♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
29. sep 2010

@katulkaaaaaa asi mas pravdu, sledujeme sa a potom najdeme aj tam problem, kde nie je... hmm, tak sosovicu by som si dala aj ja, ale este radsej pockam, nech si potom nebijem hlavu o stenu, ze som mohla vydrzat, predsa len Karinka ma len zajtra tri tyzdne...

katulkaaaaaa
29. sep 2010

@memory97 ano rurka sa dava tym uzsim do ritulky 🙂
@jankasramka prepac ze neskor ale mame doma stresy kvoli babke ☹ dam varit sosovicu,pridame bujon,sol,vegeta,ked je sosovica uvarena...osmazim troska cibule,muka-klasika zaparazka,vmiesam do polievky necham prevriet a hotovo,maleho brusko nebolelo tak je fajn

akika722
29. sep 2010

@liba78 moja nevieš ešte ten link na emulips?či tam nema ta pani telefonne čislo...čakam jak truba a kvapky nikde :((((((((((((((

kvietok121
29. sep 2010

@akika722 nie aj my chodime tak raz za 3 tyzdne ale tie dva medzi tym chodime vazit ....ci priberame

jankasramka
29. sep 2010

@lji to poznam tie reci, aj moja furt tliachala o UM, hlavne prve dnei a to som sa jej spytala ci ona mala mlieko hned prvy den a zrazu bolo ticho. som si ju nevsimala a ked sme sli vazit tak za 2tyzdne pribral presne 1kg, tak aj dr. bola mimo 🙂

@lulu4 my sme sa trapili 2 mesiace s refluxom ,uz nam dali milion liekov a nic tak som sla ku gastroenterologovi a ten nam dal cisapridum-povedal ze zlepsenie uvidim az po 2 tyzdnoch ale mne sa zda ze je lepsie uz po par dnoch. lebo ja nechcem davat UM zatial.
inak som bola uz pomaly chora z toho refluxu lebo ani spat nemohol ajked priberal ale vobec nespaval len plakal

jankasramka
29. sep 2010

@katulkaaaaaa vdaka za tu sosovicu- nevadi ze neskor- ajtak som vcera nemala cas...
dufam ze vsetko dobre dopadne s babkou. dobre ze stihla zavolat zachranku a v nemocnici sa uz o nu postaraju🙂

@kvietok121 neskusala si dat odgrgnut ked sa ti odtiahne od prsa? vraj niekedy hltavo piju za par minut sa odtiahnu a "odpadnu" ako by boli prejedeni ale ked das odgrgnut a prilozis tak pokracuje v piti a zasyti sa.
neviem, vraj. a mne to fungovalo....
inak sme uz spravili intervali medzi kojenim2,5-3hod. a to som predtym kojila kazdu hodinu. da sa to len si musi nejake dva dni zvyknut a potom uz ani nepyta skor

@akika722 mozno im chyba nejaky tvoj udaj a nemozu to poslat, urcite zavolaj, a daj vediet co povedala

jankasramka
29. sep 2010

pocujte ja takmer vzdy ze mam dost mlieka a vcera vecer sa mi zdalo zze nejak sa nenaliali velmi maly bol prisaty na kazdom 20 min a potom zacal plakat tak som spravila UM a vypil takmer 200ml!
a inak aj tu sa ochladilo- v noci nam bola normalne zima 😖

@kvietok121 este som zabudla ze to pichanie v prsiach sa citi ked sa nalievaju mliekom, je to normalne. niekedy citis len take mravcenie a niekedy to az boli ale je to ok 😉

kvietok121
29. sep 2010

@jankasramka lenze ja mam cele prsia zo spodu cervene tak to asi nebude ok, neviem, som zvedava co mam zase za problem, ale hlavne ze matejko papa a pribera, uz nech to je cokolvek a nech to boli ako chce

dam aj odgrgnut a niekedy si pyta, niekedy nie, on je zvlastna povaha, laktacna povedala ze take dieta este nevidela, normalne je lenive tahat ... ze mu to proste vyhovuje len tak lezat a cuckat z prsa ... ale ze ono sa to zmeni, my tiez dokazeme vydrzat dlhsie ale len ked spinkame inak ked sme hore tak hodinku najviac dve a hlad je hlad ... a niekedy mam pocitze ked mu uz nechce dat cuckat, tak zacne ckat aby ma presvedcil ze este naozaj chce 😀

kvietok121
29. sep 2010

@vladka84 moja ano prislo uz davno, a sme spokojni, prislo ok, aj malicky si na neho zvyka, nie je to dlhy cas co tam vydrzi ale aj 15 min az pol hodiny je dobre 😀

skoda ze vam neprislo, my sme pozerali este na bige

jankasramka
29. sep 2010

@kvietok121 ach, prepac ☹ nejak som prehliadla ze si pisala ze mas aj zacervenane zo spodu. to hej teda, lepsie ist na kontrolu..

kvietok121
29. sep 2010

@jankasramka ked som mala zapal tak som mala aj teploty a citila som tvrde, teraz teplotu nemam a tvrde necitim, tak neviem a zapall my presiel za 4-5 dni a teraz to mam uz dlhsie tak neviem co

evanns
29. sep 2010

@kvietok121 pekne priberate...

my sme dnes zase zmokli...sme boli na plucnom vytlacit ten abces po TBC ockovani a ideme tam bolo slnko...vyjdem z nemocnice a taky lejak... ☹ uz mi ide na nervy to pocasie 😝

kvietok121
29. sep 2010

@evanns dakujeme aj u nas je hrozne

akika722
29. sep 2010

@jankasramka no moja komplet adresu som dala počkam či ma link Liba alebo cez mail to vyhladam dufam že tam bude čislo...no na nervy..dokonca ešte jedna zasielka sa stratila niekde na pošte som brala pre Paťka vetrovku s poš.15eur a nemam to ani ja ani ta pani...inač ta pani je mila verim jej je z zade z kona a ma 16 odporučani

akika722
29. sep 2010

bože baby môj Paťko je expert...tolko energie v sebe mať...aspoň to male čudo judo vlasate je dobre 😀

kvietok121
29. sep 2010

@akika722 my sme zas potichu ale nehceme sa poozit do postielky tam sa zobudime

akika722
29. sep 2010

@kvietok121 a šatku nevyuživaš?aspoň by ti hajkal a ty si porobiš čo treba...

kvietok121
29. sep 2010

@akika722 vyuzivam ale nteraz ma trosku viac bolia prsia a tak sa snazim uspat a polozit do postielky

baby dnes sa nadherne smial len som to poriadne nezachytila iba taky slabsi usmev ... to je nadherny pocit

akika722
29. sep 2010

@kvietok121 chi aky je rozkošny a bez vlaskov chrustik,moj ma vlasiska aj za tvojho 😀
vy sa smejete my plačeme/foto z nedele 😉

kvietok121
29. sep 2010

@akika722 aj s tym placom je kockos

akika722
29. sep 2010

@kvietok121 😀 😀 😀 chcela som tu hodiť par fotiek mm vzal fotak do prace-ma nočnu 😠 tak zajtra 😀

kvietok121
29. sep 2010

@akika722 ok budem sa tesit

akika722
29. sep 2010

@kvietok121 čo len my dve sme tu? 😲

mirmaj
29. sep 2010

ahojty, my tak revávame večer, že sa to nedá počúvať. Je to fakt katastrofa, žiadno sa nedá utíšiť, proste nič nezaberá, nosenie, ležanie, cumel, krmenie, proste nič ☹ ☹ ☹ musí sa proste len vyrevať a potom sa upokojí a prestane 🙄 ale mám pocit, že vždy reve vtedy, ked je dlho hore, že nespí cez deň a potom je už moc unavená, dnes nespala od 15:30, len taký jeden 10min. spánok, ked sme boli dať vymeniť naušničky, inak bola stále hore.

mirmaj
29. sep 2010

@akika722 @kvietok121 už som sa aj ja ku vam pridala 😀 😀 drobci buvaju?

akika722
29. sep 2010

@mirmaj ahoj moj spi ale ešte nie je prezlečeny tak čakam kym sa zobudi 🙂

mirmaj
29. sep 2010

@akika722 už teraz spí aj naša, okupkana prezlečená, ale keby si počul atie vresky to bola katastrofa, Semi spí od kedy?

akika722
29. sep 2010

@mirmaj asi hodku ale možno ho zobudim nech pobude hore pretože potom oc bude kruta...som sama s detmi mm je na nočnej a ked sa na plač zobudi Paťko nebude už chcieť spať a musi rano do školky vstavať

kvietok121
29. sep 2010

@mirmaj m esteb nespime

mirmaj
29. sep 2010

@akika722 aha, no ja by som ju o 19 už nedala buvať, ja by som ju už pripravila na noc 🙂

@kvietok121 a čo len tak si polihujete? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre