♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
20. sep 2010

@akika722 tak to sa tesim lebo mi je az do rev ked mu to prso beriem ze mu nedam najest

akika722
20. sep 2010

@kvietok121 poznam to...vydržať moja 😉

kvietok121
20. sep 2010

@akika722 snazim sa moja potom ti poviem kedy nas to prejde este stale nespinkame ...

memory97
20. sep 2010

@akika722 tak to krasne prespal. Maly mi zacal enormne vracat, som uz chcela utekat na pohotovost, vcera sme vyskusali dat mu flasu a cuduj sa svete maly za 12 hodin nevracal... no uvidime, co povie lekarka, rano si uz iba troska grckol a teraz tiez, ale on normalne nema dno v tom brusku, len by jedol a jedol.
Vela grcal maly?

@kvietok121 malo mliecka urcite nemas, vecer je ho menej preto sa ti to zda... Skus aj vineu ako ti radi akkika. Ja si kupujem a funguje, len bublinky odstran a ked pride navsteva, oni vinko a ja sa tvarim,ze pijem sampus 😀 😀 😀
Vsetko je v tej nasej hlave, ak si budes nahovarat,ze mas malo mlieka aj ho bude malo, musis mysliet na to, ze je ho vela🙂

kvietok121
20. sep 2010

@memory97 dakujem stale na to myslim ze ved tecie, aj matejkovi to vysvetlujem ze mliecko tak nech papa a taha ze mam prska zazracne, bezodneeeeeeeee

memory97
20. sep 2010

@kvietok121 ono sa to upravi, mas vacsiu vyhodu, ze ho kojis odzaciatku. My sa zas toho odsavania asi nezbavime, uz to vyzeralo tak dobre, ale co uz nespravim pre ten maly pokladik 😀 😉

vladka84
20. sep 2010

dobre ranko baby... no ja som to asi zakrikla, lebo dnes sme mali teda horsiu noc ako tie predtym, vecer nemohla zaspat, neviem ci ju trapilo brusko, alebo bola taka unavena, ze sa nevedela ukludnit, zaspavala uz od 20h., podarilo sa jej to o 21h, ale uz o 22h. sa zacala pucit a zobudila sa, potom zasa zadriemkala a o hodinu znova... tak som si ju vzala do postele a trosku sme si pospali, medzitym sa ale stale budila, a rano uz od 5tej znova hore... a to som dnes isla s Timkou do skolky, ze si to akoze ideme nacvicovat ako to my tri baby zvladneme... no keby ste videli rano ten chaos doma, hroza ☹ ja neviem ako to budeme zvladat 😖
malinka zaspala po ceste do skolky, boli sme v obchode a nechala som ju v kociku na balkone, nech si pospinka.. no uvidime aky budeme mat den...

vladka84
20. sep 2010

@kvietok121 vydrz moja, hlavne sa nestresuj, nech to neprenesies do mliecka a potom bude aj maly nervozny... mysli na to, ze to prejde, mate len chvilkove zle obdobie 😉

@akika722 aj ja som citala, ze v obdobi 3t. a 6t. babatka prechadzaju nejakym rychly rastom, ci cim, ze vtedy moze byt ta mliecna kriza, preto som sa pytala, ze kedy si ty mala 🙂

mirmaj
20. sep 2010

@vladka84 tak toto veľmi dobre poznám, ja ked som sa niekomu pochvalila s nejakým úspechom, hned na druhý deň alebo noc to neplatilo, takže už si to nechávam radšej pre seba a nikomu to nehovorím 😖

21
20. sep 2010

@jankasramka , reaguje, no niekedy mame horsie dni a nic nas nebavi. Vtedy neviem, co s nou... Ale vydrzime!

vladka84
20. sep 2010

@mirmaj no veru, tiez som mala radsej ticho byt 🤐 ale verim, ze bude lepsie...

kvietok121
20. sep 2010

@memory97 babyyyyyyyyyy este stale nespime, teda spinkali sme pol hodinku aby som bola presna a sme na rukach, memoriiiiiiiiiik dakujm za podpor budem si to stale opakovat miesto vinei davam do kojaceho caju hroznovy cukor

kvietok121
20. sep 2010

@vladka84 je to je dobre to sa mi paci budem na to mysliet chvilkove obdobieeeeeeeeeee

vladka84
20. sep 2010

no, ja uz som napapana a malinka este stale dospava noc...
pridavam vikendove foto mojich milacikov 🙂

kvietok121
20. sep 2010

@vladka84 ste zlatiiiiiiiiiiiiii 😀

kvietok121
20. sep 2010

baby aj my spime uz od pol jedenastej, stale niekto vyzvana

kvietok121
20. sep 2010

prisla mi babysatka jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

vladka84
20. sep 2010

@kvietok121 dakujeme 🙂 no vidis, ty sa na neho stazujes a ako pekne ti spinka 😝
my by sme uz mohli aj vstavat, vcera ked takto spala, tak mi potom mlieko normalne samovolne kvapkalo z prsnika, ani cucat nemusela 😀 😀 😀
inak, aj vam sa uz stalo, ze ste si pomysleli na babo, alebo na kojenie a citili ste ako sa vam nalievaju prsniky? ja uz to pozorujem druhy den - normalne spustaci reflex som nasla 😀

kvietok121
20. sep 2010

@vladka84 akusim aj ja mysliet, mne sa tiez niekedy leje a ja som uz pripravena ... odhalene prso ale este prebalujem, tak mi sem tam na podlozku kvapka ale ja nemam pocit naliatych prsov neviem, asi to len neviem rozoznat, ale bo to ze ich mam take citlive tak necitim ze sa mi nalievaju ja nevieeeem idem papat a prsa nech sa nalievajuuuuuuuuuuuuuuuuu

akika722
20. sep 2010

@memory97 no moj patko grcal stale pri kojeni katastrofa a pri flaši trošku menej ale žiadna slava.myslim že keby mal reflux grcal by aj po flaši...možno si niečo zjedla čo mu nesadlo

akika722
20. sep 2010

@vladka84 chi zvykneš na chaos aj ja som zvykla nemam na vyber ked je mm v praci...

akika722
20. sep 2010

@vladka84 bože aki su zlatučkí 😀

kvietok121
20. sep 2010

my este stale spiiiiimeeeeeeeeeeeee

akika722
20. sep 2010

@vladka84 moja pozerala som fotky...bože...no maš nadherné dcerky.Timka je ako modelka mala...

akika722
20. sep 2010

@kvietok121 gratulujem...hlavne nezariekni moja...

kvietok121
20. sep 2010

@akika722 moja uz nemam co pretoze aby spal v positelke cez den 2,5 hodiny je uspech ktory sa uz nemusi nikdy zopakovat takze sa musim pochvalit, pretoze uz taku prilezitost mat nemusim 😀 😀 😀 😀

kvietok121
20. sep 2010

@vladka84 skvele foto

akika722
20. sep 2010

@kvietok121 pozri aj ostatne ake su krasne... 😉

liba78
20. sep 2010

Aj my konečne dnes spíme 😉, som zvedavá do kedy. Chudáčik asi má krízu z mojej choroby. Aj žabu má asi z toho. ☹ A stále by len na mne bol ☹. A ešte mám zlý deň, lebo som naletela podvodníčke. Za roky nakupovania cez net sa mi to ešte nestalo. No postielka do obyvačky v nedohladne. Ešte že som od tej kravy neobjednala aj lehátko, ako som pôvodne plánovala. 😠
@vladka84 Pekná rodinka, maminka ešte ty tam chýbaš...

@akika722 no hlásim, že mám o 1 úbohé kilo menej. Neviem, či zliezlo od choroby, alebo od tých kvapiek. Dúfam, že zajtra nebude späť 😝

akika722
20. sep 2010

@liba78 joj moja nezavidim tak sa z toho dostan čim skor...to si tu kupovala?od koho?nech nenaletime aj my 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre