♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
23. sep 2010

@jankasramka dakujem

lucia20
23. sep 2010

@akika722 ahoj poklad citam, ze ma zhanas :D

akika722
23. sep 2010

@jankasramka krpec nechce spaaaaaať 😢

akika722
23. sep 2010

@kvietok121 jej ako sa ti to podarilo?

akika722
23. sep 2010

@lucia20 jééééééééééééééééééééééééééj no kratšie jéééééj aby ma neposlali baby do zadku...no konečneeeee čo robiš cele dni bez nas?

akika722
23. sep 2010

@kikuska25 a ty si moja kde? 😲

vladka84
23. sep 2010

@katulkaaaaaa no co mi uz ostava, ked ich neobleciem.. esteze mam take sportove nohavky na gumu, tie nevyzeraju ako tehotenske oblecenie a su dost slusne, tak ich mozem aj ku doktorke vziat...inak teplaaaaky to istia 😀
Timka ma obcas este taky maly vystup - najviac to pocitujem rano a vecer, hlavne ked sa naraz zobudia, alebo zaspavaju, vtedy neviem ku ktorej skor bezat, ale verim, ze aj to sa casom napravi...
na vecer si uz pomaly zvykame, spolu okupeme, ja idem krmit, Timka sa zatial prezlecie do pyzamka, umyje a pozera rozpravku, ked dokrmim malu, polozim ju do postielky a vacsinou pekne zapinka, aj ked sa par krat k nej vratim, ked zamrnci, ale to Timke nevadi...takze okolo 21h. uz obe spia 😉

baby, dnes mi mala znova plakala pri kupani, trosku menej ako vcera, ale plakala...nechapem, ved spinkala do pol siedmej, dala som jej papat a o necelu hodinku sme sa kupali, ale bola uz strasne unavena ☹
tak co s nou robit?

vladka84
23. sep 2010

@akika722 jaaaj, tak to si mala vesele poobedie 😀 ja som Timku nemohla dostat z ihriska a to sme tam boli po skolke este dve hodiny! Musela som sa jej vyhrazat, ze zajtra nepojdeme, ak nejde domov, az potom som ju odtial dostala 😕

vladka84
23. sep 2010

@kvietok121 akkika mi pisala nazov probiotik, ktore mozem davat preventivne aj ked malu neboli brusko - su aj na zvysenie imunity... 😉

vladka84
23. sep 2010

inak, zasa mi odchadzaju stehy, lebo ma strasne picha pri chodeni, ale teraz to citim az niekde pri zadku, tak dufam, ze to uz budu hadam posledne.... chodim ako kacica 😀
a to mam ist zajtra do mesta a k doktorke, som zvedava ako si sadnem do auta 😲

akika722
23. sep 2010

@vladka84 no to maš dobre my tu nemame žiadne detske ihrisko 😔

vladka84
23. sep 2010

som tu samaaaaa.... 😝

akika722
23. sep 2010

@vladka84 maju toho vela v sebe tie proiotika kuk na nete

vladka84
23. sep 2010

idem do sprchy,mozno pomoze 😖

akika722
23. sep 2010

@vladka84 so mnooooou 😀

akika722
23. sep 2010

a som tu sama ja :(

akika722
23. sep 2010

@kvietok121 kuk tie probiotika piše tam že zmiernuju e
@kvietok121 Pozitívne účinky

* odstraňuje bolesti bruška a nadúvanie prirodzeným spôsobom
* napomáha deťom získavať zdravú hmotnosť
* zmierňuje prejavy kožných ochorení (atopia, ekzémy, ...)
* pôsobí preventívne voči vzniku alergií
* stimuluje imunitný systém a obranyschopnosť organizmu
* obnovuje črevnú mikroflóru počas i po liečbe antibiotikami
* pomáha pri prevencii a liečbe hnačiek
* odstraňuje zápchu prirodzeným spôsobom
* obsahuje Bifidobacterium infantis, najdôležitejší mikroorganizmus v hrubom čreve dojčaťa, pre udržanie prirodzenej fyziologickej mikroflóry

tiffanka
23. sep 2010

ahojte ženičky.... ☹ Ja totálne nevládzem... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jankasramka
23. sep 2010

@tiffanka ved aspon sa nam postazuj🙂
no keby si nas citala tak by si videla ze vecsina z nas je na tom uplne rovnako...zda sa mi ze na poslednych strankach sme riesili same koliky, refluxy a nespavos:S
ja som tiez obcas zufala... za hodku idem ku gastroenterologovi lebo my uz nezvladame 😒

memory97
24. sep 2010

@vladka84 to sa upravi casom, maly nam pri kupani doslova vrieskal a poslene 2 tyzdne sa mu to paci, uz aj nozickami kopka vo vodicke 😀 Davame mu trosicka teplejsiu vodicku, asi nie su velmi presne tie detske teplomery...

@tiffanka Jakubko nechce spinkat?

memory97
24. sep 2010

dobre ranko🙂 dnes to vyzera, ze si uzijeme este pekne pocasie🙂

katulkaaaaaa
24. sep 2010

ahojte 🙂
@tiffanka co sa deje???
@liba78 tak nam mliecko do nosa fakt zabralo,v noci sme odsavali len raz a zda sa mi akoby z maleho vyslo dva krat tolko,mozno to mlieko zabralo aj tak ze konecne z neho ten sopel ide cely 🙂

jankasramka
24. sep 2010

@vladka84 aj u nas to bolo tak ako pise memory-tiez len vrieskal ale teraz uz asi tyzden je uplne spokojny a tiez kopka nozickami a ked ho otocim na brusko tak sa hra na zabku (teda ja si to tak vysvetlujem 😀 )
teda ked to tak pocitam tak kupaci zvrat nastava okolo druheho mesiaca 🙂
a inak ja nevleziem do ziadnych nohavic, pouzivam len tehotenske a teplaky. ach jaj...a vobec ale vobec nechudnem 😢

mirmaj
24. sep 2010

@jankasramka ako ste dopadli u lekára s Mateom?
No o chudnutí mi ani nehovor, tiež neoblečiem nič, len jedny nohavice čo som si musela isť kupuť a teplaky, a to idem na buducu sobotu na svadbu a nielen že nechudnem, ale ešte som aj stihla pribrať 1kg, takže mi nezostalo po pôrode 7 ale 8kg 🙄 pomooooooooooooooooooooooooooooooooooooc

alure
24. sep 2010

Dobré ráno maminy.Zanedbávam vás a mám z toho aj výčitky ☹ ale nestíham. Teda nie že nestíham,ale ráno vstaneme,vychystám staršieho do školy,nakojíme sa a uložím ho ešte na chvílku spinkať. Ja požehlím nahodím ďaľšiu práčku,medzitým malý vstane ideme na prechádzku (snažím sa vychutnať posledné dni plné slniečka ) niečo nakúpim navarím,prídu domov moji veľkí chlapci a znova prechádzka,trošku učenia a hrania sa so starším a ani sa nenazdám a je tu večer a k počítaču sa ledva dostanem,lebo potom ho okupuje Oliver 🙂
Kúpanie nám malý Denis zbožňuje,stále sa trápime s tými vyrážkami na tváričke (vyzerá ako pubertiačik :( ) umývam to repíkom tak uvidíme.Dnes máme 4 týždne,budúci týždeň ideme na usg s koxíkmi tak som zvedavá čo nám povie ortopéd.A potom nás čaká poradňa.
Oblečenie ešte nedám na seba ani jedny nohavice,ale neriešim to ja som nosila v tehu v podstate také teplákové nohavice čo natiahnem aj teraz a pokupovala som si zopár takých košelových šiat a k legínkam to vyzerá fajn a aj sa dá veľa zakamuflovať 😉
Akika tie probiotika riediš s materským mliekom alebo ako ich užívate?
A ozaj baby čo hovoríte na ten nový návrh ohľadom Rodičovských príspevkov?

lji
24. sep 2010

@akika722 no ja idem na tie probiotiká tiež ☹ malá si síce uprdá ale s plkačom, bolesťami... dúfam že nám to pomôže lebo ani espumisan ani sab simplex nám moc neulahčili život.

@jankasramka no brutálny vtip 😀 😀 😀 😀

@tiffanka lebo??? ako písala jankasramka- tu je to plné strany problémov 😅

@alure môj názor na rodičovský - byť na mieste žien ktoré pracovali alebo si dobrovolne platili, idem štrajkovať 😠 je to blbosť. len ja môžem akurát tak držať zobák lebo som v pozícii kde sme obaja - ja aj muž len teraz cez leto dokončili výšku a muž robí zatial len pre stryka ako výpomoc a hlada si robotu a nedostane socialnu davku lebo ze môj rodičovský nám musí vystačiť 😀 😀 😀 čiže pre skupinu ludi ako som ja to je dobre, (aj pre tie ktoré to len zneužívajú a schválne trčia doma na riti) ale aj tak sa mi nepáči ten odrb pre ostatné mamičky 😠

katulkaaaaaa
24. sep 2010

@lji o tom rodicovskom si to dobre napisala 🙂 malemu davam probiotika len druhy den a mam pocit ze troska zabralo....ja na brusko striedam infacol a espimuzan,sab simplex nam nezabralo vobec,nevyskusas este infacol?nam dr povedala ze kazde ma troska ine zlozenie tak mozno to by vam pomohlo

katulkaaaaaa
24. sep 2010

@jankasramka no ako mateo?poradil vam doktor?

katulkaaaaaa
24. sep 2010

@alure skus tvoje mliecko rozotret na tvaricku,velmi to pomaha na vyrazky,mi sme sa ich za par dni zbavili,repicek nam nepohol

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre