♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
3. okt 2010

@akika722 v utorok idem k gynekologovi tak som zvedava co povie

vies kolkokrat som to uz chcela vzdat, ale ked neplace tak si poviem ze mi to zvladneme, bude to urcite v pohode ale ked place teda vrieska ... tak revem s nim ze uz nevladzem

kibuk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liba78
3. okt 2010

@kvietok121 Možno zaspí, Jurko teraz 1x zaspal. A to je hore od 7:30. Tiež mu nechcem dávať prso stále. V noci sme boli hore každú druhú hodinu. Chlapec láme rekordy. 😝 Tieto posledné dni chce tak často papať. Potom keď doplní žalúdok čerstvým mliekom a to predchádzajúce nemá strávené, tak mu stále vybieha. Vidím aké ksichty hádže a nedá sa mu ani spať. A je s toho taký urevaný. Už ho klamem aj čajíkom z flaše. Potom je trochu lepšie. 😉

evanns
3. okt 2010

caute baby...dnes je u nas velmi pekne...tak sme boli uz vonku od 09:00 do 12:00...v meste na medzinarodnom maratone mieru...aj mm behal...boze aj ja by som mala aspon trochu zhodit to brucho 😢

liba78
3. okt 2010

@kvietok121 tak už je hore, spal až 25´ 😒 asi pôjdeme skúsiť von 😉

@evanns teda to ste pekne vydržali. U nás je zima a slniečko vykuklo až teraz. Tak ideme aj my von.

kvietok121
3. okt 2010

@liba78 to si ma prekvapila ved si pisala ze pekne vsetko vypije ... tiez si myslim ze ked tak casto tak to potom grcne, ale mne sa zda ze grcne uz aj take stravene tak neviem je v tom rozdiel?bol hore ale mm ho znova ucicikall a znova je v postielke tak som zvedava dokedy aspon do 14:15 to urcit evydrzime nedame sa

kvietok121
3. okt 2010

@liba78 aj my pojdeme poobede cakam na druhu hodinu, potom napame a potom skusime von ak sa podari aspon nachvilku

jankasramka
3. okt 2010

baby nechcem provokovat ani chvalit sa ale skor vas povzbudit ze aj pre vas tazko spiacich mo9zno nastanu po mesiaci lepsie casy.
my spime uz 9 hod. bez zobudenia.a ja som sa zobudila o siestej - prsia deformovane (ako to nazvala akika) a vsetko komplet premocene a kedze nie som zasatancom budenia tak to mliko musi von lebo nezvladam tu bolest plnych prs a on spi dalej. no sranda...

vladka84
3. okt 2010

@evanns aj u nas je pekne, svieti slniecko, aj ked je stale chladno, ale aspon nefuka vietor...

boli sme von od pol dvanastej, Timka s tatkom este ostala, Karinka dospava na balkone a ja som dorabala obed, lebo sme stihli len polievku - doobedu sme vooobec nespali 😒 tak som zvedava ako bude pokracovat den...

baby ako dlho po jedle mam sledovat reakciu? napr. vcera som jedla ten hrasok, kukuricu, v noci jej nic nebolo, takze to znamena, ze je ok, alebo este sa to moze prejavit? 😕

kvietok121
3. okt 2010

@jankasramka tak to je super aj mysa snazime aspon na ten š hodinovy razim prejst este nam chyba tristvrte hodiny tak dufam ze to zvladneme

kvietok121
3. okt 2010

@vladka84 myslim ze reakcia je 6 hodin ale nie som si ista

vladka84
3. okt 2010

@jankasramka tak to zaaavidim.. ja mam pocit, ze v noci spime cim dalej tym horsie... predtym po okupani prespala aspon 5hod., potom sa budila kazde 2 -3 hodiny, ale teraz aj po okupani takto vstava na papanie a potom sa jej niekedy podari zaspat a niekedy ako napr. dnes rano o 5tej sa tvari, ze je uz rano a nezaspi ani za nic 😒

katulkaaaaaa
3. okt 2010

@vladka84 Ahoj Vladi prosim ta kolko kg vazi tvoja Timka?a meria?ja som sa vcera zhrozila na mojej Viki,zase schudla z choroby ma len 19kg 😖 meria cca 125cm...vysoka a strasne chuda...som z toho nestastna a choroba stale neprechadza...uz to ma aj Simonko ☹ stasne kasle,sople mozem odsavat v jedom kuse

jankasramka
3. okt 2010

@kvietok121 ved to je presne ako u nas bolo- ze grcal aj natravene. to ho pali v hrdle a on to chce nejak zaliat niecim tak stale pyta mliecko, a len tak cucne ani nepije vela lebo nepyta od hladu ale len koli kyseline (ale uz aj zo zvyku).a je to zacarovany kruh- nikdy sa vela nenapije a tak vzdy skoro vyhladne , ale to zas si len trosku upije lebo ved pred hodinou pil takze zas az tak hladny teda nie je....
takze kup ten gastrotuss- to ti v prvom rade odstrani pricinu a potom musis uz len odstranit ten zvyk (co je sice narocne ale nie nemozne a trva to max. 3 dni potom uz bude mat biologicke hodine nastavene tak ze skor ani nevypyta) my sme mali uspech uz po prvom dni takeho treningu. napisem ti par typov ako predlzit to krmenie len chcem este sfotit jednu polohu ako ho mozes skusit drzat, to je zazracna poloha- necitia pri nej hlad. my sme to zvladli len vdaka tomu.....

len maly sa prave zobudil, mm este spi a sme v pyzamach takze za par hodiniek ti to sem nahodim.
odvtedy co sme to zaviedli volnejsie dycham a myslim ze mateo tiez, je ovela ovela spokojnejsi....

jankasramka
3. okt 2010

@kvietok121 ked mu stale predlzujes rezim o par minut tak tym trpi viac, lebo ked si na nieco zvykne a ty mu to stale menis je z toho nervozny, ja som tiez neverila ze sa to da zo dna na den....ale ano, ide to.
raz sem mirmaj dala taky link ako naucit babo spat viacej- tak toto funguje presne na rovnakom prinipe- biologicke hodiny...

no maly sa uz zobudil tak my papkame a pisem jednou rukou ba trva mi to.... 😖

jankasramka
3. okt 2010

@katulkaaaaaa joj, tak to vy sa teda riadne trapite ☹
a co mate, chripku?

katulkaaaaaa
3. okt 2010

@jankasramka jani nie viki ma od minulej soboty anginu,hrozny kasel,dva dni mala horucky 39,uz vyzera docela dobre ale ked ju chytne kasel tak sa az davi ☹ a simon des v noci zacal tak isto kaslat,neviem ci mam s nim ist rano k dr,utorok mame poradnu....och boze,este len zacala skola ,pondelok maju pisat pismenko a,neviem co mam spravit

katulkaaaaaa
3. okt 2010

@kvietok121 je to presnetak ako jasramka pise,musis vydrzat ti aj maly,proste rezim 3 hodky a hotovo,ja sm si t zazila s viki,revali sme,koliky,strasne tr mesiace az mi mala zacala hnackova tak ze sme skoncili v nemocnici kde mi nedovlili ju nakojit skor ako za 3 hodiny,a medzitym dostaala odvar z mrvkvy,skus to dvadni vydrzat a uvidisako sa may zmeni na pokojne babetko,stoji to za to,toto ako sa ti trapis nieje dobreani preneho ani pre teba,drzim palce 😵

kvietok121
3. okt 2010

@katulkaaaaaa skusime vydrzali smeeeeeeeeeeeee zatial raz 3 hodiny

jankasramka
3. okt 2010

@katulkaaaaaa tak k dr urcite zajdi skor, kazdu chorobu je lepsie zaistit od zaciatku....
a ved to pismenko s nou dobehnes, mozno sa ho nauci s tebou este krajsie ako ostatni v skole 😉

katulkaaaaaa
3. okt 2010

@jankasramka jani dakujem ja uz mas s toho depky,malu velmi skola bavi,j mi luto ze musi byt somnou doma...urcite rano ideme lebo teraz sa jej ten zachvat zopakoval a to je des...a simonko teraz stal sa bojim aby nemal nieco vazne tiez tak kasle,myslim ze na da antibiotika ☹

jankasramka
3. okt 2010

@katulkaaaaaa my sme davali dvojo antibiotik hned o narodeni a kedze som sla na druhy den po porode domov musela som mu ich pichat sama do stehienka. tiez mi nebolo vsetko jedno 😖
ale urcite je lepsie atb ako nechat ho trpiet, aspon sa mu rychlo ulavi.
nie som zastancom antibiotik pri prvom zakaslani ale zas su pripady kedy je rozhodne lepsie brat ich.
drzim palce a skore uzravenie.
a pijte cela rodinka vitaminy a mineraly, to je zaklad.
nechcem mudrovat ja som chripku nemala viac ako 10 rokov. a vzdy boli vsetci doma chori a ja nic.ja ked ju raz dostanem tak ma asi skosi 😀

katulkaaaaaa
3. okt 2010

@jankasramka moja u nas viki ,maly a moji rodicia vsetci chory,aj moja babka s dedom/ti s nami nebyvaju/ len ja som zdrava ,nechapem...vzdy som ja ta prva co nakazi celu rodinu 😝 vitaminujeme aj ovocim aj liekmi..och uz nech je lepsie

akika722
3. okt 2010

@jankasramka vyzývam ťa na boj o najhoršie detske ihrisko /ked sa to tak da nazvať/ 😀 😀 😀 😝 dam ešte jednu nejde mi ju tu dať

akika722
3. okt 2010
katulkaaaaaa
3. okt 2010

@akika722 hrozne...mi byvame na dedinea nemame ziadne,tak som malej na dvor kupila smyklavku a spravili sme jej pieskovisko 🙂

jankasramka
3. okt 2010

@akika722 😀 😀 😀
no moja mam obavy ze si prehrala....
no nic aby si mi verila tak to musim nafotit 😝 budes este dara ze tam aspon nieco mas 😀 my tu mame len smeti vsade 😒
ajked zatial nijak extremne preliezacky pre matea nepotrebujem no ale tak za dva roky neviem kam budeme chodit...asi sa budeme hrat s plastovymi flasami od cocacoly 😠

jankasramka
3. okt 2010

@katulkaaaaaa stale vyhravam ja- my nemame ani pieskovisko ani dvor 😀 😀 😀

akika722
3. okt 2010

@jankasramka no ja riešim ten problem teraz....kam z Paťkom ☹ ...odfotiť ti našu poštu ked davaju podporu??? 😀 😀 😀 okolo nej by si určite neprešla 😀 😀

vladka84
3. okt 2010

@katulkaaaaaa Timka ma 18 -19kg a 116cm, tiez je chuducka, ale je stale v pohybe, chvilku neposedi, tak sa niet co cudovat... nohavice jej musim kupovat s gumickou, alebo regulaciou v pase, inak jej vsetky padaju 😀
jooj, tak to mi je luto, ze ste chori, prajem rychle uzdravenie 😉

aj my mame trojhodinovy rezim, mala je uz nastavena ako hodinky, ked odbiju tri hodiny, musi jest... niekedy ju nestihnem ani prebalit, ak sa mi prave zobudi, lebo spusti taky krik ako keby nejedla cely den 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre