♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
1. okt 2010

@akika722 tak to ja určite s tou menšou riťou nebudem 😉 😉
@jankasramka ešteže si si to všimla 🙂 lebo neviem čo by nato Mateo v mliečku povadal 😀 😀

akika722
1. okt 2010

@kvietok121 verim moja
@jankasramka no....bola som tehotna s Patim robili sme s mm špagety a ked som jedla v mortadele som našla necht,v šalate o mesiac naskôr foliu skrutenu,v instantnej polievke instantneho chrobaka,v parke perie velke a vlas a mm našiel v pašteke kraci necht...to všetko počas tehotenstva s Paťkom 🙄

jankasramka
1. okt 2010

@akika722 @mirmaj kedze ma velmi prosite tak mam este jednu prihodu...

som dosla pred dvoma rokmi na vianoce domov a spravila si kapucinko s kuskami cokolady a bohatou penou (to bolo napisane na obale).
no a super- vyzeralo bajecne- hlavne tie kusky cokolady- bolo ich tam velmi vela. len mi neslo do hlavy preco sa v tej horucej vode nerozpustia a navyse boli take tvrde a bez chuti. po chvile skripania medzi zubami som to zacala skumat a boli to tie mucne cierne chrobacky. to som vtedy mala vypitu viac ako polku salky.....bleeeeeeeeee... (grcajuci smajlik)

mamina s uzasom kukala ze odkial som to vytiahla, ze ani nevedela ze take nieco doma mame 😀

akika722
1. okt 2010

@jankasramka že mam oči vyvalene usta otvorene a tvarim sa že fuuuuuuuj 😀

jankasramka
1. okt 2010

@akika722 😀 😀 😀 😀
fuj no strasne 😀
myslim ze vedies s tymi prihodami...ja na tvojom mieste prijmam stravu uz len vnutrozilovo 😀

akika722
1. okt 2010

@jankasramka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no odvtedy nič z toho nejem 😀 😀 😀

jankasramka
1. okt 2010

@kvietok121 no to poznam- ked nevies co mu je - uplna bezmocnost...no snad to budu len tie plyny...

mirmaj
1. okt 2010

@jankasramka
@akika722 keby ste tieto príhody popísali každe rano ani neviem čo by som sa cez deň odvažila zjesť, a až to by išli kilá dolu 😀 😀 😀

mirmaj
1. okt 2010

@kvietok121
@jankasramka aj ja to poznam veľmi dobre, často neviem čo jej je, tak skúšam všetko od kraja a neviem či aj niečo zaberie alebo ju to už potom prestane baviť a upokojí sa sama 😒

jankasramka
1. okt 2010

@akika722 najlepsi bol instantny chrobak 😀 😀 😀 mmmmm....mnam mnam.... 😀

akika722
1. okt 2010

@mirmaj skopirovať ti to aj rano moja???????????,,

kvietok121
1. okt 2010

@jankasramka aj si prdkal, myslela som ze dam rurku ale nechcela som aby zase negrckal, zacarovany kruh esteze je sobota a mm ho moze nosit, zajtra maju stretnutie tak budem znova sama ale my verime ze nas to prejde

akika722
1. okt 2010

@jankasramka no tie tvoje červy...bože z hajzlu by som nevyšla tyždeň

akika722
1. okt 2010

@kvietok121 moja a čo ked si grcne a bude ok...možno ho to tam tlači

mirmaj
1. okt 2010

@akika722 ja si to tu poctivo každe rano nalistujem 🙂 alebo si dám tuto stránku do založiek a vždy ked sa prihlasim sa mi to otvorí 😎 😎

jankasramka
1. okt 2010

@mirmaj to aj ja ale v poslednom case nam najviac zabera poloha na tigrika- len strasne z toho ruka boli... 😖
som ho aj skusala zavinut ako ty pises ale vrieskal akoby ho z koze drali....a dost dlho- az kym som ho neuvolnila...no co- kazde babo je ine...

akika722
1. okt 2010

@mirmaj tak pamätaj stranu. 1403 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kvietok121
1. okt 2010

@akika722 uvidime zatial sa nosime ........ mm uz zaspava ale malinky ma vytrvalo oci otvorene, aj som mu plienku nasiroko dala prec aby si pokopkal

mirmaj
1. okt 2010

@jankasramka ani nam niekedy zavinutie nepomôže, niekedy hej ale niekedy ma z toho tiež nervy, preto vždy skúšam všetko od kraja postupne

akika722
1. okt 2010

@kvietok121 bude dobre moja možno len bruško alebo už je taky unaveny

kvietok121
1. okt 2010

@mirmaj baby ste ma ukludnili ze nie som jedina ktora hned nevie co mu je a tiez len skusa

kvietok121
1. okt 2010

@akika722 ach jo a tak sa to cez vikend zacalo obracat k lepsiemu a zase mam pocit ze sa vraciame spat

mirmaj
1. okt 2010

@akika722 budem 😀 😀 ale idem už spať, až zajtra na tej svadbe chvíľu vydržím 😀

ahojte a pokojnu noc želám všetkým a hlavne @kvietok121, ty a nie je ešte hladny nahodou? neskušala si mu dať ešte prso?

kvietok121
1. okt 2010

@mirmaj skusala dvakrat ale len cucal netahal my mame s tym taky problemik ze on by len cucal tak musim odtrhat od prsa a preto niekedy neviem ci je hladny ci chce cmulat ach jo ☹

mirmaj
1. okt 2010

@kvietok121 to určite nie si jedina neboj, keby si mňa videl ked reve Tamarka, najskôr pozriem do plienky, skusim dať fľašu, pokušam sa ju uspavať, hrať sa s ňou a takto dookola stále, pri nosení meníme polohy, raz rozbalím, potom zasa zabalíme...no fakt kocurkovo niekedy, keby to niekedy niekto sledoval si povie, že som asi šibnuta 😵 😵

mirmaj
1. okt 2010

@kvietok121 hej to viem, že nechce dobre ťahať, ani dudku nechce?

kvietok121
1. okt 2010

@mirmaj tak potom sme dve ... oddychni si a peknu zabavu

mirmaj
1. okt 2010

@kvietok121 dík, aj tebe pokojný víkedn želám, ked tatino nebude s vami 😒

kvietok121
1. okt 2010

@mirmaj nechce a moc ho na nu neucim, prtoze mi dr povedala ze ked je taky lajdak a stale v jedeni tak aby sa to este nezhorsilo tak mu ten cumel nemam davat, lebo ze cumlove deti piju inac, ako bezcumlove, lenze niektorym to je jedno, ale takym lenivym ako je ten moj by to mohlo uskodit ze by prestal sat ale by len dudal

kvietok121
1. okt 2010

@mirmaj nastasit len zajtraku veceru pride

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre