♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
1. okt 2010

@mirmaj zabav sa moja zajtra a Tamarku sfoť 😀 dobru noc baby idem aj ja

kvietok121
1. okt 2010

@akika722 idem moja pomoct manzelovi ho ulozit do postielky uz dlhsie nemnrkal tak uvidime dobru noc

jankasramka
2. okt 2010

tak ja som sa rozhodla razne zakrocit ...vytiahla som svihadlo a ked sa psy vencili o 23 hod tak som vonku poskakovala az kym mi neodletela dva metre odomna teniska 😀
no a potom ma zrazu zacalo dost bolet pod bruchom a to som si uvedomila ze ved to boli ta blba jazva...uz su to sice viac ako dva mesiace ale asi to este neni uplne zrastene ako ma byt...skusim asi nieco ine....na lepsie premyslanie som si dala cokynu 😀

lji
2. okt 2010

@kvietok121 no ako ste dopadli?inak s tým dudlom to je začarovaný kruh.malej je fajn že ju môže dudať a pozerať do blba ale na druhej strane potom moje kloúčiky berie ako dudu a zaspáva na nich a preto sa mi znožilo množstvo mlieka 😒 ale keby som na tvojom mieste už zúfalá by som nevedela prečo plače tak by som aj dudku skúsila 😔

akika722
2. okt 2010

@jankasramka 😀 😀 😀 😀 😀 a lučne koniky skakali s tebou?
@lji moja a klobučiky použivaš stale?
juj dobre ranko som zabudla

akika722
2. okt 2010

baby ak budete niečo posielať myslim čo predavate šatky a tak nikdy to neposielajte obyčajne...objednala som pre Paťkakrasnu zimnu vetrovku odtial od jednej milej pani/asi som to spominala,už su to asi 2 tyždne peniaze som uhradila a vetrovka neprišla ani mne ani jej späť na adresu...reklamovať sa to neda lebo mi to posielala obyčajne...chapete?z jej pošty to vyrazilo na moju nedošlo....ale ta mamička je fakt mila peniaze mi posiela späť,druha by sa nato vy......

akika722
2. okt 2010

@jankasramka teraz som pozerala fotky akože moja fakt nechapem z čoho ty chceš chudnuť...ved si chudučka...a krasna mamina 😉 a Mateo je nadherny..taky veelky na fotkach vyzera,zlatučky je ako model ti pozoval 😀

mirmaj
2. okt 2010

dobre ranko, teda už aj pekný deň 🙂 tak naša noc mala naozaj daleko od pokojnej 😖 😖 dúfam, že tie vaše boli lepšie, papala síce 2x ale po každom papaní viac ako hodinku bola hore a nie a nie sama zaspať, čo inokedy vždy zaspala sama, prvý krat už papala o 23:30, čo si ani nepamätám kedy tak skoro 😠 a potom o 4, ale teraz si samozrejme chrápe v postielke a zaspala tam aj sama 😀 Tak nas nasjkôr prebere a ona si teraz dospáva, to sú ale herci tie naše detúrence 😉 😉

@akika722 @kvietok121 dakujem, tak dúfam, že nám tamarka dovolí zakrepčiť si aspoň jedno kolečko 😎 😎

akika722
2. okt 2010

@mirmaj 😀 potancujete aj s nou 😀

kvietok121
2. okt 2010

@lji ahojky takze mm chodil a potom zaspal spinkal do tretej a zase po kojeni mm chodil a spinkal do siedmej negrcal dnes sme kojili dvakrat negrcol len tak trosku vyslo ale to je ok, teraz je na rukach a a snazim sa uspat

dudu vypluva

kvietok121
2. okt 2010

@mirmaj nas maly uz nezaspal sam ani neviem kedy

akika722
2. okt 2010

@kvietok121 moj nechce spať dnes...

evanns
2. okt 2010

dnes ani nasa nespi ☹

kvietok121
2. okt 2010

@akika722 @evanns to ste dobre ze dnes nam sa to akosi znova zmenilo a nedokazeme zaspat sami, musime sa min hodinu nosit a to nie vzdy sa podari zaspat dnes spinkame uz hodinu 20 tak aspon som stihla dat varit polievocku - akika tvoju, vybrat pracku a cosi pozehlit ... 😉

baby mohol si uz zvyknut na ruciciky asi budeme uspavat na rucickach uz stale, ten tyzden neuveritelnych bolesti .... kedy sme ho nosili urobil svoje

akika722
2. okt 2010

@kvietok121 no...ja sa snažim uspať od rana.a to som sa chcela nudiť 😒
nič to teraz uvidiš uspavanie viac ako polročneho na rukach...teraz je to pierko 😀 😀 😀

evanns
2. okt 2010

@kvietok121 ja neviem moja...ja mam niekedy pocit ze tiez uz je naucena zaspavat len so mnou alebo mm...ale jej staci aby niekto vedla nej lezal...co nie je ziadna vyhra niekedy lebo ked som sama nemozem sa ani pohnut...ale to je mm zvyk, ked je doma tak sa od nej nepohne a potom ma 4 dni sluzby ze ho ani nevidime a ja sa mozem zblaznit...tak ju zas ucim zaspavat samu...no a v dnoch mm volna mi to zase padne 😠 😠 😠 😠 😠

jankasramka
2. okt 2010

@kvietok121
@akika722
@evanns
baby ked vam jeden den babo nespi tak si precitajte toto https://www.modrykonik.sk/forum/staram-sa-o-dietatko/spanok-1-5-mesacneho-babatka/
to jak keby som ja pisala. mateo patri medzi extremne nespave. niekedy neprespi ani tych 10hod..
ale ako tam pridala komentar jedna mamina- budme radi ze su hore a ze placu- maminy ktorym babetka zomreli na sids by radi poculi vreskost svojho dietatka:(((

@akika722 koniky neskakali lebo robili dake postreky a navyse zato som sla takmer o polnoci lebo to je uz chladno tak sa mi zda ze sa niekde drkotali od zimy v trave:P
a k tym kileckam- ja viem ze asi nie som najtlstejsia-ale mam 7-8kg navyse a citim sa straaaaaaaaasne zle a co je horsie mam vela oblecenia a nesedia mi ziadne gate tak urcite nechcem kupovat nove a nemam si co na seba dat-len par tehotenskych co mam- aj to su kratke uz sa ochladilo podvecer:S
jednoducho chcem skusit schudnut- dufam ze to pojde, ak nie tak vyckam este trochu 😒

vladka84
2. okt 2010

@kvietok121 ja som uspavala na rukach Timku - asi od troch mesiacoch nejake tri, styri mesiace, potom som ju prehovorila, ze si ku nej lahnem a zaspavali sme spolu na posteli - ja niekedy skor ako ona, ale vzdy zaspala, len ma musela citit, vopchala si hlavu az kdesi podomna a spala 😀 a napocuvala som sa, ze to nie je dobre, ani na rukach, ani na posteli, ze to by mala sama v postielke a neviem co... pre mna bolo najdolezitejsie, ze spinkala spokojne a neplakala..aj Karinka ak ma den, ze sa jej tazsie zaspava, tak ju trosku potulkam na ruckach a polospiacu vlozim do postielky, zatial zaspinka, ale mozno casom sa bude chciet tiez nosit 😉

no my sme mali tiez super noc, o polnoci sa nam do postele nastahovala Timka, o jednej sa zobudila na papanie Karinka, takze to uz sme spali v posteli styria - o druhej sa zobudila Timka, ze chce cikat, o tretej bola smadna a o stvrtej vstavala na papanie zasa Karinka... nastastie sme potom do siedmej mali uspokojene obe deti a mohla som si trochu pospat...

lji
2. okt 2010

@akika722 hej stále 😔 malá sa mi nevie prisať sama 😔 v nempcnici mi ju nedali hned a nezačalo sa mi tvoriť mlieko. a ked uz rozcucala tak potom akoby to vzdala a už nechcela cucať.tak som dala klobúčiky a asi mi dosť pri nich zlenivela 😖

akika722
2. okt 2010

@jankasramka vyzeraš vyborne moja.postreky na pavuky tam nemate?

kvietok121
2. okt 2010

@vladka84 dakujem vladi lebo mne to tiez hovoria ale ja ho vzdy skusam polozit ale ked place tak co mam robit aj ked polospiaceho polozim tak sa zobudi a zacne plakat, tiez neviem co robit, ale plakat ho nechcem nechat

vladka84
2. okt 2010

@jankasramka Jani, ja mam tiez navyse 7 - 8 kg a idem sa zblaznit... nevojdem do ziadnych nohavic, ani do tych, co som nosila, ked som bola v 4mes., strasne sa mi roztiahli boky... a o tom ako mi visi brucho ani nehovorim 😖 ale mm mi hovori, ze po polroku uvidim rozdiel, ze aj pri Timke som potom schudla, no ja sa citim strasne zle takto.... 😠

akika722
2. okt 2010

@lji aha 😒

akika722
2. okt 2010

@vladka84 aj ja sa tak citim baby...plna skrina šiat a ja nemam čo na seba 😢

lji
2. okt 2010

@mirmaj saškina váha je iba 3600g 😒

evanns
2. okt 2010

@vladka84
@akika722 ani mi nehovorte baby...5 kil navyse, vsetko v bruchu no katastrofa jak pavuk vyzeram, nohavice v poho vytiahnem cez stehna aj rit ale nezapnem no a hore 😲 skoda slov...sa nemozem na seba pozerat...

akika722
2. okt 2010

@evanns ja niektore ani nevytiahnem...

vladka84
2. okt 2010

@kvietok121 ani ja by som nenechala a rady typu nechaj ho vyplakat, ved sa ukludni a zaspi - to neznasam... 😠
ako som uz raz napisala, nic netrva vecne, tak som si aj ja opakovala, ze teraz ma potrebuje, ale naveky ju na rukach nosit nebudem a mala som pravdu, prislo obdobie, kedy sa uz nepotrebovala nosit ani uspavat na rukach, uz ma potrebovala inak 😉

vladka84
2. okt 2010

@evanns ja vyzeram ako hruska... hore som relativne v pohode, jasne, ze kozy mam riadne, ale na rukach a tvari nie som pribrata, ale potom brucho, boky, stehna - katastrofa... od kolien dole je to zasa v poriadku 😀 😀 😀

kvietok121
2. okt 2010

@vladka84 dakujem za povzbudive slova

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre