♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

miciatko
15. jan 2010

ja som kupila par bodyciek, boli v zľave tak prečo by som ich mala potom kupovať za raz taku cenu, ved keď ich ja neminiem niekomu podarujem 😉

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maculienka123
15. jan 2010

rubinka nie si sama,ja mam take nevolnosti ´vkuse a som tiez v 8tt,tiez cakam kazdy den ze to prejde,sice to zacalo len v siestom tyzdni ale uz ma to nebavi.cakam na 11tt,vtedy by to malo ustupovat.nic ma nebavi teraz.

zuzana76
15. jan 2010

rubi, ved jasne ,ze nie, ale ja som sa chcela zastat tych zien, co aj baby pisali, ved nemozete vediet, ci nemali nejaku zlu skusenost, kazdy vnima veci na zaklade toho co uz prezil a ake ma skusenosti.

Tak moj muz , ten by nakupil vsetko asi az po porode dietata 😀 a to by aj tak vyzeralo, inak kocik sme kupili az po porode, aj vanicku.

maculienka123
15. jan 2010

ja som za to,nech si kupi kazdy co chce kedy chce,to je u kazdeho indivindi,takze kupujte jedna radost,ja uz mam tiez chytaky ale pockam aspon do prveho UTZ

zuzana76
15. jan 2010

Ja len,ze nemusia to mysliet v zlom, ze by vam chceli kazit radost.

zuzana76
15. jan 2010

ja by som teraz uz aj bola kupila nieco ruzove, ale mam citaka,ze to bude zase chlapcek 😀

zuzana76
15. jan 2010

ale tych veciciek pre dievcatko maju tak vela a take krasne a pre chlapcekov tak tretinu toho, co pre dievcatka

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana76
15. jan 2010

inak mne sa snival nasledovny sen:

porodila som dievcatko a strasne skarede, nos malo krivy a velky a na nom taky vyrastok ako jezibaba a ani som k nemu nejako nic necitila a este aj priatelia vraveli,ze sa na nas ani jedneho nepodoba, tak sme si dali robit DNA testy a nebolo nase biologicky, tak som bola nestatsna ,ze kde je moje dieta

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana76
15. jan 2010

rubi, ved ja viem, ja som bola kedysi tiez optimista, ale nejako som zostarla a uz som pesimista 😀

zuzannas
15. jan 2010

Zuzana teda "paraadny" sen!
Ja som mala dnes sen, ze mi nenormalne narastli uz prsia (akoze z tehotenstva), tak som sa vytesovala, normalne mam asi jednotky... 😀

zuzana76
15. jan 2010

inak podla takej tabulky podla krvi, mi vyslo,ze dievcatko, ale aj patko mal byt dievcatko 😀

ani cinsky kalendar mi nesedi

zuzana76
15. jan 2010

ja si uz zelam, nech sme aspon 20 tt 😀

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maculienka123
15. jan 2010

ja som tiez strasny pesimista,na jednej strasne sa moc nesklames ale zivot vidis strasne skaredo a cierno.chcela by som byt optimista.

zuzannas
15. jan 2010

a pevne verim, ze mi tieto nevolnosti uz neskor prejdu ako tu pisete niektore, ktore ste uz o kusok dalej, lebo zas a opat mam zaludok na vode, uff, nic moc teda, ani neviem co mam zjest..skusim asi tu pepsi colu...

zuzana76
15. jan 2010

rubi, tak take budes mat po odkojeni 😀 , ale nie neboj, az take zle to nebude

zuzannas
15. jan 2010

Rubinka: 😀 😀

zuzana76
15. jan 2010

mne uz prechadzaju, sice dnes mi bolo trochu zle, ale uz sa to tak straca, tie nevolnosti, niekedy mi bolo blbo aj cely den a teraz uz iba cast dna , napr. rano

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana76
15. jan 2010

rubi 😀 😀

zuzana76
15. jan 2010

ja som sa akurat dnes zamyslela,ze sa mi paci celkom meno Alexandra, pre dievca, ale uz asi 5 rokov som snivala o Olivii 😀

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana76
15. jan 2010

rubi, praveze by si sa cudovala, vies kolko je ich uz tu na MK? uz som videla vela albumcekov Olivia , ale zase nie je ich este tolko ako napr Emma, Laura

press
15. jan 2010

Ahojte, celkom som sa zasmiala, keď som si predstavila vaše sny 🙂 . Mne sa tiež teraz často sníva, asi preto, že človek v noci často vstáva na WC, tak je v takom polospánku a fantázia pracuje. Túto noc sa mi snívalo o tom, že som mala krásne dievčatko, len som nejak nevedela, čo odo mňa stále chce🙂)))

press
15. jan 2010

Mne sa pre dievčatko páči meno Sofia.

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenadka
15. jan 2010

baby ja som uz tiez nakupovala 😀 pri malej som kupila kocik asi v 3 mesiaci 😅 😀 a asi od polovice som nakupovala sirinou 😀 ...lebo som si pomyslela, ak sa nieco stane, porodim predcasne, alebo ostanem nahodou lezat v nemocnici, nebudem si moct ani sama vybrat vybavicku pre male 😒 ...a ono zas vela veciciek na zaciatok netreba, clovek potom zisti na vlastnej kozi a dietati ake oblecko je mu pre babo najvyhovujucejsie a dokupuje sa postupne co treba....tiez akcie vyuzivam-lebo fakt budem to potrebovat sice o pol roka ale predrazene, tak to si uz kazda vie odhadnut ze co sa da vopred kupit a ci to bude sediet na ten vek, zatial som sa nesekla...
a teraz uz mam kupene 2 overaliky a spaci vak, a postou cakam balicek so supravkami 😀
vcera som vytiahla krabicu s napisom detske veci 0-3 mes. po malej a hodnotila som, co je v akom stave a co este dokupim, zda sa ze minimum, akurat kocik chcem modernejsi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre