• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@mirmaj nie robim to iste chvilku sa hrame cvicime nozickami, preoblecieme, papame, nosime a ked sa podari spinkame
23. sep 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby neviete mi poradit ci treba Bepanthen mast na bradavky zmyvat pred kojenim???alebo neviete poradit nieco na popraskane a krvave bradavky??dakujem
23. sep 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sjusiquatro nie, netreba...aj ja ju mam :wink:
dobre rano baby, my zase nespime, tak sa uz tesim na vecerny rev..ja neviem preco nevie zaspinkat doobedu :confounded:
23. sep 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 nechcela som ta vystrasit, len sa mi nieco marilo, ze vytlacat by sa to nemalo...
inak o tom ockovani som aj ja vela pocula, clovek potom fakt nevie co robit... ved aj Tiffankina dcerka dostala cukrovku z ockovania :angry: ozaj, uz tu dlho nebola, kde jeeeee? :confused:
23. sep 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ahojte ano s tym mliečkom som počula a vraj pomaha aj na zaparenu ritulku
23. sep 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj aj mojho davam do pyžamka:slight_smile:
23. sep 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. sep 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 hm...začal aj februarovi-Paťko on doslova lieta od prvej chvile ja za nim a tych 10 kg furt na mne :pensive:
23. sep 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 dnes som stretla kamaratku ona je v 8mesiaci a pracovala na detskom oddeleni a hovorila že nič som tym nepokazila že som vytlačila že vraj najdoležitejšie je že som to potom dezinfikovala...tak dufam.že aj oni na detskom tak robili
23. sep 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spime! sice len na pol oka, ale aj to je uspech... idem rychlo nieco upratat, v sobotu mame mat oslavu a tu je to ako keby spadla bomba :confused: som zvedava, kedy to vsetko stihnem.... asi si urobime na oslaveako prvy zabavny program s nazvom "Pomoz nam upratat" a az potom budeme oslavovat :D
23. sep 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no vidis, tak je dobre :wink:
23. sep 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 no dufam moja
23. sep 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 @katulkaaaaaa tak to keby sme mali tolko mlieka co lucka tak mozme napustit aj vanicku a kupat ich v tom celych ked je to take prospesne:grinning:
23. sep 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka no ja som včera vypila pohar tmaveho piva a moja asi by som polku vaničky určite naplnila.idem puknuť :confounded:
23. sep 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj aj ja pyzamkujem-aby ho nic netlacilo- lebo ved cez den aj gate nosi a tak...
@akika722 a ako sa ma Lucka? neozvala sa ti? uz tu dlho nebola... ako sa dari malinkej?
@vladka84 neviem moja,neozvala sa :frowning2:
23. sep 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 ozaj , minule si pisala ze si musela v noci budit na kojenie lebo uz bola pomaly "deformacia"...no tak to mas dalsi uspech:slight_smile:
takze malo mliecka neni:slight_smile:))
23. sep 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak vcera som hladala nieco podobne ako gastrotuss - podla zlozenia-este mi overili aj zoznamy liekov v lekarni ale aj tak na mna cumeli jak na blbca ze to to chcem ze take neexistuje... :rolling_eyes:
no super...myslim ze pojdeme navstivit detskeho gastroenterologa lebo ten reflux je stale horsi :frowning2:

a tiez ste tu pisali o tych prsnych mastickach vcera a ja mam tiez jednu co mi kamoska poslala a strasne je uzasna a vecer jak som si ju nanasala tak ze kuknem jak sa vola- a to je ta multi mam o ktorej ste pisali :wink:
23. sep 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 a nevies ako to tiffanka riesila?teda s tou cukrovkou..nepodala zalobu alebo take nieco?
23. sep 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maly mi spi už 5 hodin a mne exploduje prava koza
23. sep 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 pripravuj vanicku na vecer :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. sep 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 nechávaš ho cez den spať tak dlho?? ja som po použití rektálnej rúrky mala kludné dieťa v postielke ktoré samé zaspalo ale s ťažkým srdcom som ju zobudila.
23. sep 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji ja ho nebudim...len ak už musim pre Paťka do školky...no už papame,ach to je ulava :grinning:
23. sep 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no tak to ti zaaaavidim... my sme sa od rana od 6tej kojili asi trikrat, kym sa jej podarilo zaspinkat, takze mam pravu kozu vycuckanu az do dna :grinning: :grinning: :grinning: ta lava je nachystana, ked vstane :wink:
no pobehala som s vysavacom, aj po dlazke aj po nabytku, nech nemusim utierat s handrou a idem sa este rychlo najest, kym vstane... esteze mi ostalo od vcera :sweat_smile:
@lji prečo ju budiš?
@katulkaaaaaa aj ja jej davam svoje mliecko na vyrazky a pekne miznu...
23. sep 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 toto sme mali presne aj my na začiatku, cele doobedie nespala, ako keby bola vyspata z noci, ale zasa mrnčala, bola taka mrzutá, takže vyspata asi nebola a potom poobede dospala, ale už to pominulo, už nespíme ani poobede :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda nejdem ťa strašiť, nie je to každý deň, včera ju mm tak ukočíkoval vo vajíčku, že som ju o 19 zobudila, lebo som sa bala, že nebude spať v noci :slight_smile: ale chvalabožku spala dobre :slight_smile:
ale my sme mali problemi stále s tým bruškom, ale teraz už to je dobre, kedže davame tie zazračne probiotika, čo nám všetkým poradila @akika722 :grinning: dakujeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. sep 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok