sep 2010

hmmm...som dokojila a dostala chut na pivecko-takze vas citam a posrkavam...nic divne ze?
akurat ze su 4hod rano 😀

kukam ze teraz vsetci kupuju lehatko-asi ma nakazite 😝 akurat ze my mame take stiesnene priestory ze to ani neni kde skladovat, dost ze mame kocik a autosedacku 😖
mne ale tiez doporucovali take lehatko ale hojdacku na zaspavanie ale ja cakam ze to budu mat niekde v bazare lebo dost drahe to je...

inak ked akika napisala ze kupila lehatko tak sme ani nevedeli co to je a teraz uz bezny pojem v milacikoch, navyse posledne dni dost spominany 😀

elinka27
18. sep 2010

ahojte, ja vas obdivujem,ja som vcera na pocitac ani nepomyslela, som padala unavou.Mala vcera vyvadzala cely den nespala,a len sa nosila.Ako to zvladate tie co kojite s vychadzkami?Mne pyta papat kazdu 1,5-2hod, aj vam tak casto papaju?Kym sa nakrmime, oblecieme tak sme len chvilku vonku a uz je opat cas krmenia,je to strasne obmedzjuce

elinka27
18. sep 2010

@jankasramka no moja v tom lehatku nechce moc byt ja ho mam este po synovi, aj behak a hrazdicku,takze chvalabohu,ale nam sa osvedcilo vajicko, v tom chvilku obsedi a ja sa aspon najem,inak sa chce stale nosit tak som vcera vyskusala baby vak a cuduj sa svete zaspala tam,akurat teda uz je dost tazka tak budem mat svaly jak rambo za chvilu hlavne na nohach, sformujem si aspon stehna 😀

kvietok121
18. sep 2010

ahojte dobru chut k obedu mame halusky s bryndzou dufam ze nam nebude tazko

kvietok121
18. sep 2010

@vladka84 ano milacik hlada co najlepsiu
@jankasramka ani nevrav ked som maleho mala na rukach a pozerala na ten krem ... takmer cely som ho vytlacila musim ist kupit novy a my nemame obycajnu na zadocek ale z tych drahsich kvoli citlivej pokozke ... tak som nevedela co plakat spolu s matejkom alebo sa smiat
@jankasramka ani nevrav neviem sa dockat kedy to milacik objedna a kedy to pride domov a ja to vyskusam a snivam o tom ze sa to matejkovi bude pacit 😀 😀 😀
@elinka27 je to narocne preto hned ako nakojime rychlo odgrgnut, niekedy sa nam to nepodari ... a my sa potom po pol hodine vratime lebo nas boli brusko ... placuci vyjdeme von, vie to cela bytovka a potom sa ukludnime a vydrzime 2 hodinky ak sa nepokakame, aj to sa nam uz stalo ale stoji to za to aspon cas utecie a my nieco robime a nenosime sa na rukach

kvietok121
18. sep 2010

@elinka27 kolko uz mate???? ked ste tazki??? ja tiez cakam satku tak dufam ze to zvlademe s tym nosenim

kvietok121
18. sep 2010

baby balkon za zaucinkoval, sice sme tam sli na trikrat ale uz spime od pol jednej, som zvedava ci sa mu bude chciet ist este von na prechadzku lebo chceme ist na referendum

kvietok121
18. sep 2010

@vladka84 ano a manzel moc nenasiel, a ak bolo tam vysoke postovne tak sme aj my objednali na tejto stranke 😀

jankasramka
18. sep 2010

to snad nie! tu 10 mesiaacov neprsi ale dnes ked ideme krstit zamracene a poprcha od rana 😠
a obed budeme mat vonku. super. tak bude sranda...
a som si sla spravit aspon ranajky nech sa pekne napapkam a budem kludna...no a skoncil sa plyn tak som ostala uslintana na tu prazenicu 🙄

bude dobry den- ako vravi kvietok- ach, jo.

@kvietok121 aku znacku kremiku pouzivas?
ja mam tiez hipoalerg. pre novorodencov lebo vraj europske deti su citlivejsie ako mexicke tak mi doporucili ze znacka mustela. ale inak pravdupovediac nam sa ani raz nezaparila ritka-tak ja to ani nejak nepouzivam. vraj v latkovkach sa nezaparuje som citala tak asi preto,neviem

elinka27
18. sep 2010

@kvietok121 len to sa da ked ides na prechadzku s jednym,ale ja som bola vcera aj s malym a ten nechcel ist hned domov, takze to musim riesit tak ze bude chodit s nim zatial von len manzel ked pride z prace a my s malou pojdeme same

elinka27
18. sep 2010

@kvietok121 no praveze neviem presne,ale vazila som ju na digitalnej vahe,tam to presne na gramy neukazuje,ale urobila som to tak,ze som ju mala na rukach a spolu s nou som sa odvazila a potom som sa odvazila sama a rozdiel je vlastne priblizne jej vaha a to mi vyslo nieco do 4kg

jankasramka
18. sep 2010

@elinka27 ja som presne tak vazila jak ty a mi vyslo 5kg a ked sme sli na druhy den k doktorke tak mal len 4,7kg. tie digitalne dospelacke su strasne nepresne...tym sa upokojujem aj ked sa na nu postavim ja 😀

elinka27
18. sep 2010

@jankasramka tak ale odhadom sa to da aspon priblizne aby sme vedeli ze priberaju, a co sa tyka nasich hmotnosti tak to je samozrejme ze ta vaha je nepresna a navazi vzdy viac,to si nevedela? 😀 😀

jankasramka
18. sep 2010

@elinka27 plne suhlasim- mne sa zda ze sa nam normalne pokazila-hlavne teraz po porode 😉

mirmaj
18. sep 2010

ahojte mamičky, dnes mám prvý krát problem či budiť malu na papanie 😎 ešte sa mi to fakt nestalo, že by nejake prespala, boli sme u našich, ja som bola pomôcť vykopávať zemiaky a tatino bavil a ona to tam normálne cele prespala, čo si mm stihol pri nej umyť a povysávať auto a od 15 sme asi doma, zaspala zasa po ceste domov tak som ju vo vajičku vyložila na balkon až jej nie je teplo a ona stále buva a to papala o 14 a to si len tak cucla asi 40ml 😖 keby bola hladna by sa asi zobudila, ale viac sa obávam toho čo budeme robiť v noci, ked prespala celý deň a to sme ešte aj same lebo mm išiel brachovi na rozlučku so slobodou 😒

kvietok121
18. sep 2010

@jankasramka ja tiez zatial nie tento http://www.docsimon.sk/tovar/seba-med-baby-dets..., alebo z biodermy http://www.magister.sk/produkt/detail/produkty-...
@elinka27 aha musim vyskusat aj ja to vazenie, no maminy s dvomi detmi a viecerymi obdivujem ....

akika722
18. sep 2010

ahojte...no vtipna je ano prave som to vybalila...dvoje suchare,čaj,nutela COOP,instantne kakao.ryby v parad.omačke,magy n,to kura,kava a doslova same kok...iny 😖 sorry za vyjadrovanie nenašla som nič krajšie

lji
18. sep 2010

dnes bol brutálny deň 😔 😔 😔 😔 len plač,kusok spánku a zas plač ale neuvertelný.nepomohli ruky s dudlom,nič.ani sab simplex a espumisan. boli sme aj na návšteve aj v obchode a ked sme prišli,prišiel aj náš anjel spásy - moja mama !!! vopchala malej do riťky teplomer s krémikom. a zrazu počuť syčanie.malá vypúšťala plyny,o chvilu sa dva krát pokakala a zas syčanie.skončili sme a malá ešte vypustila tri silné prdky 😔 😔 😔 😔 😔 a hned bola kludnejšia. snažím sa jak debil dobre stravovať, cvičíme stále,snažíme sa dodržiavať aspon dve hodiny medzi kojením aby jej stihlo vytráviť a aj tak ☹ ☹ ☹ tak mi je tej malej lúto 😢 😢 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre