♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
23. sep 2010

@mirmaj nie robim to iste chvilku sa hrame cvicime nozickami, preoblecieme, papame, nosime a ked sa podari spinkame

sjusiquatro
23. sep 2010

Ahojte baby neviete mi poradit ci treba Bepanthen mast na bradavky zmyvat pred kojenim???alebo neviete poradit nieco na popraskane a krvave bradavky??dakujem

vladka84
23. sep 2010

@sjusiquatro nie, netreba...aj ja ju mam 😉
dobre rano baby, my zase nespime, tak sa uz tesim na vecerny rev..ja neviem preco nevie zaspinkat doobedu 😖

vladka84
23. sep 2010

@akika722 nechcela som ta vystrasit, len sa mi nieco marilo, ze vytlacat by sa to nemalo...
inak o tom ockovani som aj ja vela pocula, clovek potom fakt nevie co robit... ved aj Tiffankina dcerka dostala cukrovku z ockovania 😠 ozaj, uz tu dlho nebola, kde jeeeee? 😕

akika722
23. sep 2010

@katulkaaaaaa ahojte ano s tym mliečkom som počula a vraj pomaha aj na zaparenu ritulku

akika722
23. sep 2010

@mirmaj aj mojho davam do pyžamka🙂

akika722
23. sep 2010

@katulkaaaaaa ☹ ☹ ☹

akika722
23. sep 2010

@kvietok121 hm...začal aj februarovi-Paťko on doslova lieta od prvej chvile ja za nim a tych 10 kg furt na mne 😔

akika722
23. sep 2010

@vladka84 dnes som stretla kamaratku ona je v 8mesiaci a pracovala na detskom oddeleni a hovorila že nič som tym nepokazila že som vytlačila že vraj najdoležitejšie je že som to potom dezinfikovala...tak dufam.že aj oni na detskom tak robili

vladka84
23. sep 2010

spime! sice len na pol oka, ale aj to je uspech... idem rychlo nieco upratat, v sobotu mame mat oslavu a tu je to ako keby spadla bomba 😕 som zvedava, kedy to vsetko stihnem.... asi si urobime na oslaveako prvy zabavny program s nazvom "Pomoz nam upratat" a az potom budeme oslavovat :D

vladka84
23. sep 2010

@akika722 no vidis, tak je dobre 😉

akika722
23. sep 2010

@vladka84 no dufam moja

jankasramka
23. sep 2010

@akika722 @katulkaaaaaa tak to keby sme mali tolko mlieka co lucka tak mozme napustit aj vanicku a kupat ich v tom celych ked je to take prospesne😀

akika722
23. sep 2010

@jankasramka no ja som včera vypila pohar tmaveho piva a moja asi by som polku vaničky určite naplnila.idem puknuť 😖

jankasramka
23. sep 2010

@mirmaj aj ja pyzamkujem-aby ho nic netlacilo- lebo ved cez den aj gate nosi a tak...

vladka84
23. sep 2010

@akika722 a ako sa ma Lucka? neozvala sa ti? uz tu dlho nebola... ako sa dari malinkej?

akika722
23. sep 2010

@vladka84 neviem moja,neozvala sa ☹

jankasramka
23. sep 2010

@kvietok121 ozaj , minule si pisala ze si musela v noci budit na kojenie lebo uz bola pomaly "deformacia"...no tak to mas dalsi uspech🙂
takze malo mliecka neni🙂))

jankasramka
23. sep 2010

inak vcera som hladala nieco podobne ako gastrotuss - podla zlozenia-este mi overili aj zoznamy liekov v lekarni ale aj tak na mna cumeli jak na blbca ze to to chcem ze take neexistuje... 🙄
no super...myslim ze pojdeme navstivit detskeho gastroenterologa lebo ten reflux je stale horsi ☹

a tiez ste tu pisali o tych prsnych mastickach vcera a ja mam tiez jednu co mi kamoska poslala a strasne je uzasna a vecer jak som si ju nanasala tak ze kuknem jak sa vola- a to je ta multi mam o ktorej ste pisali 😉

jankasramka
23. sep 2010

@vladka84 a nevies ako to tiffanka riesila?teda s tou cukrovkou..nepodala zalobu alebo take nieco?

akika722
23. sep 2010

maly mi spi už 5 hodin a mne exploduje prava koza

jankasramka
23. sep 2010

@akika722 pripravuj vanicku na vecer 😝

akika722
23. sep 2010
lji
23. sep 2010

@akika722 nechávaš ho cez den spať tak dlho?? ja som po použití rektálnej rúrky mala kludné dieťa v postielke ktoré samé zaspalo ale s ťažkým srdcom som ju zobudila.

akika722
23. sep 2010

@lji ja ho nebudim...len ak už musim pre Paťka do školky...no už papame,ach to je ulava 😀

vladka84
23. sep 2010

@akika722 no tak to ti zaaaavidim... my sme sa od rana od 6tej kojili asi trikrat, kym sa jej podarilo zaspinkat, takze mam pravu kozu vycuckanu az do dna 😀 😀 😀 ta lava je nachystana, ked vstane 😉
no pobehala som s vysavacom, aj po dlazke aj po nabytku, nech nemusim utierat s handrou a idem sa este rychlo najest, kym vstane... esteze mi ostalo od vcera 😅

akika722
23. sep 2010

@lji prečo ju budiš?

evanns
23. sep 2010

@katulkaaaaaa aj ja jej davam svoje mliecko na vyrazky a pekne miznu...

mirmaj
23. sep 2010

@vladka84 toto sme mali presne aj my na začiatku, cele doobedie nespala, ako keby bola vyspata z noci, ale zasa mrnčala, bola taka mrzutá, takže vyspata asi nebola a potom poobede dospala, ale už to pominulo, už nespíme ani poobede 😝 teda nejdem ťa strašiť, nie je to každý deň, včera ju mm tak ukočíkoval vo vajíčku, že som ju o 19 zobudila, lebo som sa bala, že nebude spať v noci 🙂 ale chvalabožku spala dobre 🙂
ale my sme mali problemi stále s tým bruškom, ale teraz už to je dobre, kedže davame tie zazračne probiotika, čo nám všetkým poradila @akika722 😀 dakujeme 🙂 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre