♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
29. sep 2010

@evanns volne dostupný, ja som tiež chcela dať samostatne lebo dava sa to až po papaní

vladka84
29. sep 2010

inak, neviem kto mi tu radil zmiesat Infacol s mlieckom... ale dakujeeeem, zabralo 😀 mala ma neoplula, dokonca sa ani kyslo netvarila, skor tak prekvapene, ze co jej to davam... takze mame za sebou konecne prvu davku 😅

lji
29. sep 2010

@mirmaj no ešte sa hrá s nožičkami, kopká a vydáva divné zvuky takže ak by aj stihla zaspinkať do kúpania tak ju prebalím a ked sa preberie tak okupeme,napapame a ked nie tak necham spinkať 😅

akika722
29. sep 2010

@vladka84 no moja...zajtra pride kamoška s malou deti v rovnakom veku a Paťko ju moc asi nemusi nechce jej davať hračky a sobotu dalšia kamoška so synom tiež rovnaky vek 😒
@evanns volne dostupny stoji cez 8 eur ale kup baby

akika722
29. sep 2010

@mirmaj 😀

mirmaj
29. sep 2010

@vladka84 to si aj ja hovorím, že čím bude väčšia tým to bude lepšie 🙂 a teraz všetky tie čo už mate staršie deti mi to teraz nerozporujte, nech aspoň dúfam 😀 ked už to tak nebude 🙂

mirmaj
29. sep 2010

@lji aha, ona nebuva, tak potom v pohode, ja že spinka, som zabudla, že si hovorila, že sa baví s babkou 🙂

mirmaj
29. sep 2010

tak mi je tu s vami dobre dnes večer, ale musím končiť ☹ mm chce isť na PC tak končím...pokojnú noc zasa želám všetkým 😎

kvietok121
29. sep 2010

@mirmaj ahojky

akika722
29. sep 2010

@mirmaj len tolko moja....uži si kym je mala a že kde ju položiš tam ju najdeš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladka84
29. sep 2010

@mirmaj ja tomu verim, ze bude cim dalej, tym lepsie... nic ine mi neostava, iba verit 😀 😀 😀 😀
dobru noc 😉

vladka84
29. sep 2010

dnes som sa postavila na vahu, neodolala som... takze po troch tyzdnoch od porodu hlasim plus 7,4 kg 😀
no a to so v case tehotenstva bola v tom, ze do mesiaca po porode budem mat isto svoju povodnu vahu... no to este neviem, ci nepriberiem, lebo chutiiiiii mi strasne 😝

akika722
29. sep 2010

@liba78 ozvala saaaa emulips pride.len teraz mi pisala že bola odcestovana a zasielanim poverila kamaratku a kamaratka sa asi nato ...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 teším 😀 😀 😀 😀

jankasramka
29. sep 2010

my dnes vobec nespime. absolutne a tiez stracam mlieko. do ritky, nechapem to 😒
@akika722 tesim sa s tebou🙂 tak za chvilu to mas doma🙂

memory97
30. sep 2010

@kvietok121 mliecko sa vracia, ale este chvilku potrva kym to bude dobre, ale tesi ma, ze aspon mame mliecko🙂

@lji maleho prikryvam dekou a je este v takom tenkom vyzera to ako hrubsia zavinovacia deka, lebo ma uz nozicky vonku a to kurenie u nas nie je ktovie co, vacsinou aj tak musim mat ohrievac pusteny...

@lji mala by si hodinku po kojeni odstrikat mnoztvo, ktore babatko vypije🙂 Aj ked by sa ti to zdalo malo, ale ak dalsie kojenie je o 3 hodinky to mas uz opat mliecka dost. A ak kjis od zaciatku, tak sa mliecko pekne rozbieha, bude to v pohode uvidis🙂

@kvietok121 nemas v nich este zapal? Skus masaz pred kojenim, ci to nepomoze...

@akika722 jaj vidis zabudla som, ze su podla velkosti🙂 Nejaki si isto zaobstaram🙂
Kvoli priberaniu sa chodi castejsie, potom uz kazdy mesiac na prevazenie.

@katulkaaaaaa co poznam ludi, ze presli do O2, velmi si pochvaluju🙂 osobne nemam skusenost.

memory97
30. sep 2010

@mirmaj mala si skusit dat do neho troska mliecka, babatka sa tym daju oklamat, ak v novej chuti, citia nieco zname 😀 staci iba par kvapiek, ked zarabas mliecko🙂

memory97
30. sep 2010

@jankasramka my sme na tom tiez podobne, maly vcera velmi toho nenaspal a vecer nie a nie zaspat, este o 23:00 nespal... Jani skus odsat a uvidis, ci ano alebo nie, mozno mas menej mliecka ako maly dokaze spapkat... alebo si menej pila cez den...

babule nebudem tu par dni, tak sa potom ozvem, no dnes maly este spinka, normalne robi rekordy so spanim🙂

lji
30. sep 2010

TAK A JE TO TU!!! vyhlasujem laktačnú krízu 😖 už mi aj slzička vyšla. už včera som mala blbý pocit že ho je menej a menej. ked som chcela po kojení ešte odsať tak vyšlo pár kvapiek a dnes v noci a teraz ráno už ani v klobúčiku som nevidela ked malá pila.čiže ho mala málinko a odsať sa nepodarilo už nič 😔 takže dnes kupujeme nutrilon aspon pre istotu kým sa to nerozbehne. a ono sa rozbehne!!!!! musí!!! a bude to tak a hotovo!!! a uvidíme čo nám povie dnes doktorka kolko sme pribrali za dva týždne 😒

lji
30. sep 2010

@memory97 no včera hodinku po kojení som odsala asi 15ml 😢 😢

liba78
30. sep 2010

Ahoj babulky, dobré ránko.
@lji nepripúšťaj si žiadnu krízu. Nebude, nebola, nie je. 🙂
@akika722 no super, sa teším. Nepripadala mi nespolahlivá. 🙂 🙂
@elinka27 Zatíčko si úúúžasná maminka. Je tu veľa maminiek ktoré už nekoja. Keď to nejde, určite za to nemôžeš ty. Ten malý zázrak ťa potrebuje vyrovnanú, vyspinkanú a usmiatu. Neboj jej je určite jedno ak ju kŕmiš z fľaše. Bude mať spokojné bruško a ty budeš mať tiež lepšiu náladu. DRžím palce, zvládneš to, som o tom presvedčená. 😉 😉 😉

liba78
30. sep 2010

@jankasramka neboj, mlieko bude. Vypiť veľa bielej kávy a spomenúť si na "kravy" tie nezaujíma, či mlieko majú a majú ho. 😉 (oklam samú seba)

majka35
30. sep 2010

dobré ránko žienky, toľko tu píšete, že ani nemôžem byť v obraze ... ja nemám vôbec čas na net, malá si zmyslela, že bude plakať celé dni 😒

katulkaaaaaa
30. sep 2010

@elinka27 nebud smutna nie kazda moze kojit,neber to ako osobne zlyhanie,spravila si pre to naozaj vsetko,najdolezitejsie je abysi bola spokojna ,nie vystresovana,je vela mamiciek co nekoja a neznamena to ze svoje deticky nelubia preboha...hlavu hore,daj UM a zacni si uzivat svoje babetko,drzim palce 😵

katulkaaaaaa
30. sep 2010

@majka35 ahoj majka a co placete trapi vas brusko? ☹

katulkaaaaaa
30. sep 2010

@lji skus meltu,mne vyborne zabera,polievky take mliekove biele zemiakove..vela tekutin,nalievaj sa aj ked niesi smedna,skus 😉a tie homeopatika co brala akika?potom mala mlieka aj pre dve

katulkaaaaaa
30. sep 2010

@liba78 to je dobre s tymi kravami 😀 😀 😀
vcera sa mi podarila krasna fotka 😉 a s babkou to vyzera dobre,sa tesim 😵

kvietok121
30. sep 2010

@memory97 netusim co to je masiruj, davam rozne polohy no fakt neviem v utorok mam ich po 6 tyzdnoch na kontrolu uvidime co to je

majka35
30. sep 2010

neviem, či bruško, ale asi nie ... proste je nervózna strašne a len na rukách chce byť ... ani v babyvaku nie ... ale vymyslela som na ňu fintu ... som jej dala rúčky vedľa seba, poriadne ju zabalila do vankúša, obalila dekou, že sa ani pohnúť chuderka nemôže, ale evidentne jej to pomáha, lebo hneď stíchla a spinká ... ešte asi potrebuje pevné zovretie a mať pocit ako v brušku

kvietok121
30. sep 2010

@vladka84 neboj aj ja priberamved tplko jej chudnut sa bude az ked budeme prikrmovat takze v 6-7 mesiaci takze teraz ma to netrapi

kvietok121
30. sep 2010

@majka35 ano to pomaha mi v noci inac ani nefungujeme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre