♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

peta131
15. jan 2010

Mati nie mne to doktor nenavrhol, mne na tom bola kamaratka tak od nej som sa dozvedela ze nieco take je, zatial to robia len v BA ale krv tam mozes poslat z celeho slovenska

Luci tak mame rovnake bruska 😀 ja rano vobec nic az vecer tam uz co to je 🙂

evitkamalicka
15. jan 2010

mati, ale musis za to zaplatit nejakych 59,50€ tusim

peta131
15. jan 2010

Evit no to som zabudla dodat 😀

inak baby mne strasne teraz schlpatelo brucho normalne mam na nom tmave chlpky 😕 aj vy to niektora mate?

evitkamalicka
15. jan 2010

petka ano aj ja mam chlpate brucho aj pri malom som mala 😀

michaela80
15. jan 2010

mata ja na tie testy idem vo stvrtok...

lucy1990
15. jan 2010

Peti, to je zvysenou hladinou hormonov 🙂 a mozno aj tym ze cakas chlapceka, tak mas v tele muzske hormony 😅 aj mne nejako stmavli chlpy na nohach 🙄

lucy1990
15. jan 2010

a ja idem zasa v utorok 😀 uz som plna ocakavani 😉 normalne asi vyhlasim stavky 😅

evitkamalicka
15. jan 2010

ja nejdem, pockam na velky ultrazvuk 🙂

peta131
15. jan 2010

to som rada ze to je normalne lebo mne teda schlpatelo riadne 😅 ja som mala vzdy len take vyblednute chlpky na bruchu ze ich ani vidiet nebolo no a teraz jak chlap 😅

luci aj ja som bola hrozne zvedava som sa nemohla dockat a potom ked mi prisla smska ze gratulujeme vam cakate syna som nemohla tomu uverit 🙂

lucy1990
15. jan 2010

My pojdeme urcite aj na 3D, to si nenechame s mm ujst, tesim sa na to dvd, potom ukazem aj malickej/mu ze aka/y bol/a chutna/y 😀 a kvoli tomuto chcem vediet co to bude, nech sa mozem s bruskom normalne bavit, nie ako s hermafroditom 🙄

evitkamalicka
15. jan 2010

peta a chceli ste chlapceka?

lucy1990
15. jan 2010

Peti, to veriiiiim 😀 musi to byt perfektny pocit, ja som teraz taka senzitivna, ze sa asi rozplacem ked sa to dozviem 😅

peta131
15. jan 2010

evit nie chceli sme velmi dievcatko ale co uz clovek si nenavybera...iba som si este nezvykla na tu predstavu ze budem mat chlapca lebo vzdy som tuzila po dievcatku...ale hlavne aby bol zdravy to je najdolezitejsie 😉

lucy1990
15. jan 2010

A Mati dakujeem 🙂 vidis, aka princeznicka sa z teba vyklula 😀

peta131
15. jan 2010

luci ja som od rana drzala v ruke telefon a cakala kedy mi pride smska a ked mi prisla normalne som sa ju bala prec itat 🙂 a o kolkej ste objednani?

evitkamalicka
15. jan 2010

peti veru zdravie je najdolezitejsie

lucy1990
15. jan 2010

Peti, presne, nech je zdrave...to ja nemam rada take buduce maminy, co velmi chcu len jedno a ani za svet nic ine 😖 ved predsa je to 50 na 50...to mm byvala ked sa dozvedela ze caka chlapca, tak tyzden bola ticha domacnost a bola na neho nazurena... 😠

lucy1990
15. jan 2010

Peti o 16tej 😉 a ty si vedela ze v ktory den ti to oznamia?

gabusssa
15. jan 2010

Peťka vieš aká budeš šťastná, že máš chlapca...Chlapci sú omnoho viac naviazaní na matku ako dievčatá...Zbožňujem ako sa ku mne pritúli a aký je to ešte mamičkár a to má pomaly 12... Síce teraz sme si s manželom povedali, že chceme dievčatko, lebo obaja máme z prvých manželstiev chlapcov...Tak sme snívali, že nech po byte behá také malé copaté a ukecané...Ale teraz mám taký pocit a vychádza to tak aj podľa toho čínskeho výpočtu, že to bude chlapček..Ale je mi to v podstate jedno, aj keď som už veľmi zvedavá... 🙂

lucy1990
15. jan 2010

Ja si myslim, ze budeme mat dievcatko 🙂 lebo mam stale chut na sladke a mm mi povedal, ze som oskaredela 😀 a ked nie dievcatko, tak to bude velmi pekny chlapcek 😅

lucy1990
15. jan 2010

Ja tym vypoctom absolutne neverim...ani cinskemu ani tomu podla obnovovania krvi ci co 😖 na kazdom mi vyslo nieco ine a podla tych kalendarov by som bola chlapec 😎

tiriel
15. jan 2010

lenadka,poslali fakturu ale len ta suma 19€ a že ak som na MD tak len 5€ a vzadu oznam,že ak dačo neni uhradene,treba uhradiť

peta131
15. jan 2010

luci tak to mal riadnu kravu ked este bola nasrata ze caka chlapca 😠
a to je dobre znamenie ze ti chuti sladke, mne zase len slane a vidis mame chlapca 😉

ja si z mojeho robim srandu lebo on ma tiez uz syna ze asi vie len pipikov robit 😀

gabuss to vazne je este taky na teba naviazany? ja som si prave myslela ze chlapci su moc neni naviazany na mamu ked uz su vacsi...

inak mne ten cinsky vypocet sedi 😉

tiriel
15. jan 2010

mne pri malom nejak menej rastli chlpy, holila som sa ovela menej,rastli pomaly . a teraz pred otehotnením somm mala sen,že mi narastli fuzy 😀 . a sladke mi chutí , tak boh vie čo to bude. je to sice cele tehu uplne ine ako s malým,ale možno bude další judaš 😀

lucy1990
15. jan 2010

No to teda hej...ved preto s nou ani nie je...on mal 22 rokov a ona 27..a zmyslela si ze chce dieta, ale nejako mu o tom zabudla dat vediet 😠 medzi tym sa rozisli a oznamila mu to az v 4. mesiaci, ze nech sa stara a teraz len ho po sudoch vlaci, lebo chce vyzivne 12000 mesacne 🙄

mib
15. jan 2010

ahojte kocky,

vidim, ze tu je este celkom veselo. tak sa este na chvilu pridam ... doteraz som docitavala. 😀

janka, to je uz druha smutna sprava za dva dni. 😔 skus este chvilku pockat, mozno sa hematom umudri a zacne ustupovat. ja som mala v 6tt hematom vacsi ako bola dutinka a na poslednom uzv uz vobec nebol. drzim palce a budem na teba mysliet.

tiriel, som trosku zmatena. na poslednej kontrole som sa doki pytala, kedy sa vytvara placenta. pocula som totiz, ze babatko je lepsie a pevnejsie priputane, ked sa vytvori placenta. a doki mi povedala, ze sa vytvara po dvanastom tyzdni. 😕

lucy, dovolenku ste uplne zrusili, alebo ste ju prelozili?

inak ... co sa tyka pohlavia, tak my urcite pockame kym to bude vidno na ultrazvuku. vlastne by sme to ani vediet nemuseli, ale nechceme drobcovi hovorit ako chlapcovi, ked je to dievcatko. 😀

gabusssa
15. jan 2010

Peťka oni chlapi sú hrdinovia len navonok 🙂 Keď sme sami ide ma zožrať, furt ho musím hladkať a škrabkať a stále ma bozkáva, a to isté má aj kamoška , má rovnako starého syna ako ja - vlastne je to môj krstný syn - a ten tiež je riadny mamičkár. Ale keď majú okolo seba kamarátov tak nedajbože sa k nim len priblížiť, vtedy sekajú frajerov. Skrátka chlapi...🙂

lucy1990
15. jan 2010

Tiriel a to fakt vydzis az do porodu nevediet co cakate? 😅 ja som straaaaasny zvedavec 😉

tiriel
15. jan 2010

aqno,placenta sa vytvara až okolo 12tt,ale viem že mi vraveli,že je odlučena na 2/3 .tak určite nejaky ten plodovy kolačč,niečo čo drži plod k maternici 😕

tiriel
15. jan 2010

lucY nie, to koník taku frázu napísal

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre