• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@kvietok121 a my tu mame taku zimu že by som najradšej cely deň ležala v posteli..my sme už boli od 7mej do 11.30 ale ešte sa chystame pre Paťka,tak sa prejdem s deckami a domooov do tepla...nedavno sme sa sťažovali ako je nam horuco :grinning: maly je v kočiku obzera si ho kope s nožičkami a vydava take smiešne zvuky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 moja, určite to nebolo na škodu. Tiež niesom rada, keď sa deťom ubližuje, ale hranice musia byť. A super si sa zachovala. Musíte mať s mm jeden názor. Aj keď ti je to ľúto, nedaj na sebe znať. Ona to pochopí a bude mať oveľa oveľa menej takých amokov. Presne to vidím na tej neteri, s babkou a s dedkom máva a neposlúcha. Mamu a oca (ten je s ňou málo) už vôbec nie. Ale Martine si nedovolí nič, ani na CD-čka siahnuť bez opýtania. Je to fakt, a to je výchova. Aj moje deti skúšali hranice, deti sú také. Neboj dobre bude :wink: :wink: :wink: Horšie by bolo keby v amoku vyviedla niečo také, čo sa nebude dať napraviť. Lepšie je im predchádzať.
1. okt 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 Aj u nás už je zima, ale aspoň slniečko bolo do obeda. Boli sme vonku a ešte spí na terase. Som zvedavá do kedy. Chlapci už sú doma zo školy a u nás je dnes jarmok, tak asi pôjdeme nakuknúť. Nemám rada stánky a tie handry, ale milujem drevené varechy, mädovníky a také tradičné jarmokové blbosti. :wink: :wink: Uvidím, či sa podarí tam dostať, lebo dnes plakal aj v parku. :frowning2: :frowning2: @mirmaj zas sme mali vrieskajúci kočík :confounded:
1. okt 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 aj tu u nas je taka hrozna zima, dnes nejdem ani von, lebo soplikujeme a zajtra ideme na tu svadbu tak sa vyvetráááme až až :wink: :wink:
@liba78 my sme mali jarmok min. týždeň a tiež som presne preto nenabrala odvahu tam isť, lebo by sme to mali daleko domov a keby spustila ten svoj spev tak koniec :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak to mi je ľuto, že už aj vy tak spievate v kočíku ako my, dúfam, že ste to neprebrali od nas, lebo my sme sa už davno tak nevracali a dokonca už sa normálne kočíkujeme vo vaničke, ale ked sa prebudí a začne sa nahodou tak metať, že už vidím, že bude zle, tak jej zdvihne hlavu hore a ukľudnila sa zatiaľ vždy, skús aj ty vypolohovať vyššie, či nahodou nepomôže :confounded:
1. okt 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj no ja nemam na vyber :frowning2: pre Paťka musim ..užite si to zajtra :wink: chcem spaaaať...ale zajtra oddychnem :grinning: :grinning: :grinning: Pati a mm idu k svokre :grinning: :grinning: :grinning: do nedele a ja nemusiiiiiiiiiiiiiim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj dúfam, že svadba dopadne dobre. Ja som mala ísť zajtra tiež, aj mám šaty a všetko. Ale malý je strááášne mrzutý a má soplík stále. Tak som to vzdala.
On asi hlavne kvôli tomu soplíku sa hnevá. A dnes som ho dala už do fusaku, tak aj to ho naštvalo. Stihli sme kúpiť len kvety. Ostatné poriešime zajtra s tatinom. :slight_smile: Je ho ledva vidieť z toho fusaku, a keď sme prišli domov, tak ostal na terase v kočíku a spí. Tak asi už nepôjdem ani na ten jarmok.
1. okt 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no to viem, nezávidím :rolling_eyes: :rolling_eyes: za každého počasia by sa mi fakt nechcelo, ale samozrejme že by som išla aj ja, že by som ho tam nenechala celý týždeň :grinning: :grinning: :grinning: tak si uži poriadne víkend skoro osamote :slight_smile: :slight_smile:
1. okt 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 ja by som tiež nešla na tu svadbu keby to nebol mm brat, ale to sa patrí :slight_smile: ale tak malu zoberiem len k ženichovi potom k neveste, pred kostol, chvíľku do sály a zavezieme ju domov max o 19, umyť, prezliesť a uložiť spať a potom ju už bude strážiť sestra :slight_smile: :slight_smile:
1. okt 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 Tak si užiješ víkend. Ostanú tam aj v nedeľu ?
Moji asi pôjdu zajtra na motokáry do Piešťan. Dnes je tam mm zo svojimi zamestnancami. Urobil im firemný deň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A keďže chlapi čo nám majú robiť fasádu posunuli termín o týždeň, tak sa môže venovať deťom. Akurát ma štve to lešenie. Už ho máme týždeň postavené a strááášne zle sa mi teraz chodí s kočíkom. musím po tráve a keď prší je to na kočku. :angry: :angry: Dúfam, že to rýchlo spravia, keď už prídu. :wink:
1. okt 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj výhoda UM. Ja by som nemohla :frowning2: Ale to sa fakt patrí. A čo pribudne do rodiny aj miminko ? Alebo nečakajú zatiaľ ?
1. okt 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ahojte nasa vychadzka skoncila po hodine revoooooooooooooooooooom doma ked som ho zdvihla tak riadne grcol
1. okt 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 aspoň vidíš, že nereval bez príčiny :slight_smile: :slight_smile:
1. okt 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 toteda hej
1. okt 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ..... foto včera po kúpaní... :slight_smile:
1. okt 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 ako krasne drzi hlavicku
1. okt 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 no ale fakt krásne držíte hlavičku a jaký krásny baculáčik :unamused: to teda moja saška má čo dobiehať :unamused:
1. okt 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121
@lji dakujeme, tak sa snažte, dobehnite nás :wink: :wink: :wink:
1. okt 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 :sweat_smile: no s hlavičkou netuším ako ked si ju dvíha len trolinku a tú váhu sa pokúsime :grinning: kolko má jurko gramov?
1. okt 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji pred týždňom mal 5170 g. Dnes sa nám k doktorke na váženie nechcelo. :wink:
1. okt 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 krásna fotečka :slight_smile: no to je výhoda UM, aspoň nejaké to má :confounded: jasné prírastok bude a pre istotu čakajú dvojičky, aby im nebolo málo :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 maš čo nosiť maleho :slight_smile: a ako super vyzeráš, ani by som nepovedala, že maš troch chalanov doma teda štyroch pardooon :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my držíme takto hlavičku :slight_smile: :slight_smile:
1. okt 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ďakujem. Aj Tamarka sa snaží držať hlavičku. Pekná princezná... Nezabudni ju zajtra odfotiť, aby sme videli aká je v šatečkách. :wink: :wink: Teraz som si spomenula na teba, bola tu svokra a opäť priniesla malému darček. Takú nádhernú teplučkú mikinku. Je biela a vyzerá ako malý kožuštek s kapuckou. To by sa malej hodilo na zajtra. :slight_smile:
1. okt 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 určite odfotim, len neviem či aj s čelenkou :slight_smile: , lebo včera som jej ju skúšala a to boli, ine vresky :confounded: :confounded: ten by sa nam určite hodil :slight_smile: svokra ma dobry kus, však? :wink:
1. okt 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj to má a ešte je aj strašne zlatá. :wink:
1. okt 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 aspoň niekto ma dobru svorku :wink:
1. okt 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 ja umrem! to vyzera ze si mi dieta ukradla:D
sak on je uplne ako nas mateo, mozno az nato ze jurko ma trosinku svetlejsie vlasky....este aj vaha skoro rovnaka :grinning:
1. okt 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ozaj brat mojho mm sa bude tiez zenit...v polke novembra :slight_smile: ja sa tiez tesim ako vyfesakujeme matea...ajked dievcatka su vzdy krajsie :frowning2:
1. okt 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 tak to je krásna váha :confused: tak to teda fakt máme čo robiť

no tak odsala som si 60ml (dokopy obe prsia),dala som 50ml nutrilonu a tá krpaňka ešte pýtala tak som si ju dala ešte na prso.
1. okt 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :frowning2: baby sťažovali sme sa ake su naše deti :frowning2: dnes tak 2 sekundy navyše a Paťka mi zrazi auto :frowning2:
bola som pre neho v škôlke,vaničku z kočika som odklikla a dala som ju do šatne/nesmiem tam z celym kočikom/kym som davala učitelke papiere čo trebalo prekopirovať Paťo sa rozbehol po chodbe/jeho ma problem chytiť aj mm tak rychlo vie utekať/zhodila som papiere na zem a utekala som za nim,ešte že na mikinke mal kapucňu...cez cestu šli dve auta za sebou a on rovno na cestu a obzeral sa za mnou či ho nahaňam...stihla som ho chytiť za tu kapucnu a potiahnuť späť...no fakt dve sekundy a ani si nechcem prwedstaviť čo by bolo :frowning2: tak som ho strieskala pred tou školkou jak hada
1. okt 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok