♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

jankasramka
1. okt 2010

@kvietok121 len podla mna radsej pockaj lebo ak grcka velmi mozno to ma aj inu pricinu a ten gastrotuss by mohol zamaskovat varovne signaly. teda nechcem strasit ale ak sa mu stahuje zaludok na vracanie ( co je ine ako vytekanie mlieka pri refluxe) tak ten gastrotuss funguje tak ze sa spravi gelova zatka na zaludku a nepusti nic von. takze ak stahovanie pokracuje a nema kam uniknut preplnenie zaludka tak sa mozu stat aj vazne poskodenia.
nechcem srasit ale tak radsej pockaj ako sa to vyvinie a ked neprestane tak zbehni niekam na pohotovost nech ho vysetria.
teda podla mna.

akika722
1. okt 2010

@vladka84 na mojho nezabere nič...už sme skušali všetko... ☹

jankasramka
1. okt 2010

ach jaj, baby prave som umyvala zem a kukam a tarantulka tak rychlo bezim po moj speciany odchytavac priser ( hmyzu ) lenze ta potvora bola daka rychla a mame ju teraz za skrinou. no fasa. akoze ja si budem doma (v blave) tak strasne uzivat bezhmyzovo a zimu ze az.

vladka84
1. okt 2010

@jankasramka este stale mas "doma" na Slovensku? 🙂

vladka84
1. okt 2010

@akika722 tak mozno z toho vyrastie 😉

mirmaj
1. okt 2010

@jankasramka teraz som normálne rada, že tu mame zimu a nie tarantule 😲 😲

vladka84
1. okt 2010

jaaaj baby, ja som dnes nejaka utahanaaa... a to ma zajtra caka upratovanie, dnes som okrem navarenia nerovila nic... cakam este kedy mm vylezie zo sprchy a asi odpadnem do postele...

akika722
1. okt 2010

@jankasramka 😲 😲 😲 no to by som už sťahovala...ked ju nechytiš do večera budeš tam aj spať???????????
@vladka84 ja dufam ☹

jankasramka
1. okt 2010

@vladka84 no ja hovorim doma aj tu aj tam 😀 ale doma myslim hlavne slovensko 🙂
my tu totizto este nebyvame definitivne...teda aspon si to myslim 😀

viete co dnes zas maly nemohol zaspat tak som zobrala hnihu a zacala som ju citat ale takym sposobom ze som skoro kricala a maly uuuuuuuuuuuuuplne krasne a spokojne zaspal. a ked som stichla tak otvoril do siroka oci a plac. tak som zacaala kricat a opet klud. tak som pokracovala az kym bol uplne tvrdy- asi hodku a teraz neviem ci mam byt rada ze som nanho objavila trik na spanie alebo si ist kupit nieco na hrdlo lebo uz ani normalne rozpravat nevladzem 🙄

jankasramka
1. okt 2010

@akika722 ja verim nasej murke ze ked ta potvora vylezie tak ju odchyti...
a kym to nie je cierna vdova tak je dobre, s tou by som asi nespala 😒

inak to s tym patkom riadny stres teda... to uz len mu pripnut voditko na kapucnu...nieco mi hovori ze ty budes z nas medzi prvymi co schudne - ked nie koli laktacii tak urcite koli telocviku 😝

akika722
1. okt 2010

@jankasramka jasne moja je 21.24 a ja sa napchavam jogurtom 😅
no pošlem ti Paťka a tvoj mucko bude hajať deň-noc...ak ti stači krik 😀
a murka...no...ja by som sa aj tak bala ☹

jankasramka
1. okt 2010

@akika722 myslim ze ten jogurt je este ok...ja ked si pomyslim na nejaku tu moju nocnu pizzu pripadne cokoladku 😅

akika722
1. okt 2010

@jankasramka ved čokoladovy bol 😀 no nie je ok...už berem kvapky chcem popri kojeniu schudnuť a žerem!že hambim sa 😔 ale dobry bol 😀

akika722
1. okt 2010

@jankasramka nahaňaš pavuka?????

mirmaj
1. okt 2010

@akika722 na mňa nemaš, ja som asi pred hodinkou zjedla kremeš, fakt krava, neviem ako takto chcem schudnuť 😠

akika722
1. okt 2010

@mirmaj mňaaaaaam

mirmaj
1. okt 2010

@akika722 prídi, mam v chladničke plnu krabicu kolačov, mm doniesol už vyslušku od svokrovcov, ale toho som sa vdakabohu ani nechytila, kremeš som mala ešte od včera čo mi mm kupil 🙂 🙂

akika722
1. okt 2010

@mirmaj a potom budem plakať tyždeň...ved by som vam všetko vyžrala 😅 ja som čokoholička 😅 ale NESMIEM!!! 😔

kvietok121
1. okt 2010

babz maly staly placeeeeeeeeeee, zatial negrckal ale placeeeeeeeeeeeeeeeeee

kvietok121
1. okt 2010

ach baby

jankasramka
1. okt 2010

@akika722 typujem jogurt sabi cokoladovy.....ci?
tie som zboznovala...dobre ich robia vychodniari...

pavuka som nechala za skrinou lebo to male sa zobudilo tak som ho vzala na ruky a behala s nim po dome zabijajuc muchy...no super cinnosti teda...ale uz by som aj rada sla von kuknem asi cez branu ci nie to kobyliek...lebo bojiiim 😅

mirmaj
1. okt 2010

@akika722 nevadilo by nam to, ja si dam na svadbe zajtra, tak tieto by si mohla všetky zjesť 🙂 🙂

@kvietok121 to chudáčik stále nebuva? už je určite taký unavený, že si nemôže nasjť pokoj aby zabuval, že? aj naša Tamarka to mava niekedy. Skús pevno zavinuť a dať na tu ruku pred seba a otočiť na bok a kolíísať a pri ušku robiť ššššš...na nas to zaberá

mirmaj
1. okt 2010

@jankasramka my sa chystáme do postele a ty na prechádzku 😎

kvietok121
1. okt 2010

@mirmaj skúšame baby to bude blba noc

jankasramka
1. okt 2010

@kvietok121 skusila si dat na tigrika? poloz si ho na ruku dole bruskom. tak si moze odgrgnut aj uprdnut a este aj ho mozno nieco zaujme ked dole pozera. viem ze kazde babo je ine ale nam to velmi velmi pomaha...

akika722
1. okt 2010

@kvietok121 joj moja...skus ho dať mm možno citi s teba trošku nervozitu nam to pomaha pri mm sa potom ukludni
@jankasramka no maš to tam vesele...radšej by som brala kobilku na hlave ako tarantulu.brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
@mirmaj dik mija,,,prenechala by som tym čo maju menšiu riť 😀

jankasramka
1. okt 2010

@akika722
@mirmaj
ked uz sme pri tej pazravosti vcera vecer- skoro v noci - si vravim ze tie dve ubohe palacinky v chladnicke hadam nenecham napospas chladu a tme a kedze lekvar som uz zbastila tak som si natierala takym niecim ako kondenzovane mlieko len hustejsie. no a idem natret aj druhu a kuknem do kelimku a to vam bolo cele plesnive po okrajoch (biela aj cierna plesen).... fakt som mala so zaludkom namale....bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

akika722
1. okt 2010

@jankasramka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no prva chutila?ja že napišeš že tam pavuuuuk 😕

jankasramka
1. okt 2010

@akika722 @mirmaj ja by som si taky kremes dala...to stoji aj za to kilecko navyse 😀

no a ked tak este spominam hnusne chute tak raz som jedla lancmit ci co to bolo - taky z konzervy-bola som niekde okolo puberty. a tam bol normalne ohorok z cigarety. ale to som pochopila az po riadnom pozuti...bleeeeeeeeee

preco nemame na vyber grcajuceho smajlika?

kvietok121
1. okt 2010

@jankasramka @akika722 @mirmaj odgrli sme odprdli sme zavinuli sme a manzel s nim beha po byte a ssss sem tam mrnkne, ako keby ho nieco zabolelo, otvorene oci som zvedava kedy zaspinka ☹

ach baby nemam rada ked neviem co mu je

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre