♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
19. sep 2010

@vladka84 teraz zistime v stredu ci priberame, dokaze tahat od 5 az po 25 min podla toho kedy papal naposledy len ma metie tym cucanim a stalym hladanim prsa

jankasramka
19. sep 2010

@kvietok121 ved dokrmovat nemusis stale len ked ma taku strasne cucavu naladu ale cucavy den tak daj flasku a ked vsetko spapa a este chce tak daj prsko a je to to- uvidis ako sa stym paradne zasiti a tvoja prsia si "oddychnu" par hodin.
ja to tak robim 2-3krat za tyzden ak ma uzbolia bradavky a je to super, nemyslim si ze by to nejak ovplyvnilo kojenie...

@21 bola si u doktorky, nema skor nejaky zdravotny prblem?
nereaguje ani na nejake hracky hrkaly?

kvietok121
19. sep 2010

@jankasramka dik za radu a ked mi dr povedala ze potombude horsie tadhat

jankasramka
19. sep 2010

my sme mali vcera uzasny krst- boli sme `pol metra oproti knazovi a kojili sme asi pol hodinu:D
ale inak vsetko super, aj to pocasie a umudriloo a len trosku poprchalo...aj oslava bola super-stiahli sme flasu a pol tatranskeho caju, hrusku aj ceresnu🙂
no treba ist po dalsie zasoby na domacu podu:D

prikladam foto so svokrovcami- baby vsimajte tu vysku-a to ja mam len 166cm a trosku podpetok no...
a co sa tyka farby pleti- nie su z luniku, su z mexika:D

jankasramka
19. sep 2010

@kvietok121 moj vobec horsie netaha- mozno zavisi od flasky. ja by som povedala ze na tej flaske co mam sa naucil tahat lepsie.
jednym pokusom nemas co pokazit a mozno to bude mat prinos na tvoj psychicky stav, uvolnis sa a oddychnes. ale ved som uz aj pisala sem ze moja kamoska zacala davat najprv flasu -od narodenia lebo nemohla kojit a potom si ho dala na prso a prisal sa lepsie ako deti ktore sali od narodenia.
tak mi tu avet flasku poslala z holandska a ja s nou krmim a vazne nedam na nu dopustit.
ajked som uz aj citala ze daktore babetka nechcu silikon tak neviem ale asi za pokus to stoji, ked ju nebude chciet teraz tak vyuzijes za par mesiacov ked bude starsie

akika722
19. sep 2010

@kvietok121 skus klobučiky 😉

akika722
19. sep 2010

@vladka84 uf no nechcem moja klamať myslim že mal 3 tyždne no neviem presne no som tie homeopatika kupila

akika722
19. sep 2010

@jankasramka no moja ty si aka kočka 😠 aj ja chcem byť 😠 😀

akika722
19. sep 2010

mojho dnes 4 x prehnalo ☹ neviem čo som zjedla ☹
😅 včera som vypila dva krat čokoladovy liker 😅 😅 😅 ja viem.som zla cica zlaaaaa 🙄
žeby z toho??? 😕

gagarinka
19. sep 2010

@jankasramka no tak teba by som netipovala, ze si nedavno porodila, aj ja chcem tak dobre vyzerat 😅

@kvietok121 skus mu dat po kojeni vodu vo flaske, tak sa zistuje, ci je dieta este hladne. myslim, ze ak vypije viac ako 40 ml vody, tak je hladne, do tych 40 by to mal byt len smad. este ti to skusim pohladat
Mne inac na zvysenie tvorby mlieka staci Melta alebo Caro s mliekom - skratka biela kava. Robim si to do pollitroveho krigla a uz na dalsie kojenie su prsia plne. Vcera tak bola hladnejsia, tak som poobede nasadila moj klasicky pollitrak a vecer som robila mliecny batik na tricku 😀

gagarinka
19. sep 2010

@kvietok121 tu vodu som myslela samozrejme prevarenu dojcensku vodu 😉

akika722
19. sep 2010

http://sk.motherlove.eu/ zas niečo nove?...???

memory97
20. sep 2010

@akika722 uz si vyskusala motherlove? Senovka a benedikt lekarsky su vyborne na tvorbu mliecka🙂 Zeby sme vyskusali?

kvietok121
20. sep 2010

@memory97 kde si ich zohnala???

akika722
20. sep 2010

@memory97dobre RANKO 😀 nie zatial ešte nie,objednala som si tie kvapky čo ma aj Liba.čo podporuju tvorbu mlieka a v vraj sa z nich aj chudne...EMULIPS...

akika722
20. sep 2010

@kvietok121 ja som dala link moja

akika722
20. sep 2010

@memory97 chi ty po nociach nespiš moja?že o 3tej si písala 😀 mne krpec zaspal o 20.30,zobudil sa až o 04.30 a potom až rano o 07.15 😝 😀

kvietok121
20. sep 2010

@memory97 aha uz vidim

kvietok121
20. sep 2010

@akika722 ano uz mam nastudovane vyskusam pretoze moj je hrozne nekludny chce byt na prso ale netaha mozno ma naozaj malo mliecka

kvietok121
20. sep 2010

@akika722 my sme zaspali o jedeastej a vstali o piatej ale teraz budeme saskovat cely den

kvietok121
20. sep 2010

@gagarinka dik asi budem musiet vyskusat meltu pijem ale len raz za den

akika722
20. sep 2010

@kvietok121 a homeopatika si neskušala tie ricinus?stoja 2,20 a su vynikajuce mne zabrali okamžite.,..tie kvapky emulips ma lakaju kvoli tej vahe a bonus je že mlieka bude viac...aj ked je ho dosť 😅

kvietok121
20. sep 2010

@jankasramka bojim sa ze uz vobec nebude chciet mliecko z prska

kvietok121
20. sep 2010

@akika722 ked ja homeopatika nekupujem

akika722
20. sep 2010

@kvietok121 a vraj aj vinea bez bubliniek je dobra.moj maly bol tiež taky ale akosi sa to zmenilo,ukludnil sa vytvoril si režim no je fakt ukažkové babo,občAS POPLAčKA ALE TO JE OK AJ TO MUSI NO VäčšINOU SPINKA potom sa napapa popozera posmejka sa a zas hajka...KLOP KLOP....

kvietok121
20. sep 2010

ach baby je to tazkeeeeeeeeeeeeeeeee nikdy ma nenapadlo ze budem mat take problemy

akika722
20. sep 2010

@kvietok121 tak skus potravinami...

kvietok121
20. sep 2010

@akika722 tak ti mas skvele my sme papali o siedmej nespi skruca sa dudle dudel, ktory som mu pocas placu dala ked chcel prso - cmulal ho natahoval 😢

kvietok121
20. sep 2010

@akika722 apam polievky aj tu tvoju je skvela, cierne pivko, meltu ...

akika722
20. sep 2010

@kvietok121 mojaa aj my sme tym prešli myslim že to bolo okolo tretieho tyždna...vraj sa dieťa meni okolo 6teho tyždna...no neviem či je to pravda alebo sa len tak hovori...neboj prajde.ja som myslela že mi bude ma cicke vysieť do 18ky 😖 papal grcal plakal a dookola 😒 prešlo to 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre