♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
2. okt 2010

@akika722 @evanns baby ja radsej neskusam raz som skusila a sok tak uz si sokovu terapiu nerobim a nosim tehotenske na gumicku 😀

vladka84
2. okt 2010

@kvietok121 nedakuj, to len aby si vedela, ze nie si sama, aj my sme obcas zufale, ale spolu to prekoname a o pra mesiacov sa budeme zasa rozculovat nad tym, ze nespia, lebo im idu zubky 😉

lji
2. okt 2010

@mirmaj uži si svadbu 🙂

kvietok121
2. okt 2010

@vladka84 tak to hej

lji
2. okt 2010

@vladka84 inak mna chytá panika už teraz pri predstavu zúbkov 😖

lji
2. okt 2010

@kvietok121 som si pred hodinkou na teba spomenula lebo mala mi ručala jak divá a ja nie a nie prísť na to čo jej môže byť 😒 to sú tak zúfalé situácie ale teší ma že ich nezažívam iba ja 😀 prepáč,neprajem ti ich ale je to fajn vedieť 😅

lji
2. okt 2010

inak kočky mne nikdy nevadili detské kakuše ale to čo produkuje saška po prechode na nutrilon mi fakt že zvdíhajú žalúdok (teraz by tu fakt odol grcajúci smajlík-na psačom fóre taký je, prečo ho nemáme aj tu 😠 )

liba78
2. okt 2010

Ahoj dievčatá, ďakujem za pochvaly. @akika722 chcela by som byť tak krásne upravená. Som taká lenivá keď nechodím do práce. 😒 Takže make-up je teraz len príležitostne. 😅 Vyzeráš na tej fotke fantasticky. 😉
@mirmaj
@vladka84 naša noc bola podobná, zaspal síce už o 20-tej ale potom bol hore skoro stále. Ešteže mi to vynahradil dnes doobeda. Boli sme pozrieť na jarmoku. Nakúpila som si drevené varešky, lopárik v tvare prasiatka (asi), od takej starkej som kúpila domáci mak 😉 a ešte trdelníky 🙂 🙂 🙂
A to chcem chudnúť. 😒 😒 A ešte sme aj Billu stihli a malý spinkal 😉
@jankasramka možno som ti ukradla bábo. Keď zaspí, tak ide hviezdnou bránou. 😀 😀 😀
Spomínala si palacinky, ja som si včera narobila a nejak nestihli do večera ani zostať. 😀 K nim som mala šlahačku, broskyňový džem a konzervu ananásu, iná kalorická bomba 😝 😝

akika722
2. okt 2010

@lji prerezavanie zubkov je u každeho ine moja,ja čakam že nas to postihne až priliž lebo vraj druhe dieťa je opak prveho...pri Paťkovi vobec neviem ako mu vyšli ani pri jednom neplakal nesoplil neteplotoval...až ppri poslednych stoličkach kt,idu okolo dvoch rokoch...to sme ležali v nemocnici 😖 išli mu tri naraz cez den sa hral všetko ok a bolo asi 22hod.večer a počujem z izby že nejake divne zvuky,dieťa sa mi dusilo grckami...horučky 40ky,za 20min kym som zobudila mamu a prišla k nam/naštastie že bbyva blizko/mm bol v praci...no za tu pol hodku kym som ho obliekla aj seba grcal asi 20x,každu chvilku,izba postel posielka podlaha aj my proste všetko ogrcane dieťa akoby mi umieralo na rukach,ja som bola total,hotova a rychlo do nemocnice.maly nevnimal vobec nič ani to že mal v sebe asi 6 ihiel...no proste sme si tam poležali 3 dni z toho 2 vo velmi vysokych horučkach...na treti deň bolo zas všetko ok.../mm mal doma prace s grckami až až...to som bola na začiatku teho...izba nadštandard za 3 dni 50 eur a po decku mi liezli mravce hajzel nesplachoval s mm sme sa striedali aby som sa šla domov aspon umyť a tak...

vladka84
2. okt 2010

baby, urobila som masko na zeleninke - mrkva, hrasok, kukurica.... myslite, ze ked si dam len masko a mrkvu, moze byt malej blbo aj z toho, ze sa to varilo s kukuricou a hraskom? Ja uz som fakt ako blba, davam si pozor co jem cely cas, vyhybam sa vsetkemu moznemu a potom urobim taky fajny obed 😕
@liba78 no tak som rada, ze sme neboli sami 😝

mnaaam, palacinky, tie si dame asi zajtra ako dezert poobede..dnes ich uz nestihnem spravit, slubila som Timke, ze ked Karinka vstane a napapa sa, tak sa pojdeme kolobezkovat... ja budem asi za nou utekat, aby som nieco spalila pred tymi zajtrajsimi palacinkami 😀

liba78
2. okt 2010

@iji a smajlíkové skratky tu fungujú ? Myslím napr tie čo používame na fb. Ak ano, mohli by sme najsť takého grcajúceho. Takže skúška:
🙂

😉
😀
:-*# :-/
# O🙂
# 😝
# 😲
# 😎

akika722
2. okt 2010

@liba78 dakujem moja...ja som truba ja bez make-upu nepojdem ani na balkon 😅

liba78
2. okt 2010

@akika722 tak to ste si užili, tie zuby. ☹
@vladka84 potom napíš aké je utekanie s kočíkom 😉
@iji skúška nedopadla dobre, grcajúci smajlík nebude. Pozná to len tie, čo má v ponuke. 😠

akika722
2. okt 2010

@vladka84 ja som už jedla aj ten hrašok a kukuricu 😅 v rizote 😅 zabudla som sa a bolo to ok

liba78
2. okt 2010

@akika722 obdivujem ťa, mne sa teraz nechce ani krémovať. (ale zuby umývam 😀 )

akika722
2. okt 2010

:O===== že grc chi chi chi

vladka84
2. okt 2010

@akika722 no tak to ti zavidim, ja som make -up nevidela od kedy nerobim, aj vtedy sa mi uz velmi nechcelo, takze skor od vtedy ako som tehotna 😒 no ale ako som sa dnes pozerala do zrkadla, nutne potrebujem navstivit kadernicku a kozmeticku... najlepsie keby ma stihli urobit do hodiny a naraz 😀

liba78
2. okt 2010

@vladka84 aj ja som už skúsila hrášok. Normálne si nalož. Veľa hrášku a kukurice nemusíš, ale ostatnému nebude nič.

akika722
2. okt 2010

@liba78 o pre mna je to ako tie zuby...a to rano za hodku stiham.poprezliekať a umyť deti nakrmiť-nakojiťktore ako 😀 Paťko si pozrie rozpravku ja make up nachystať všetko vziať deti a smer školka...vstavame o 6.30 o 7.30 sme už vonku 😀

vladka84
2. okt 2010

@liba78 utekanie s kocikom mas uz predsa natrenovane aj ty z parku 😝 ja dufam, ze malu odstavim na ihrisku pri lavicke, ona bude spokojne spinkat a ja budem utekat s Timkou po ihrisku 😉

kvietok121
2. okt 2010

@lji ano je to fajn ze sme viaceri a ze to nie je v tom ze sme zlyhali ale ze aj to sa moze stat

vladka84
2. okt 2010

tak sa teda najem, a ked jej nieco bde, aspon budem vediet z coho a nebudem sa trapit a rozmyslat, ze co jej moze byt 😀 😀 😀

vladka84
2. okt 2010

a ide s nami aj mm, tak prinajhorsom bude utekat s Timkou on a ja sa budem kocikovat... aj jemu treba pohyb 😝

akika722
2. okt 2010

@vladka84 a vam tak zavidim detske ihriska 😔

liba78
2. okt 2010

@akika722 a v trebišove nieje ihrisko ? Ja tu mám tiež pekné, na začiatku parku. A to je kúsok od nášho domu. 🙂
@vladka84 dnes aj môj chodil s kočíkom. Po obchode 😉

akika722
2. okt 2010

@liba78 jedno AKOžE zrekonštruovane...pri sebe tri pieskoviska kde sa venčia PSY,a tri hojdačky...to je všetko,no kto by tam s deckom šiel?nie nič tu pre deti nemame ☹ preto som rada že maly je v školke...tam maju pekne

lji
2. okt 2010

@akika722 inak akika fakt vyzeráš super na tej foto. malá konečne zaspinkala tak som pozrela spätne o čom baby vravia 😀

kočky ja som dnes rada že sa môžem vycikať.ale tak ako akika si potrpí na make up tak tak ja potrebujem mať ako tak nechty spravené 😅 😅

lji
2. okt 2010

@akika722 tak tie zúbky sú fakt sila 😖 😖 nepríjemné zážitky 😖

akika722
2. okt 2010

@lji dakujem...ale dalej som na grc...nechty 😀 keby si videla moje musela by som ti dať gastrotuss 😀 😀 😀 napoly nalakovane...ale dnes to dam dokopy ked maly večer zaspi 😀 😀 😀

lji
2. okt 2010

@akika722 😀 😀 😀 akože napoly? ako zošúchaný lak? mne to na mne hrozne vadi. nepotrpím si na gelove alebo super upravene,ale aspon farebne a aspon malinkavy ornament. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre