♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

groka
21. sep 2010

caute baby ako?
my ideme za chvilu na rozokovu poradnu
vysledky stale neprisli
ale vcera sme sa boli odvazit ,lebo v sobotu vecer som nemala mlieko tak som musela dat ntrilon,ale uz mame,to bola jedna z tych laktacnych kriz a pribrali sme 290g za tyzdne tolko sme este nepribrali a mame 3520g a strasne sa z toho tesim
dnes mi jurko prvy krat reagoval usmevom,za mi zadival do oci a ked som mu rozpravala tak sa usmial od ucha k uchu a aj ked ho pod bradou cmukam sa smeje nie nie nahlas este...nahlas sa smeje len zo spanku ale to ako hrkalka 😀
ste vsetci zdraví?

evanns
21. sep 2010

@memory97 balm

kvietok121
21. sep 2010

@memory97 to absolutne nepomaha autosedacka

kvietok121
21. sep 2010

boli sme von 20 min museli sme sa s revom vratit dnes je blby den

liba78
21. sep 2010

@bonix vitaj medzi nami. Taký kočík nemám.
@groka tak si úspešne prekonala mliečnu krízu. 😉 Tých 290 je pekný prírastok za týždeň, Len tých 3520 sa mi zdá ešte málo. Tak pekne papkajte nech dobehne nášho. My máme 4870. Váha z minulého utorka. Ale vzhľadom k Jurkovým problémom je hlavné že priberá a prospieva. Ten hlasný smiech zo spánku dôverne poznám a je úžasný. 😀

akika722
21. sep 2010

@bonix vitaj 😉

akika722
21. sep 2010

@memory97 už ten sirup mam ale musiš pytať baby-ten je od 5 kg len neviem či to davať po každom papani 😕

akika722
21. sep 2010

@mirmaj no ja som mala normalne prroblem zohnať to.v každej lekarni mi davali ten vo velkej krabici čo od 12 rokov.už som to vzdala a nakoniec som šla okolo nemocnice tak som skusila v lekarni A MAAAM TO 😀 😀 😀

akika722
21. sep 2010

@groka jéééj nova fotka ta pekna s FB... 🙂 aj moj sa už smejka a ja mam chuť ho zjesť 😅

akika722
21. sep 2010

@liba78 už sa neviem dočkať kvapiek no bojim bojim že z nich priberiem...čitala som forum na jednej stranke zopar bab z nich pribralo 😲

elina313
21. sep 2010

@vladka84
Ahoj Vladka,
dúfam, že popoludnie vám vyšlo podľa predstáv 🙂 a poriadne ste oslávili...a čo ste pekné kúpili veľkej škôlkárke ?
My máme dnes meninky 🙂 tak tiež oslavujeme, Matúško sa dokonca niekoľko krát opil mliečkom do odpadnutia 😀
Dúfam, že túto noc budeš mať pokojnú a dospíte včerajšok 😉

vladka84
21. sep 2010

tak sme to zvlaaaaadli, izbicka cakala vyzdobena, mala drobnost ako preddavok - darceky dostane az v sobotu na velkej oslave, poobede zmrzlinka a rano je zabudnute 🙂 tak sa tesim, ked vidim, ze sa znova na seba usmievame 🙂
aj malinka sa ukludnila, pekne spinka cele poobedie, zachvilku budeme aj vstavat... akurat doma je to ako po vybuchu, caka na mna kopec zehlenia, nemam na zajtra navarene a treba mi aj vlasy umyt, nech mozem ist aj zajtra medzi ludi, ale no hadam to dobehnem vecer..hlavna vec, ze sme spokojne vsetky tri 😉

akika722
21. sep 2010

baby chcem kupiť zastenu za postel neviete nejaku dobru stranku????? ☹

evanns
21. sep 2010

@kvietok121 a aku mas satku? mala si k nej aj DVD? tam by mylo byt video ako dostat babo zo satky bez zobudenia ked ho mas v koliske 😉

akika722
21. sep 2010

@lucia20 haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo kde si moja??????????????????????????????????????????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
21. sep 2010

je tu niekto??? ☹

liba78
21. sep 2010

@akika722 ahoj

liba78
21. sep 2010

@akika722 teda, to si kde čítala. Ešte to by mi chýbalo ku šťastiu. Tak by som bola inak na.... 😠
a tie výkriky halooo si odpusti, rozhasilA si mi pc 😝 alebo ich hádž v skrátenej forme 😀

mirmaj
21. sep 2010

@akika722 no tak hlavne že si zohnala 🙂 no po každom jedle by som nedávala, mne dr. povedala že max. 5x denne, takže ak papate len 5x, tak môžeš po každom 😀 😀

mirmaj
21. sep 2010

@liba78
@akika722 normálne aj mne zblbol z toho dlhého halooooooo 😝 😝

akika722
21. sep 2010

@liba78 čo kde som čitala?

akika722
21. sep 2010

@mirmaj 😅 aj mne 😅 rychlo pište nech sme na inej strane.SORY BABY 😅

mirmaj
21. sep 2010

@akika722 aký ste mali deň? my sme boli poriadne umrnčané dnes, ešteže som bola aspoň u tej kozmetičky sa odreagovať 🙂

akika722
21. sep 2010

@mirmaj TY maš život aj ja chcem kozmetičku :( no ako sa im vyparť...ja som si dnes urobila radosť kupila som si fotak :D
a po školke sme boli zbierať gaštany krpec ok...už začina vydavať smiešne zvuky :D

mirmaj
21. sep 2010

@akika722 že život 🙂 ved to bolo prvý krát od pôrodu, no ale aspoň jednu výhodu mam ked nekojím, že nie je mala na mne závislá 😎 a môže ju pobaviť hocikto 😀
aj naša Tamarka už vydava také zvuky, je vtedy na spapanie 🙂

akika722
21. sep 2010

@mirmaj ja som ešte nebola nikde len oproti na chlieb :( mm by sa zblaznil s dvoma deckami...

akika722
21. sep 2010

deti spia 😀 všetke tri 😀 😀 😀

akika722
21. sep 2010

☹ tak tu bvlbu stranku sa pokusim dopisať sama ☹

danulienka35
21. sep 2010

ahojte maminy ako sa mate? 🙂

akika722
21. sep 2010

no krpec akosi nechce ležkať v postielke tak tu leži pri mne a smejka sa...žeby zo mna?a tak som sa tešila že už hajka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre