• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
caute baby ako?
my ideme za chvilu na rozokovu poradnu
vysledky stale neprisli
ale vcera sme sa boli odvazit ,lebo v sobotu vecer som nemala mlieko tak som musela dat ntrilon,ale uz mame,to bola jedna z tych laktacnych kriz a pribrali sme 290g za tyzdne tolko sme este nepribrali a mame 3520g a strasne sa z toho tesim
dnes mi jurko prvy krat reagoval usmevom,za mi zadival do oci a ked som mu rozpravala tak sa usmial od ucha k uchu a aj ked ho pod bradou cmukam sa smeje nie nie nahlas este...nahlas sa smeje len zo spanku ale to ako hrkalka :grinning:
ste vsetci zdraví?
21. sep 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. sep 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 to absolutne nepomaha autosedacka
21. sep 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme von 20 min museli sme sa s revom vratit dnes je blby den
21. sep 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonix vitaj medzi nami. Taký kočík nemám.
@groka tak si úspešne prekonala mliečnu krízu. :wink: Tých 290 je pekný prírastok za týždeň, Len tých 3520 sa mi zdá ešte málo. Tak pekne papkajte nech dobehne nášho. My máme 4870. Váha z minulého utorka. Ale vzhľadom k Jurkovým problémom je hlavné že priberá a prospieva. Ten hlasný smiech zo spánku dôverne poznám a je úžasný. :grinning:
21. sep 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. sep 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 už ten sirup mam ale musiš pytať baby-ten je od 5 kg len neviem či to davať po každom papani :confused:
21. sep 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj no ja som mala normalne prroblem zohnať to.v každej lekarni mi davali ten vo velkej krabici čo od 12 rokov.už som to vzdala a nakoniec som šla okolo nemocnice tak som skusila v lekarni A MAAAM TO :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@groka jéééj nova fotka ta pekna s FB... :slight_smile: aj moj sa už smejka a ja mam chuť ho zjesť :sweat_smile:
21. sep 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 už sa neviem dočkať kvapiek no bojim bojim že z nich priberiem...čitala som forum na jednej stranke zopar bab z nich pribralo :astonished:
21. sep 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84
Ahoj Vladka,
dúfam, že popoludnie vám vyšlo podľa predstáv :slight_smile: a poriadne ste oslávili...a čo ste pekné kúpili veľkej škôlkárke ?
My máme dnes meninky :slight_smile: tak tiež oslavujeme, Matúško sa dokonca niekoľko krát opil mliečkom do odpadnutia :grinning:
Dúfam, že túto noc budeš mať pokojnú a dospíte včerajšok :wink:
21. sep 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme to zvlaaaaadli, izbicka cakala vyzdobena, mala drobnost ako preddavok - darceky dostane az v sobotu na velkej oslave, poobede zmrzlinka a rano je zabudnute :slight_smile: tak sa tesim, ked vidim, ze sa znova na seba usmievame :slight_smile:
aj malinka sa ukludnila, pekne spinka cele poobedie, zachvilku budeme aj vstavat... akurat doma je to ako po vybuchu, caka na mna kopec zehlenia, nemam na zajtra navarene a treba mi aj vlasy umyt, nech mozem ist aj zajtra medzi ludi, ale no hadam to dobehnem vecer..hlavna vec, ze sme spokojne vsetky tri :wink:
21. sep 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby chcem kupiť zastenu za postel neviete nejaku dobru stranku????? :frowning2:
21. sep 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 a aku mas satku? mala si k nej aj DVD? tam by mylo byt video ako dostat babo zo satky bez zobudenia ked ho mas v koliske :wink:
21. sep 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo kde si moja??????????????????????????????????????????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu niekto??? :frowning2:
21. sep 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. sep 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 teda, to si kde čítala. Ešte to by mi chýbalo ku šťastiu. Tak by som bola inak na.... :angry:
a tie výkriky halooo si odpusti, rozhasilA si mi pc :stuck_out_tongue_closed_eyes: alebo ich hádž v skrátenej forme :grinning:
21. sep 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no tak hlavne že si zohnala :slight_smile: no po každom jedle by som nedávala, mne dr. povedala že max. 5x denne, takže ak papate len 5x, tak môžeš po každom :grinning: :grinning:
21. sep 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78
@akika722 normálne aj mne zblbol z toho dlhého halooooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. sep 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 čo kde som čitala?
21. sep 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj :sweat_smile: aj mne :sweat_smile: rychlo pište nech sme na inej strane.SORY BABY :sweat_smile:
21. sep 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@akika722 aký ste mali deň? my sme boli poriadne umrnčané dnes, ešteže som bola aspoň u tej kozmetičky sa odreagovať :slight_smile:
21. sep 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj TY maš život aj ja chcem kozmetičku :( no ako sa im vyparť...ja som si dnes urobila radosť kupila som si fotak :D
a po školke sme boli zbierať gaštany krpec ok...už začina vydavať smiešne zvuky :D
21. sep 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 že život :slight_smile: ved to bolo prvý krát od pôrodu, no ale aspoň jednu výhodu mam ked nekojím, že nie je mala na mne závislá :sunglasses: a môže ju pobaviť hocikto :grinning:
aj naša Tamarka už vydava také zvuky, je vtedy na spapanie :slight_smile:
21. sep 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ja som ešte nebola nikde len oproti na chlieb :( mm by sa zblaznil s dvoma deckami...
21. sep 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deti spia :grinning: všetke tri :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: tak tu bvlbu stranku sa pokusim dopisať sama :frowning2:
21. sep 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy ako sa mate? :slight_smile:
21. sep 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no krpec akosi nechce ležkať v postielke tak tu leži pri mne a smejka sa...žeby zo mna?a tak som sa tešila že už hajka
21. sep 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok