♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
27. sep 2010

@katulkaaaaaa no možno aj na nete najdeš... 😉

kvietok121
27. sep 2010

@katulkaaaaaa ok budem davat a mam dat aj tie probiotika ci nie

vladka84
27. sep 2010

@akika722 jeej, aky je zlaty, aj my mame podobny hunaty overal, odfotim malu, ked ju poobede do toho navleciem 😉 tiez riesim ako pojdem po Timku a kazdu chvilu pozeram z okna, ci prsi alebo nie... myslela som, ze ked bude prsat, tak pojdem autom, ale vcera si ho pozical brat mojho mm a akosi ho este stale nedoniesol 😠 takze pojdeme peso, ci bude liat alebo nie... joj, ani sa mi nechce do tej zimy 😒
mala sa po pol hodinke prebrala, vykakala, poprdkala si, znova sa najedla (lebo medzitym uz ubehli 3 hodiny) a teraz znova spinka... no aj mi luto bude, ked ju budem musiet budit 😕

akika722
27. sep 2010

@vladka84 🙂
no do zimi sa ani mne nechce,ok,idem urobiť cestovinkovy šalatik Paťko chodi zo školky stale hladny 😖 a idem dať do kppy byt kym maly haja po obede nakluše kamoška z malou tak aspon sa Paťko zabavi s nou/rovnaky ročnik su/ 😉

mirmaj
27. sep 2010

@akika722 a koľkatky si kupila Semimu? ja som Tamarke kupila 62-68 a neviem či nam za pol roka ešte nebudu veľke také su dlhe, už som ich aj oprala, či sa nesperu a nič 😝

evanns
27. sep 2010

@katulkaaaaaa mate u vas KIK?...tam maju pancusky vsetkych velkosti...ja som vcera malej kupila biele + ruzove 56-62 za 1,39 evry

mirmaj
27. sep 2010

@evanns aj ja som ich kupovala v KIKu, ale najmenšie som našla 62-68 😢

vladka84
27. sep 2010

@evanns aj ja som tam kupila pancusky, ale zatial sme ich este neobliekali... myslite, ze uz treba? 😕

boze, prsiiiiii 😠 😖

evanns
27. sep 2010

@mirmaj jaaaaaaaaj...tak uz asi bolo vypredane ☹

kvietok121
27. sep 2010

pancusky, tielka ... ach jo my take este nemame budem musiet popracovat, kupovali ste v obchode alebo cez net???
dnes som si max objednala overal zatepleny a jednu bundu

evanns
27. sep 2010

@vladka84 ja som jej ich obliekla k satkam 😉

mirmaj
27. sep 2010

@evanns alebo som malo hrabala 😀

evanns
27. sep 2010

@mirmaj ja som ich tiez nasla iba nahodou...medzi ponozkami 😲

akika722
27. sep 2010

@mirmaj 62mame nie z kiku,my tu kik nemame,najbližšie bud v Madarsku alebo v Michalovciach je kik ale rada tam nakupujem 🙂

mirmaj
27. sep 2010

@evanns tak tam som fakt nehľadala 😀 krásne foto maš v albume, malnka vyzerá take spokojne babätko 😎

mirmaj
27. sep 2010

@akika722 aj ja tam rada nakupujem aj seba aj malej veci, alebo v tescu ešte 😎

lji
27. sep 2010

@akika722 no dokonalý plyšák 😀 ľudia si museli ťukať po čele ked ťa videli 😎

no pančušky som aj ja chcela riešiť. len tie čo sa ku mne dostali ako zdedené sú hroozne velke.

ozaj kočky tie čo ste krstili,čo ste obliekali svojim deťúrencom?? ja by som chcela aby bola malá presne tak ako sa mi to už pár krát podarilo - proste samé jéééj,ááách,chutnááá, zlatááá 😀 😀 ale neviem čo obliecť aby jej nebolo zima, aby to mala slávnostné ale aby to bolo aj chutné.

evanns
27. sep 2010

@mirmaj dakujem...hej je taka dobrucka...zatial...klopem na drevo aj na hlavu 😀

evanns
27. sep 2010

@lji aj ja dnes hladam nieco na nete...krstime 17.10 a totalne netusim co jej obliect a ani ake bude pocko este 😖

lji
27. sep 2010

@evanns a aké máš predstavy? nejaké šatočky alebo čo? my krstíme tento víkend ... takže nejak som si to nechala na poslednú chvílu 😖

kvietok121
27. sep 2010

@lji my sme boli len v kosielke, dupackach, ciapocke a v perinke vonku v deke ale bolo pekne

mirmaj
27. sep 2010

@evanns @lji dajte tipy 🙂 my síce okrstene sme, ale teraz v sobotu ideme na svadbu mm bratovi, tiež chcem aby bola kočka, ale aby jej nebola zima 😕

akika722
27. sep 2010

@lji no ved si mala vidieť tie pohlady,oni za obzerali akoby ma zo psychiatrie pustili 😒 moja ved pre dievčatka su všetke vecičky chutnučke 😀 ja mať dievčatko určite by som dala hrube pančušky-existuju aj zateplene a nejake krasne šatičky 😅

akika722
27. sep 2010

@mirmaj na svadbu by som na hlavičku dala taku chutnučku latkovu čelenku s kvietkom alebo mamšličkou a mani sandalky-tesco je ich tam kopa aspon tu u nas dnes som bola a šatičky by som dala 😅 😅 😅
ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeem dievčatkoooooooooooooo 😵

lji
27. sep 2010

@akika722 no ved nad takým niečim uvažujem ale z netu to už asi nestíham tak neviem ako donútim mm ísť do mesta kúpiť malej šaty (povedal že ak niečo kúpim tak ma dorazí lebo sme vela podedili 😀 😀 z netu by som to spravila za jeho chrbtom 😀 😀 )

hmmmm idem zavolať mužovi či nepôjdeme na nákupy 😅 😅 držte päste 😀

akika722
27. sep 2010

@mirmaj ako nemyslim obliečko na leto že sandalky a tak 😀 sandalky tam mali uzatvorene v predu krasne ružovučke,a šatky take nejake hrubšie aaaaaa ešte take bolerka svetriky sa mi pačia och vy mate starosti ...keby som mala dievčatko mm by mal šaty v kufri aby mala mala miesto v skrini pre tu kopu handier 😀 😀 😀

mirmaj
27. sep 2010

@akika722 dík za rady, musím vyraziť na nákup 😀 skoro si aj mala, čo? 😖 len škoda nevyšlo, ale maš chutneho plyšačika čo ti to kompenzuje 😵

mirmaj
27. sep 2010

@akika722 take hrubšie šatky aj máme presne z tesca a boli pod to aj take cele dupky s dlhym rukavom ružovo biele pružkove, tak zoženiem len tu čelenku a sandalky a je to 😉

akika722
27. sep 2010

@lji nepytaj sa ho,rovno mu to oznam,nech vie že ma doma paradnicu ,nech si zvyka,už to lepšie nebude,ved tvoj mm uvidi ak mala vyrastie a bude sa chcieť paradiť.my teraz v tescu mame velky vyber dievčenskych šatičiek tak skus pozrieť,určite si niečo vyberieš 😀

akika722
27. sep 2010

@mirmaj 😀 😀 😀 no ale plyšačikovi by čelenky šatičky a sandalky asi nešli 😒
no nič už len čakať že raz budem mať vnučku 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre