• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@vladka84 aj my mame take dni moja ked sa nevie uložiť.boli sme odniesť Paťka do školky a potom na prechadzku tak v kočiku hajal aj doma...a papkame a prdkame :grinning:
23. sep 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj za malo moja :grinning: :grinning: :grinning: mne ich odporučila dr.a davam ten sirup samka už nie krpec prdka jak o preteky z časom a minimalne grcka
23. sep 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka Jani, neviem, nespominala nic, len som bola prekvapena, ked pisala, ze je Barborka ma cukrovku - 15rocna baba... a potom mi vysvetlila, ze to dostala z "povinneho " ockovania, ktore mali ako 10r. :confounded:
23. sep 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 z jednoduchého dôvodu. v nemocnici sme mali obrátený režim a ked som to chcela zmeniť tak som ju musela nechávať spať max 3hodinky-resp. bez jedla 3hodinky a vdaka tomu mi niekedy v noci prespí 4,6 dokonca aj 8hodín ked nemáme nejaký bruchabôl.
23. sep 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. sep 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj no to si ma potesila :grinning: esteze v kociku poobede na prechadzke zaspi, sice nic neurobim doma, ale aspon sa vyvetrame :wink: len som zvedava, ked sa zhorsi pocasie (a vraj uz od bud.tyzdna) ako sa budeme kocikovat :rolling_eyes:
23. sep 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. sep 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 a to bud ešte rada, že zaspí v kočíku a že sa nekočíkujete vo vajíčku ako my :grinning: lebo až to neviem ako sa budeme kočíkovať ked sa zhorší počasie a hlavne v zime :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale teraz som s ňou bola vonku a v obchode v kočíku a zaspala a ešte aj dospava na balkone, tak možno sa to už naučíme :sunglasses: :sunglasses:
23. sep 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 mne Dr. nato povedala, že mam všetko nechať tak a venovať sa malej, takže to že nič neurobím neriešim :slight_smile: aspoň vieme že tu mame bábo :slight_smile: :slight_smile:
23. sep 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 moja prosim ta ake probiotika davas Samkovi?musim nieco kupit maleho boli brusko cim dalej tym viac :frowning2:
23. sep 2010 o 12:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa infanst dophilus....vyskušaj,určite pomôžu
23. sep 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka myslim ze nie len niekedy maly akokeby nechcel tahat poriadne len sa hra a ja si myyslim ze je malo mliecka
23. sep 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ale probiotika zaučinkujú až za niekoľko dní, tak stále dávaj aj SAB SIMPLEX alebo INFACOL aspoň raz za deň
23. sep 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ved ja sa tiez velmi nestresujem, kvoli upratovaniu uz vooobec, len som vcera videla vecer ten plac, ked doobedu nespinkala, tak skor z toho som nestastna :unamused: myslela som, ze aní v noci nebude spat, ale chvalabohu po okupani spinkala pokojne..
23. sep 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, my na brusko nedavame nic, obcas sa mala puci, ale prdka aj kaka normalne... mam jej aj tak nieco davat, len tak preventivne, ci co?
23. sep 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 nam uz je trosku lepsie na to brusko, aj ked to nie je uplne idealne o trosku je to lepsie, este keby sme sa naucili si dlhsie pospat a nepapat kazdu hodinku, potom to brusko by trosinku viac polavilo
23. sep 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 ako si na to prisla, ze mate problem s bruskom?
23. sep 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 prdkanie nič nemusí znamenať :frowning2: my prdkáme až nenormálne a dnes ráno dokonca po kakaní bola stále nervózna tak som jej dala rektálnu rúrku a hrozne vela spenenej kaky z nej vyšlo :frowning2:
23. sep 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 bruško ho môže bolieť aj z toho že papa každu hodinku, skús spraviť odstup aspoň 2,5hodinky nech mu troška pretravi a medzi tym daj len čají, na nas to zabralo, zasa papame po 3hodinkach ako predtym :slight_smile:
23. sep 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 moja ak nedavaš nič skus tie brobiotika to neuškodi skôr prospeje a zvyši sa aj imunita
23. sep 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji ale moja sa len trosku popuci, potom naplni plenku, poprdka si a koniec... akurat, ze sa nam uz stalo, ze sa na to pucenie zobudila a potom nevedela znova zaspat. No a teraz napriklad sa aj v spanku pokakala a vobec jej to nevadi :sweat_smile:
23. sep 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 to kupim v lekarni? Infanst Dophilus?
23. sep 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 ano moja v lekarni
23. sep 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 hej toto robí aj moja :sweat_smile: len raz za čas sa jej akoby zaplnia črievka :unamused: len preto ti píšem že ak by sa ti stalo že malá bude plakať napriek poprdkaniu tak aj tak to stále môže byť v brušku :wink:
23. sep 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj snazim sa co najdlhsie mat prestavku len niekedy si velmi pyta ... napr. teraz sme jedli o pol jednej este spinka tak dufam ze bude mat vacsiu prestavku ...
23. sep 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 vladi boli sme u dr. bol hladny sice papal ale pred dvomi hodinami, a este aj nieco vygrcal, ale ked ho dr chytila teda brusko ... tak povedala ze ma strasneeeeeeeeee tvrde ze sa ani necuduje ze tak krici, ze musi mat riadne bolesti tak trosku pouvolnovala a on za cele poobedie ani nezaplakal tak to bolo tym dala nam kvapky a tak
23. sep 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 myslite ze staci len ten infacol??? dala nam tu rurku ale s tou sa bojim aby som mu neublizila ach jo
23. sep 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 a to ten infacol sú kvapky? ako ich máte brať? akú rúrku?
23. sep 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 rurkou neubližiš to je gumene a tenučke.ja som aj sab simplex davala a teraz davam ten sirup
23. sep 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji raktalna zo sanitasu do riťky
23. sep 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok