♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
29. sep 2010

@evanns myslíš, že by voňavka zaberala? 🙂)) ja davam ešte tenšie pyžamko, ale leží na perinke, prikrytá je dekou a trocha prehodená paplonikom a byva tiež niekedy spotena 😒 asi to prehaňame. Ale chystám sa s ňou dnes pre istotu k Dr. lebo sa bojím či nie je chorá, v noci pokašliava trocha a teplotu ma 37, tak sa bojím až sa to nezhorší a v soboru namiesto svadby až nepreležíme v horučkach 😖 😖 😖

lenadka
29. sep 2010

@memory97 ma sa dobre, uz po veceroch tolko neplace, mame fintu supneme ju do kociara na terasu...vonku je zima tak cusi a zahaji protestny spanok 😀 ale zas noci su take nepokojnejsie odkedy sa dobre vecer "nevyvresti" dnes ideme do poradne, predpokladam ze bude mat nejakych 59 cm-doma som ju merala a okolo-skoro 5 kg, to mi ukazala vaha ked som sa na nu postavila s nou a potom sama a odcitala, ukazalo mi presne 5kg, tak ked odratam oblecenie tak skoro 5 kg...uvidim 🙂

evanns
29. sep 2010

@mirmaj tak nam ten vak vyhovuje lebo ju dame spinkat do postielky, zapnem monitor dychu a ked je vo vaku nemusim sa bat ze sa odkope a mozeme sppokojne vsetci spat 😎 aj nasa zacala nejak kychat viac, ale vcera sme boli v poradni a ze dychanie ma ciste, teplotu nemala...ja sa tiez toho najviac bojim ze ochorie ☹

vladka84
29. sep 2010

ahojte baby, len som na vas mrkla, kym dospavame na balkone...dnes sme uz boli v meste, Timke zajtra zacina plavecky, boli sme kupit ciapku... A celkom sa vonku oteplilo, v tricku teda nechodim, ale svieti aj trosku slniecko, tak som nevyzerala tak zufalo s kocikom o 8mej rano 😀
ideme dnes vyskusat ten infacol s mliekom, som zvedava na ten ksichtik co vystruha 😝
a zajtra mame poradnu, som zvedava, ci mala pribera, stale mam nejake pochybnosti, ze ci jej staci moje mliecko, ale hadam by protestovala, keby mala malo, nie?

memory97
29. sep 2010

@lji nic si z toho nerob, skus si hodinu po kojeni odstriekat mliecko a uvidis ci ho mas malo. Najlepsie vies ty, co treba tvojmu babatku. Ja uz dokrmujem nutrilonom, lebo malemu je uz malo, ale u nas sa to dalo cakat, kedze sa skor narodil, ale je z neho uz spokojne babo🙂

@evanns v noci mu davas aj deku alebo paplonik?

evanns
29. sep 2010

@memory97 tak paplonik ma v postielke...ale mame dost teplo v byte tak neprikryvam ju stale

aneta4
29. sep 2010

ahojte chcem sa vas spytat ako často možem davat infacol?tam je tušim raz za den ....dakujem

kvietok121
29. sep 2010

@aneta4 moja zlata my davame okrem noci pred kazdym kojenim takze niekolkokrat za den, v letaciku je aj napisane ze nie je mozne sa predavkovat a to nam povedala aj dr

kvietok121
29. sep 2010

ahojte babulky takze sme sa vratili z vazenia a mame 3940 g takze sme pribrali za tyzden 225g na to ze papame hrozne tak je to super nie??? takze zatial ziadne prikrmy, keby sa polepsili tie prsia mam ich znova cele cervene ubolene, ja uz neviem co snimi ach jo, nabuduci tyzden by som mala volat ku gynekologovi po siestich tyzdnoch tak som zvedava co mi povie

kvietok121
29. sep 2010

@vladka84 jasne ze by prostetovala a este ako vrieskala by neboj urcite priberate, ale ja tiez chodim prevazit, tiez nie som si ista

kvietok121
29. sep 2010

@lji moja kasli na reci aj na mna tlacia uz mi aj kupili krabicku nutrilonu, a preco mu uz nedavam caje, ze to je uplne normalne od narodenia, ved musi nieco pit a tak neboj bude to dobre, ako mi vzdy povie laktacna poradkyna musite len vydrzat

vladka84
29. sep 2010

@kvietok121 tak to ste pekne pribrali, ved to je tabulkovy prirastok 😉 my pojdeme zajra, no som zvedava... inak, mala je dnes nejaka pokojna, asi jej urobila dobre ta ranna vychadzka 😀 nechvalim sa, konstatujem 😀 😀 😝

vladka84
29. sep 2010

@katulkaaaaaa kde siiii? ako reagoval Simonko na sosovicu? nosite sa na rukach? 😕

memory97
29. sep 2010

@lenadka to je dobre, ak je mala v pohode a mamna tiez 😉 😉 my tiez spinkame cez den v kociari a ani za svet do postielky🙂

@vladka84 ak by si mala malo mlieka, tak to spoznas🙂 babo ti to vzdy najavo🙂

memory97
29. sep 2010

@evanns lebo my zatial nemame paplonik, ale ked nam takto vselijako kuria, asi by bol najvyssi cas, ved o chvilu ho uz do perinky nedam☹

kvietok121
29. sep 2010

@vladka84 dakujem aj ja sa vytesujem ze sme pekne pribrali ked sa pojdeme vazit o tyzden tak uz budeme mat na 4kg jupiiiiiiiiiiiii

kvietok121
29. sep 2010

@memory97 ako mliecko???

lji
29. sep 2010

@kvietok121 jeej vy ako pekne rastiete. a že zvláštne papanie. ved to potom papáte superne 😉 😉

@memory97 a ty neprikrývaš ani dekou a je iba v perinke?ja prikrývam dekou cez den ked nekúrime a v noci ked ju rozbalím z perinky.ale my máme takú deku že ked si ju človek chytí do rúk tak cítiť teplo.

lji
29. sep 2010

@memory97 hodinku po kojení by som mala dosť nastriekať? tak to asi skúsim 😕 lebo ja som sa obča snažila po kojení ešte "odstreknúť" ale to iba občas ale asi to budem poctivo robiť aby som ešteviac rozprúdila mliečko.tak lahko sa nevzdám 🙄 🙄 🙄 nechcem aby tá žena mala pravdu 😠

katulkaaaaaa
29. sep 2010

@vladka84 ahoj,dnes som smutna,babka mala v noci srdcovy infarkt,previezli ju do ba,tak cakame co bude ☹ ☹ ☹

kvietok121
29. sep 2010

@lji moja nase kojenie je hodinove, 5 minut potiahne, niekedy aj menej potom je omameny chvilku ho podrzim zase si pyta a to je dookola a ked sa mu nepodari zaspinkat tak o hodinku si pyta znova, potom zase chce len dudat no horor ... no niekedy je to na nervy tak niekedy sa cudujem ze tolko pribral ... teraz tiez spinka budem ho zachvilku budit, lebo mam plne prsia

inac nabuduci tyzden idem na kontrolu ku gynekologovi tak som zvedava co s tymi prsiami mam stale ich citim take pichanie v nich a cele su cervene

kvietok121
29. sep 2010

@katulkaaaaaa ach moja tak to je smutna sprava, drzkaj sa

akika722
29. sep 2010

@memory97 ahojte...spacie vaky mam 3,take v celku,ved to je podla velkosti...jeden mam 70ku,druhy 80ku a treti myslim 100ku

akika722
29. sep 2010

@mirmaj probiotika budem davať aj nadalej ved je to aj na imunitu...no asi sa poradim s dr... 😉

akika722
29. sep 2010

@lji to ti povedala svokruša?ber z rezervou 😖

vladka84
29. sep 2010

@kvietok121 prislo ti uz to lehatko? mna dnes taaak nastvali, volali mi, ze tie Barbie nemaju, tak ci mi maju poslat aspon lehatko... zrusila som celu objednavku, idem ho objednat od niekoho ineho.. ta Barbie mala byt tu aj s lehatkom uz v piatok 😠
@katulkaaaaaa jooj, tak toje zla sprava, drzim prsty ☹
@memory97 dakujem, ved tiez sa vzdy tak ukludnujem, ze hadam by mi nespala 3 hodiny, keby bola hladna, no zajtra budem pokojnejsia, ked to uvidim aj na vahe 😉

akika722
29. sep 2010

@kvietok121 vy chodite na porednu raz tyždenne?my raz mesačne mame chodiť..

akika722
29. sep 2010

@katulkaaaaaa je mi luto moja,nech to dobre dopadne...

katulkaaaaaa
29. sep 2010

@vladka84 vladi malemu sosovica vobe nevadila,spinkal ako vzdy a ziadne plakanie nebolo,teraz ju akurat zase jem ,mnam 🙂 a malinka ma urcite dost mliecka inak by ti plakala a nespala,ja mam posledne dni pocit ze mam prazdnne prsia ale ked stlacim tecie,asi sa moc sledujeme

katulkaaaaaa
29. sep 2010

@akika722 dakujem no snad to dobre dopadne...ale je to cele zamotane,babka v noci volala mojej mame ta nezaplatila nacas fakturu z orange tak ju vypli,babka sa nemohla dovolat,nastastie si stihla zavolat zachranku...strasne som nasrata na cely orange...idem do O2,nemate skusenosti kd ste prechadzali?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre