♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
27. sep 2010

@akika722 ale ved budeš mať 2 nevesty 😀 😀 😀 😀 len neviem či to je výhra 😲

vladka84
27. sep 2010

@lji veru @akika722 ma pravdu, nech si tvoj mm zvyka...alebo ho posli na prevychovu ku nam, ten nas uz je totalne zvyknuty, ze mame plne skrine oblecenia a stale si nemame co obliect... ta najmensia je zatial najspokojnejsia, ale aj ona zachvilku bude protestovat 😀

akika722
27. sep 2010

@mirmaj no....tak o mne raz budu pisať možno tu na konovi 😀 😀 😀

mirmaj
27. sep 2010

@akika722 presne nato som naražala, ked sme tu spomínali naše vydarene svokry,aké sme vydarené nevesty 😀 😀

mirmaj
27. sep 2010

@akika722 a ešte mi poraď, kde zoženiem tu látkovú čelenku s kvietkom alebo mašličkou 😖

lji
27. sep 2010

aha čo našla kamoška na nete http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=95642

no mužíček si najskôr robil srandu ale z malej je na mäkko tak suhlasil 😀

@akika722 myslíš že budeš zlá svokra?? 😀 😀

mirmaj
27. sep 2010

@lji a ty poznáš dobru svokru? 😀 časť výnimkám samozrejme 🙂 ...ono je to asi vždy tak, pre mňa by bola moja mamina super svokra a mam pocit, že brachova frajerka tiež z nej asi nie je happy 😎

mirmaj
27. sep 2010

@lji tak to je fakt super stranka, len myslíš, že by sme to my do soboty stihli?

lji
27. sep 2010

@mirmaj hej poznam dobrú svokru.moju mamu 😀 teda môj muž si s nou pekne tyká, volávajú si aj ked spolu bývame a rozumejú si lepšie ako ja s nou alebo s ním 😀 😀 😀

no ved to že by to asi nestihlo prísť 😖

mirmaj
27. sep 2010

@lji tak to je ozaj super vzťah 🙂 nech im to dlho vydží 😀 aj môj mm si dobre rozumie s mojou mamou 🙂 ale to nie je nevesta a svokra, takých prípadov je už menej 😎 ale najdu sa samozrejme aj take

akika722
27. sep 2010

@lji
@mirmaj no jasne že budem super svokra chi...možno ma daju do domova dochocov 😖 no ja rozdiely dezdi mojimi detmi nerobim ani roboiť nebudem ako moja s.baby skuste pobehať detske obchody,bižuterie tam su tiež latkové čelenky alebo niečo ine možno najdete...bože chcem potom fotky vidieť tych babik 😀

lji
27. sep 2010

@akika722 keby je teplúčko tak sašku zrichtujem až hrôza ale takto ju radšej zababuším, tak bábikou asi nebudeme 😅 no necháme sa prekvapiť 🙂

@mirmaj to je pravda že nevesta a svokra.ale myslím že aj manželky mojich bratov nemaj s mojou mamou problém teda jedna hádam určite nie 😀 mne sa lubi ked moja svokra niekedy zapotila že chcela by mať takú svokru akou je ona 😀 😀 😀 😀 tak som si pomyslela že radšej nie 😀 nie je zlá ALE.... 😀 😀

evanns
27. sep 2010

@mirmaj tie satky mame aj my...aj celenku ruzovu s kvietockom, puncochy tiez, tak uz iba tie sandalky ... 😉 ale ked bude zima tak do coho ju dam, z perinky sa mi uz vykopuje, uz je dlhaaaaaa

akika722
27. sep 2010

utekam pre paťka tak večer baby no vymyšlajte zatial utekajte minuť čo mm zarobil 😀 ja to robim taaaaaaak rada 😀 😀 😀 😀 😀

mirmaj
27. sep 2010

@evanns a kde si kupila tu čelenku s kvietočkom?

evanns
27. sep 2010

@mirmaj v bizuterii v KE

jankasramka
27. sep 2010

no ahojte, ja som vcera mala prazdniny 🙂
nechala som maleho s mm cely den samych a sla som pomahat na kampan kastracie domacich milacikov- raz za rok maju moznost na sidlisku nechat vykastrovat svojich psov a macky zadarmo...a potom som zbehla este na vystavu psov a som si strasne oddychla akurat ze ked som sa vracala domov tak som myslela ze mi exploduju prsa...

no a pozeram ze mate dobre temy- ku ktorym sa nemozem vyjadrovat 😀
pridavky od statu- o tom mozme len snivat ( ja by som brala aj 50eur keby mi niekto ponukol 😝 )..no aspon nemam vycitky svedomia ze co tu cely cas pracovala na cierno 😎

no a dalsia super tema- zimne oblecenie... ja som ani nevedela co je to fusak kym som nevygooglila 😅
ja mam na vsetko mateove oblecenie jen jednu malu policku. skoro same kratke veci a len jedny dupacky- aj tie nam poslala moja mamina a pouzivame ich len na noc lebo teraz je uz v noci chladno, ale cez den stale horuco...

tak my ani nemozme vyrobit takeho plysaka ako akika:(((

vladka84
27. sep 2010

@jankasramka ale zato mate super klobuk pre Matea, predstav si, ze by taky dala akkika svojmu Semimu ako by sa na nu trebisovcania pozerali 😀

vladka84
27. sep 2010

inak, citala som dnes tu stranku www.koliska.sk - co tu minule hodila memory, no chcela by som vidiet, ktore dieta spi podla toho spankoveho rezimu co tam je...a teda, ako tam pisu, ze sa to da naucit, nech si vezmu moje dieta a naucia ho to 😀 😀 😀
dnes sme rano spali do 8mej (kojila sa o 5tej), potom bola hore do 10tej, pospala pol hodinky, potom sa pokakala, znova papala, zaspala po 12tej a budila som ju o pol 15h., lebo sme mali papat a ist po Timku... po ceste si zdriemla na pol hodinku a zasa bola hore... teraz este drieme... no to je rezim ako svina 😝

kvietok121
27. sep 2010

@vladka84 moja my sme tiez mimo rezim absolutne mimo

memory97
27. sep 2010

@evanns jejda, tie nase deti sa snad dohodli. Tiez rozmyslam, ze dnes pojde mm do toho skaredeho pocasia🙂

memory97
27. sep 2010

no my bud mame laktacnu krizu, alebo sme skoncili s materskym mlieckom ☹ od dnes uz ma maly nutrilon ☹

@vladka84 nie vzdy sadnu rady ludi na vsetky deticky, ale obcas si tam kazda maminka nieco najde 😉

akika722
27. sep 2010

@jankasramka pošli klobuk,ja ti pošlem plyšaka 😀 😀 😀

mirmaj
27. sep 2010

@memory97 a je uplne na nutrilone? alebo len dokrmuješ trocha?

liba78
27. sep 2010

Ahoj babulky, máte super tému
@akika722 aj ja by som chcela Nikolkuuuuuu. 😅 Ale už som zmierená z plyšákom, len musím kúpiť taký ohoz 😝
Tiež som plánovala šatník pre seba a malú 😉 a teraz mám šatník s mm 😠 . Zaberá tam jednu poličku 😀 😀

Ale my sme dnes s prestávkami (malými) prerevali celý deň. ☹ ☹ Ešte aj z parku sme utekali z revom. Ešteže pršalo a skoro nik nebol vonku. 😒

memory97
27. sep 2010

@mirmaj co sa mi podari odstriekat, tak do cca 40ml a zbytok nutrilon ☹ aj to je 40 vela, ak sa podari... nechapem, ved doteraz bolo dost mlieka, maly este nechaval... Jedna tretina je materske a zbytok nutrilon...

kvietok121
27. sep 2010

@memory97 tie tabletky na zvysenie mlieka so senovkou nepomohli, mne pomohli

mirmaj
27. sep 2010

poradte nám prosím, ktoré šatočky si máme dať na tu svadbu 🙂 čelenku musím ešte zohnať a ten chlpatý kabatik si dame určite, lebo ma byť zima. Pofotila som to len takto, nechcelo sa mi do toho už malu trepať teraz večer 🙂)

akika722
27. sep 2010

@liba78 NIKOLKA ešte može byť a potom mm šatnik bude v kufri 😀 😀 😀
@memory97 homeopatika by nepomohli???

memory97
27. sep 2010

@kvietok121 ja mam tie homeopatika ricinus... a doteraz bolo dost...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre