• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
tiriel, tak ci tak ... musel to byt hrozny zazitok. .. ako zo zleho sna. :frowning2: a s tym zamestnanim je to tak, ako si hovorila - ja stale vravim - co ta nezabije, to ta posilni. :wink:
15. jan 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mib, dovolenku sme museli stornovat, nie je moznost prekladu :frowning2: dnes sme sa boli informovat v poistovni ako postupovat..
15. jan 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach taaak, uz som sa zlakla :fearful:
15. jan 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy, to je neprijemne. :frowning2: inak, si pisala, ze ten kocik co si kupila stal povodne 800 Eur. za kolko si ho kupila pouzity? zaujima ma, lebo chcem tiez pouzity a sondujem, ake znizenie ceny sa oplati.
15. jan 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc baby, maly je pokakany a muž to nevie prežiť bezomna,tak mu idem robiť garde pri prebalovaní. :grinning: musi cvičiť, teraz sa može stať čokolvek a na par dni možem odisť do nemocnice trebars,alebo na psychiatriu z nich :grinning: ,tak nech vie poriadne prebaliť
15. jan 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci tak na to nemam slov ako sa chova jeho byvala :angry: a tvoj mm sa aj stretava so synom?
a este si sa pytala ci nam povedali kedy budeme vediet vysledok, hej oni nam hned povedali ze na druhy den nam poslu vysledok smskou a potom nam to pride aj postou...

gabuss tak to si ma teda potesila :dizzy_face:
15. jan 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ešte k tomu mu umyl ruky tak,že mu to stieklo po rukave a cely je mokry,a to už bol v pyžame :rolling_eyes:
15. jan 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiriel :grinning:
15. jan 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mib, stal nas 120 eur, je to sportak s fusakotaskou, s predlzovacim dielom, slnecnickom a prsiplastom, ma nafukovacie kolieska a ulozne diely na strieske a naspodu. A ma preklapatelnu rucku a okienko na strieske...myslim, ze je velmi ucelny :slight_smile: a este jedno velke plus, ked sa posklada, tak sa zmesti aj do tych najmensich aut. Co som citala recenzie na tento typ, tak vela mamiciek aj predajcov sa zhodlo v tom, ze je to to najlepsie od gessleinu...
15. jan 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

babulky - vas docitat - to je hotove umenie :grinning: ...ved vy asi rychlejsie pisete, ako ja citam :grinning:
15. jan 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiriel :grinning: - ked sa dari, tak sa dari :grinning: len nech trenuje :grinning:
15. jan 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte, idem vás pozrdaviť, akurát sme prišli z japonskej reštiky a nechutne dobre sme sa nadlabali.. sushi som samozrejme neodolala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Placenta sa vytvára od momentu ako sa embryo začína implantovať v maternici ale až v 8tt úplne preberá vyživovaciu funkciu a až niekedy v 12tt plodový vak vypĺňa celú plochu maternice (preto sa občas stáva, že ženy majú počas prvých mesiacov ms, lebo tá časť, ktorá nie je tesnom kontakte s plodovým vakom, si myslí, že nie je tehotná).
15. jan 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucy - tak to bola super kupa :dizzy_face: . My sme teraz na jar objednali kocik X-Lander XV z Polska, aj s dopravou, taskou a prsiplastom nas vysiel do 7000,- - pricom tu stoji len kociar okolo 11,000.
15. jan 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, ano stretava, alebo tak by som povedala, snazi sa...ale je to na dlho...maleho hucka proti nam, velakrat mam pocit, ze malemu ublizujeme ked sa s nim stretneme, lebo ona ho potom vypocuva, kolkokrat dostane facku, vynada mu, ze preco bol ku otcovi taky mily, ze mu to mal osladit a otocila vsetko proti nemu, ze ho nechcel, ze sa nestaral...jezis, take mam nervy, ked si na to spomeniem..,je to nehorazna zena! A navyse bez chrbtovej kosti, sami svokrovci mi dosvedcili ako sa moj mm staral, ona len nohy vylozene a maly o nu ani nezavadil, teraz je nas..na ze je na neho sama, ale tak jej treba :angry:
15. jan 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peťka, tak to som rada. Ja Ťa úplne inak chápem, lebo keď som čakala prvé, strašne som chcela chlapca, ale strašne :slight_smile: Mne sa to aj splnilo, ale keby bolo aj dievčatko, milovala by som ho úplne rovnako. Ale my ženy máme vždy niečo vysnívané.
Awe :frowning2: :cry: , je mi to velmi luto, drz sa - viem, ze to velmi boli... :cry: :cry: :cry:

Janka - nevzdavaj to! Este nie je nic stratene.... pozri sa na Elinku, tiez to vyzeralo vselijako... skus ist na dalsie sono o par dni, prip. skus ist k inemu gynekologovi napr. v nemocnici. Drzim palce a myslim na teba.
Idem s mm na vecernu prechadzku, tak ked prideme, tak uz tu asi nikoho nebude :wink: tak vam prajem dobru nocku a zajtra pokracujeme :grinning:
15. jan 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy, a kolko ma maly? Ci uz si aj sam vie spravit spravny nazor... inak toto nepochopim, ved to ze sa rozidu dvaja dospely ludia este neznamena, ze tym ma trpiet dieta- ved stale je to jeho mama a otec :angry:
15. jan 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..o tzyden mam ist na kontrolu..a uvidisa co a ako..
Tak prijemnu prechadzku ... a ja tu mozno este budem strasit :grinning:
bihan, ved sushi sa v tehu nesmie...

inak my dnes horoooor. clovek si mysli, ze najhorsie su koliky pri dietati a potom ked prejdu, tak uz je za vodou. no a potom pridu zuby. hotovy des. dnes mi ani papat nechcela, ani flasku som do nej nemohla dostat, co ju tie dasna tak bolia. normalne som musela siahnut po paralenovom sirupe a cakat, kym zaberie. az potom sa chudatko bola schopna napapat. :frowning2:
15. jan 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute, ja som cely den behala po veltrhu a po kurzoch a prednaskach, tak som utahana...este som aj s mamou doteraz skypovala, tak mam dost.

som tu zachytila vraj nejake smutne spravy :confounded: :confused: , myslim, ze sa tykali awe a janky- je mi velmi luto, snad to este vsetko dobre dopadne, prajem vela sil, drzte sa!

zajtra idem tiez prednaskovat- to viete, choroba z povolania a vecer ideme do divadla a v nedelu do ineho mesta navstivit kamosov s malym miminkom, tak sa ozvem asi az v pondelok...dufam, ze nezapisete 100 stran :grinning:
Janka, pevne verim, ze to bude OK. Len sa drz, nestresuj (aj ked to sa asi neda) ... drzime palceky.
lucy, tak tomu sa hovori kupa. tak take znizenie ceny asi nezozeniem. :angry: to si kupovala po znamosti alebo cez inzerat?

bihan, dakujem za vysvetlenie. uz by som bola najradsej, keby mal placentu a tym aj bol viac v bezpeci. aj ked sa stale ubezpecujem, ze 12tt (... v nedelu zaciname 13tt) je uz dost a ze uz by mu len tak nieco nemalo ublizit.
15. jan 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mib- jasne, ze nam uz nic neublizi :wink: ja zacinam 13tt v pondelok a ideme zase ultrazvukovat :grinning:
15. jan 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lady - nezavidim, Adamkovi tiez teraz idu ocne, ale u nas su zuby nastastie v pohode, max. vsetko obhryza, ale papa bez problemov - obcas mu to natriem Kamistad gelom ... u nas je len problem, ze mu straaaaasne pomalicky rastu... horne ocne sa mu prerezali asi pred mesiacom a este ma vonku len asi 3 mm.
15. jan 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prave som dotlacila bryndziaky, co som vcera uklohnila :grinning: mnam
15. jan 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simuska, maly ma 7 rokov, nemyslim, ze uz ma vlastny nazor...a musi chodit aj ku psychologicke kvoli jeho matke, aj ked ja by som poslala za psychologickou ju :angry: chudacik maly...jaaaaaaj, to bolo kriku, ked sa dozvedela, ze sa berieme...vypisovala mm smsky vselijakeho typu :angry: najprv skusala, ze na poharik ci nezajdu a ked ju mm ignoroval, tak bol hajzel :rolling_eyes: a ja ani nepoviem co....no idem ja....majte sa tu krasne, a vela zapiste, nech mam co citat :grinning:
15. jan 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosienka, vidim ze aj ty si upravila termin na konovi. ja ho upravujem vzdy, ked doki povie kolko sme. :slight_smile: mas ultrazvuk kvoli tej druhej bambulke alebo standardna poradna?
15. jan 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosienka, ani nehovor, mnaaaam - mne byva este stale cely den zle, ale pri niektorych jedlach nemam problem - a bryndzaky teda mozem.
Ja som zase vcera dostala straaaasnu chut na cesnakove kolace - tak som si aspon spravila o 22,00 hrianky :grinning:
15. jan 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok