• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@kvietok121 jaj :sweat_smile: neublížiš,iba nenormálne pomôžeš :wink:
23. sep 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji dakujem :slight_smile: ja aj tak budem pisat tu, ked si nebudem vediet rady, lebo pri Timke sme nemali ziadne problemy s bruskom, tak dufam, ze ani teraz nebudu :wink:

@kvietok121 my ideme zajtra do poradne, tak uvidim, co mi povie dr., ale tie probiotika kupim, tym nic nepokazim :slight_smile:
23. sep 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 dakujem pojdem dnes kupit :slight_smile:
23. sep 2010 o 14:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa krasne foto, obaja su zlatuckiiiii :dizzy_face:

no, ideme sa napapat a pojdeme po Timku do skolky, uzijeme si este vonku slniecko :wink:
23. sep 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak, vcera som skusala rifle - nevojdem ani do jednych :grinning: na vahu som sa radsej nepostavila, nech neskolabujem... no co uz, ked mi chuti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 vladi dakujeme :slight_smile: ten tvoj pristup k vahe sami páááčí :grinning: mne sa zda ze zacinam priberat :frowning2: ale kaslem na to hlavne ze je mliecko pre drobecka
23. sep 2010 o 14:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 skusila som kvapnut moje mlieko do nosika tak uvidime,pisu v casopise ze ma pomoct
:wink:
23. sep 2010 o 14:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 vladi krasne fotky,ozaj timka neziarli?a co spanie vecer ako si to vyriesila?
23. sep 2010 o 14:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84
@katulkaaaaaa baby vy riešite váhu ale ste chudé.to ja by som mala riešiť, ale ako píše katulka, hlavne že je mliečko. i ked ja mam iný problem ako vladka. zajtra má muž promócie a ja si nemám čo obliecť lebo všetky nohavice už po zúžení mi padajú a plantajú na mne. :confounded: :confounded: :confounded:
23. sep 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 my kupeme kazdy den:slight_smile: ale iba v oleji, co sme dostali, lebo maly mal velmi suchu pokozticku. No pekne, tak to bol iny policajt, si ho mala ukecat:slight_smile:

@jankasramka my sme dostali nutriton, zlozenie: maltodextrín, zahustovadlo arobova guma (vlaknina zo svatojanskeho chleba), mliecnan vapenaty. Jani, ale ak zozenies svatojansky chlieb, tak by to malo stacit.

23. sep 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 no my nemame po ockovani nic, aspon som si nevsimla, ale dnes pozriem, ci som nieco nepriehladla... ste ma az postrasili tymi spravami...

@katulkaaaaaa vyskusaj, my sme mali velmi zapalene ocka a dlhodobo nepomahali ani kvapky. Tiez som citala, ze je vyborne potriet ocka materskym mliekom, vyskusali sme a musim poklopat, dnes ma ocka krasne ciste, jedno je este take nedoliecene, ale po dvoch mesiacoch cistenia, krasny vysledok:slight_smile:
23. sep 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 ani nas nevie doobeda zaspinkat a to spinka iba vtedy, ked je v kociari, este teraz tam spi a to som prisla pred hodinkou z prechadzky:slight_smile:

@jankasramka skus rozmixovat 2 kolecka bananu a zriedit to mlieckom alebo vodou a dat malemu 2 lyzicky, mozno to zaberie, nam to pomahalo na zaciatku, potom uz nie. Mozno sa to malemu zlepsi.
23. sep 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda baby, vy ste toho dnes napísali, sa normálne divím. My sme sa pochválili dobrou nocou a mali sme zlý deň :unamused: Zaspal až poobede v kočíku. To ho moja zlatá svokra bola voziť v parku 2 hodiny, a vrátila ho spiaceho :wink:
@katulkaaaaaa ak to mlieko zaberie, rýchlo napíš. Ja sa chystám pozrieť zajtra doktorku. A ak ti takto spáva, fakt môžeš byť rada. Ja bývam normálne za noc 3-4 krát hore aj viac v poslednej dobe :frowning2:
23. sep 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 aj ja kúpem každý deň, ale včera som už nevládala. :frowning2: To boli mestský, ja som parkovala pri plavárni. Lístok som si kúpila, ale len na 1 hodinu za 1E. A bola som preč o 3/4 hoďky dlhšie. A tí fízli tam čakali a kontrolovali všetkým parkovacie lístky. Vraj som si mala prečítať návod na platenie cez sms. No ja som tak mala čas. :frowning2: No neva. Nabudúce zaparkujem pri štadióne a tam sa neplatí vôbec. Aj tak mali na tom parkovisku len 5 áut. Nebudú mať ani tie.
23. sep 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 bojim sa a ako hlboko a kde presne asi blbe otazky
@lji pred kazdym kojenim
23. sep 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 ake probiotika???
23. sep 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 neboj no ten trošku vsunieš do riťky nezabudni ju potrieť olejčekom pojde lahšie a mliečkom pripadne olejčekom mu pri tom masiruj bruško,rurka je pri tom samozrejme v riťke...neubližiš mu neboj.ved je to guma
23. sep 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to bol deň :confounded: vybrala som Paťka zo školky a..... :angry:
dostal bb brumika o monutu vrieskal že ešte chce.no už som nemala viac,tak to vrieskal ešte 10 min.cestou do obchodu/dalšich 10 min.vrieskal že chce lizatko-tie mu nedavam minuly rok si na nom zlomil zub :angry:
nakupujem akože ja kočik Paťo a on vrieska že chce pišať och jaj...cestou z obchodu vreskot on che zmrzlinu-sopli berie sirup od kašlu takže zmrzka nebola,pri bytovke som s nimi zašla ešte do jedneho obchodu na chlieb tam zjapal že chce citron-to už nevedel čo ma vymyslieť.a pred vchodom domov vrieskal že on ešte chce ostať vonku :confounded:
ešte že moj maly chudačik prespal všetko a nepridal sa k nemu
tak Pati okupany spinka konečne krpec napapany/dnes okakal cele body a 3 čiste plienky/počkam na mm predam mu ten maly napapany poklad a idem spaaaaaaaaaaaať
23. sep 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 mliecko zabralo!!!jupííí odsávali sme len raz a ani pri kojeny uz tak nechrci,konecne :slight_smile: je tam pisane ze dva krat denne dve kapky materskeho mlieka,dam mu este raz po kupany,odstriekala som si na lyzicku a dala som to kapatkom z liekov,a fakt to pomohlo
23. sep 2010 o 19:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 tomu sa vravi krasny den teda...dufam ze aspon v noci si oddychnes...

@memory97 no uz som nechcela obtazovat s tym zlozenim nutritonu lebo na nete som to teda nenasla...takze si ma jasnovidecky predbehla takze dakujem. no s tym svetojanskym chlebom to asi nepojde- oni ani nevedia co je chlieb ked uz sme pri tom. len zemle. a "chlieb" volaju sladke zemle. takze s tym tu asi nepochodim. skusim pohladat ci toma nejaky preklad ale pochybujem.
strasne sa mu zhorsil ten reflux v poslednych dnoch takze dnes ideme ku detskemu gastroenterologovi dnes vecer- som zvedava co nam odporuci a co si za to vypyta:S

@kvietok121 este by si mohla tak preventivne praktizovat pri prebalovani jeden "trik" co mi poradila pediatricka. ked ho cistis vlhcenymi utierkami tak zdvini a a pokrc nozicky smerom k hlave a tu utierku si daj akoby okolo prsta ukazovaka a jemne masirujuc anus ho otvaraj- niekedy odtial vyleti tolko vzduchu ze by si sa cudovala. samozrejme niekedy je vzduch hlbsie a nepomoze to ale ako prevencia pri prebalovani je to ok. a vobec to neni ani nepriojemne, nic, teda aspon mateo absolutne neprotestuje....
(jedanenky dufam ze z neho nebude buzik, lebo to by mal asi protestovat... :grinning: )

to som si len spomenula na jeden mexicky vtip ze ako zistis co vyrastie z tvojho syna:
strcis mu do ritky prst a ked pri tom kope- bude futbalista
ked pri tom place tak bude mariachi (to su ti spevaci folklorni mexicky so sombrerami)
no a ked sa pri tom usmieva tak bude buzik....
23. sep 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. sep 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 hiiiiiiiiiiiiiiii, a ty tu co este robis?!? mazaj do postele! VECERNICEK, VYCIKAT, POMODLIT A SPAT! :grinning:
23. sep 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka mm teraz došiel z prace ešte mam pradlo v pračke a maly mi žužle prso už asi 45min :unamused:
23. sep 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre kedze ma prehovarate este vam cosi napisem.
minule sme boli na navsteve u znamych a bolo tam viacej rodin aj s detmi a jedni maju dvojrocneho syna. no a pytaju sa hostinski ze co si prosime na pitie a ked dosiel rad na maleho tak on ze coca colu. ok. nikto si nevsimal nic divne (okrem mna-som bola v soku). a ten sok sa stupnoval ked mu rodicia nalievali trojdecovy pohar cocacolou a skoro som zinfarktovala ked ho v priebehu par minut cely vypil!!!
tak potom vravim mm ze ci to videl.. a on ze to je tu normalne, ze colu im nalievaju uz do flasiek s cumlom pomaly a dvojtrojrocne decka s balickami chipsov v kociku to uz som aj ja videla...
zamorene je to tu cocacolou- zacinam ju nenavidiet este viac. oblubuju chudobnych ludi...
23. sep 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka ten vtip bol dobrý..... tak môj malý bude spievajúci mexičan zo sombrerom :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedze som sa uz tak rozpisala a maly spi (wow!) tak este cosi:
vedeli ste ze vecsinu sladkosti pre deti tu vyrabaju s chili ???
vecsina je na baze chili s limetkou a solou- a to primiesaju do klasickych sladkych lizatiek cukrikov atd.
a pre nich najvecsia pochutka...to jedia deti od kedy zacinaju prve sladkosti do pusy brat- a chuti im to!

ja ked som to skusila tak som si skoro grcla-som fakt nechapala, ale asi sa da na to zvyknut-alebo si to nahovaram lebo mi nic ine neostavalo- ale teraz mi ta chut uz nevadi, dokonca mam obcas chut na nejaku taku brecku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka no teda už teraz chápem :confounded: :confounded: Keď som bola malá, bola u nás na návšteve nejaká rodina z Argentíny. A pamätám si na cukríky, ktoré chutili ako grc čo spomínaš. Som im vtedy povedala, že majú kúpiť normálne lentilky. :grinning:
23. sep 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 asi tak...nasi mi sem posielaju cokolady a minule poslali aj lentilky-take vecsie a ked som dala plnu misku na stol tak za 2min tam nic neostalo:D
nabuduce im tam sypnem trsku chilicka aby sa nezadrhli :grinning:
23. sep 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka a čím budeš kŕmiť matea ? Nasimi lentilkami, alebo dáš prednosť chilimlskám ?
23. sep 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 krasne sme sa vykakali huraaaaaaaaaaaa
23. sep 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok